Охлаждающая жидкость

Автор Рамиль, 05 Серпня 2009, 16:06:16

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Sergik32

ну так і є, зазори гарні, вали ворушаться, під нагрузкою аж хрюкають. я вже подумую замість того пластикового корпусу зробити металевий, з усіма наворотами і упорними підшипниками, але тоді можу в розмірах пролетіти, а там розміри це головне, щоб був компактним
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Leonid

Дякую. Купил ВДешку, не пойдет - буду пробовать с простукиванием, может и погрею.
Джордж Оруэлл ("Скотный двор", "1984"). Всё уже давно описано.

Aryan

постукати, якщо не допоможе, в чому я сумніваюся, нагріти легенько горілкою.

ZaVa

Цитувати виділененагріти легенько горілкою.
З перцем . . .  . :-D
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

dj_doom

Цитата: Leonid від 29 Вересня 2017, 20:32:15
Дякую. Купил ВДешку, не пойдет - буду пробовать с простукиванием, может и погрею.

на днях тоже менял ОЖ.. болт не хотел идти, тоже думал обломается.. попшикал ВД, на следующей день еще налил ВД, потом разогрел движок и по горячему болт удалось сдернуть..

ZaVa

Я вместо пробки ( болта ) установил краник.
Вот такой
https://detali.zp.ua/catalog/791-kran_radiatora_vs_8_1/#comments
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

dj_doom

Цитата: ZaVa від 11 Жовтня 2017, 15:52:37
Я вместо пробки ( болта ) установил краник.
Вот такой
https://detali.zp.ua/catalog/791-kran_radiatora_vs_8_1/#comments

вот где ты раньше был... ((( вот на недельку бы чуть раньше.. (((
вроде и смотрел там краники, когда покупал все для замены, а прошел мимо такого.. (((

ZaVa

Где - где. . .
В командировке . .  :)
Ты спрашивай у людей на форуме, если что.
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Жулик

Цитата: Salek від 11 Жовтня 2017, 16:04:05
Цитата: dj_doom від 11 Жовтня 2017, 15:55:33
Цитата: ZaVa від 11 Жовтня 2017, 15:52:37
Я вместо пробки ( болта ) установил краник.
Вот такой
https://detali.zp.ua/catalog/791-kran_radiatora_vs_8_1/#comments

вот где ты раньше был... ((( вот на недельку бы чуть раньше.. (((
вроде и смотрел там краники, когда покупал все для замены, а прошел мимо такого.. (((
Краник нафик не надо!
Смазал пробку графиткой перед вкручиванием и всех делов.
Та сливать с ним удобно в банку а не по всему двиглу течет.
Это пох если полная замена а если слить нужно для смены деталей каких нить?

dj_doom

Цитата: Salek від 11 Жовтня 2017, 16:04:05
Краник нафик не надо!

ну мне надоело, что оно льется не по человечески, что в начале струя почти до радиатора (подставляю всякие заслонки, но все равно неприятно), что потом по двигателю течет, даже лейку не особо подставить, как под слив с радиатора..
пока менял старую ОЖ, промывал Феликсом, да потом водой, то заманался с этой пробкой...

Цитата: Salek від 11 Жовтня 2017, 16:04:05
Смазал пробку графиткой перед вкручиванием и всех делов.

дя? а я еще подумал, да постремался чтот мазать... ((( чтот меня переклинило, что плохо закрутится и прокапывать пробка будет...
но спасибо, в следующий раз, ежеличего, то подмажу (ну или таки кран воткну, смотря как вожжа под мантию попадет) ;))

З.Ы. первый раз менял самостоятельно, потому и накосячил (хоть и инет читал, но все не предусмотришь, к сожалению)..

Жулик

Цитувати виділенеГде гарантия что этот краник не закиснет(не потечёт)?
Это уже второй вопрос )
Цитувати виділенеКак часто ты им пользуешься. :-D
Зис из таврия-славута  :-D тут как не термос так шланг в системе ож накрывается  :-D. Конструктор ))))



Sergik32

кумедно в вас ллється, у мене ну максимум 20грам проллється це коли викручу пробку і вставлю туди шланга гумового щоб ззовні був такий як різьба +-14мм, потім коли вставив то відкручую кришку з розшир бачка і все витікає, бо якщо її зразу відкрутити то буде литися по всьому двиглу, а так все в нормі. а от краника я був поставив, а він зараза ще совдеповський, конусний, не гвинтовий, а в системі тиск і прокапувало, коли бачок відкритий то не капало. тра краник гвинтовий купувати.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

Цитата: Salek від 11 Жовтня 2017, 16:13:12
Как часто ты им пользуешься. :-D
1 раз на 50-60 тищ. і ну не частіше 1 разу на 2 роки. Кран там і на не на.
Цитата: Sergik32 від 11 Жовтня 2017, 16:15:56
кумедно в вас ллється, у мене ну максимум 20грам проллється це коли викручу пробку і вставлю туди шланга гумового щоб ззовні був такий як різьба +-14мм, потім коли вставив то відкручую кришку з розшир бачка і все витікає, бо якщо її зразу відкрутити то буде литися по всьому двиглу, а так все в нормі. а от краника я був поставив, а він зараза ще совдеповський, конусний, не гвинтовий, а в системі тиск і прокапувало, коли бачок відкритий то не капало. тра краник гвинтовий купувати.
Береш пласт. бутилку, біля низу вирізаєш віконечко(вирізаєш знизу до верху, залишаєш язичок). Того язичка підставляєш під зливний отвір на радіатор. 5 грам не розільєш. Поки є тиск...охлаждака льється прям в бутиль, ослаб тиск по язичку стікає в бутилку. Ну тазік під низ підставити і відкрити пробку в бутилці, це єсєсьно.

Sergik32

хай буде якщо є, а немає то і не тра. он зараз прокапує десь радіватор, калюж немає але під радиком волого і бачу в бачку рівень трошки впав, от і знов прийдеться зливати, якщо міняти радик, а він зараза походу дорогий
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

Цитата: Sergik32 від 11 Жовтня 2017, 16:21:47
хай буде якщо є, а немає то і не тра. он зараз прокапує десь радіватор, калюж немає але під радиком волого і бачу в бачку рівень трошки впав, от і знов прийдеться зливати, якщо міняти радик, а він зараза походу дорогий
Сіроооожа, в тебе Славута. Ти про це не забувай. На самих крутих іно разом зі зміною погоди (похолоданням) тікає тосол. Не заважай машинці їздити. А як є бажання протяни хомути.