Охлаждающая жидкость

Автор Рамиль, 05 Серпня 2009, 16:06:16

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Валерий

Цитата: Aryan від 01 Червня 2018, 20:59:22
Цитата: Валерий від 01 Червня 2018, 15:15:39
знаю що addinol червоний. У мене він залитий.не гірше  хепи.головне не підробка.
гарний антифриз і адекватна ціна. у брата такий на Сенсі років 3 вже працює. тільки колір у нього щось середнє між червоним і фіолетовим.
про колір правий
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Валерий

глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Володимир

Що скажете про антифриз HEPU G12 Plus (P999-12plus)? Читаю в неті специфікацію на нього, то пишуть що можна для алюмінія.

Цитувати виділенеОписание
HEPU P999-G12 Plus - высококачественный концентрат-антифриз, который был разработан и производится компанией HEPU. Данная компания зарекомендовала себя прежде всего высоким качеством производимых ею водяных насосов и систем охлаждения.
Антифризы производства HEPU изготовлены исключительно из сырья высшего качества, которое в свою очередь обеспечивает все необходимые свойства. Данный антифриз прекрасно подходит для применения в большинстве систем охлаждения автомобилей. Он обеспечивает защиту от замерзания зимой и перегрева при активной езде в жаркую погоду.
Благодаря уникальному составу обладает прекрасными антикоррозионными свойствами и препятствует образованию известкового налета. Может применяться в двигателях которые содержат алюминиевые части, так как полностью инертен к данному металлу.
P999-G12 Plus превосходно смешивается с такими антифризами производимыми компанией HEPU как G-11(синего цвета) и G-12(красного цвета). Температура замерзания: -80°C.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Aryan

менше читай специфікацій, допусків, це все 99% маркетинг. Якщо впевнений в оригінальності то сміло заливай.

Skiper

Цитата: Володимир від 08 Червня 2018, 10:10:47
Що скажете про антифриз HEPU G12 Plus (P999-12plus)? Читаю в неті специфікацію на нього, то пишуть що можна для алюмінія.
Я бы рекомендовал Антифриз HEPU G12 красный концентрат P999-G12 5л ( -80 градусов Цельсия), и разбавить дистиллированной водой 1:1
Ещё литров 4,5 останется на доливку.
Цитувати виділенеможет применяться как в классических системах охлаждения и блоках цилиндров, выполненных из железа и чугуна, так и в современных – выполненных из алюминия, меди или сплавов. Благодаря этиленглеколевой основе и специально подобранным активным присадкам, антифриз обеспечивает надёжную защиту от образования коррозии и ржавчины, обладает стойкостью к вспениванию.

Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

Vadim_K

Точно зауважив Aryan, що таке як хвороба на ХЕПУ пішла("хепоманія").
Вже неоднократно зауважував, що катаюсь уже років з 10(2 чі три рази міняв за цей період) на черкаському тосолі Вамп 40 і горя не знаю. Нічого не роз"їдає, не коричневіє, охолоджує.
Ну а а вирішувати остаточно то вже кожен сам вирішує що купувати. Вважаю, що головне - аби не підробка.
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

Володимир

Цитата: Skiper від 08 Червня 2018, 10:34:45
Цитата: Володимир від 08 Червня 2018, 10:10:47
Що скажете про антифриз HEPU G12 Plus (P999-12plus)? Читаю в неті специфікацію на нього, то пишуть що можна для алюмінія.
Я бы рекомендовал Антифриз HEPU G12 красный концентрат P999-G12 5л ( -80 градусов Цельсия), и разбавить дистиллированной водой 1:1
Ещё литров 4,5 останется на доливку.
Цитувати виділенеможет применяться как в классических системах охлаждения и блоках цилиндров, выполненных из железа и чугуна, так и в современных – выполненных из алюминия, меди или сплавов. Благодаря этиленглеколевой основе и специально подобранным активным присадкам, антифриз обеспечивает надёжную защиту от образования коррозии и ржавчины, обладает стойкостью к вспениванию.
Просто три банки (4,5 літра) тут https://detali.zp.ua/catalog/3151-tosol_antifriz_HEPU_koncentrat__80fioletovyj_15kg/ буде коштувати 521 грн., це дешевше ніж брати 5 літрів Ж12.
Цитата: Vadim_K від 08 Червня 2018, 11:20:35
Точно зауважив Aryan, що таке як хвороба на ХЕПУ пішла("хепоманія").
Вже неоднократно зауважував, що катаюсь уже років з 10(2 чі три рази міняв за цей період) на черкаському тосолі Вамп 40 і горя не знаю. Нічого не роз"їдає, не коричневіє, охолоджує.
Ну а а вирішувати остаточно то вже кожен сам вирішує що купувати. Вважаю, що головне - аби не підробка.
Можливо і так, також на ньому завжди їздив.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Skiper

Цитувати виділенебуде коштувати 521 грн., це дешевше ніж брати 5 літрів Ж12.
3
Хотя и 2 банок по 1.5 должно хватить. В разведённом виде это фактически 6 литров, что должно хватить для заливки. Третью банку можно на долив всегда докупить позже по необходимости.
Но, судя по первому отзыву я бы насторожился, что там концентрате как таковой(обычный HEPU G12 Plus на фото от покупателя. которому выслали по Вашей ссылке) и заплатил на 48 грн. больше действительно за концентрат 5 л (минус 37 имеем при разведении дист. водой в пропорции 1:1)
https://avtozvuk.ua/info/85489


Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

Romaken

Доброго дня одноклубникам)

Маю таку проблему, машинку купив вже з рижим бачком....і заганяв на сервіс до знайомого, там залили червоний антифриз Фелікс....чи там тільки банка від Фелікс була, хз, але ОР стала рижою за місяць, було діло зимою, то вже не рипався, від'їздив сезон на тому.

Потім інший майстер сказав, що так бути не має і порадив червоний Хепу Ж12...я залив, а він порижів взагалі за тиждень... від'їздив я на ньому десь 5 місяців, за цей час його жертвами стали 2 крани пічки, 1 радіатор, 1 термостат, коли я його злив, то була взагалі &&опа....руда жижа з темно-коричневим осадом...

Зараз залив Тосол А40 (фірму забув)...три місяці він був голубий і прозорий, а тепер і він рижіє....вже хз що думати...
За Фелікс і хепу я думаю то попалися підробки, підсунуті сервісом((

От зараз думаю промити систему і залити Хепу Ж11 але купити вже в нормальному солідному магазині з якою не якою гарантією..

Хочу спитати - що порадите для промивки системи охолодження?
І яка різниця між Хепу Ж11 синім, жовтим і зеленим (крім ціни і кольору) ???

Сергей

ИМХО: перед заливкой нового атифриза надо хорошо промывать систему, может даже 4-5 раз, а потом, ещё не мешало бы, пару-тройку днёй покататься на водичке. А уж потом заливать нулевый антифриз. Хепа неплоха и даже тот же феликс, но лучше брать концентрат G12+, тогда сам сможешь ареометром по плотности сделать себе нужную жижу. ;)

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Romaken

Теж хочу добре промити систему)
Але не знаю яку промивку брати...і чим промивати?

Аерометра в мене немає(

G12+ це рожевий ?

Toris

Цитата: RomanKyten' від 20 Жовтня 2018, 17:31:46Теж хочу добре промити систему)
Але не знаю яку промивку брати...і чим промивати?
Мені промивали звичайною водою з водогону 3-4 рази, поки не потекла прозора вода. Заливали/задували/проминали_патрубки, заводились, мотор працював хвилин 10-15, після чого вода зливалась і цикл повторювали знову.

Володимир

Цитата: RomanKyten' від 20 Жовтня 2018, 17:31:46
Теж хочу добре промити систему)
Але не знаю яку промивку брати...і чим промивати?

Аерометра в мене немає(

G12+ це рожевий ?
Я розчинював один 100 грамовий пакет лимонної кислоти і давав двигуну трохи попрацювати на високих температурах, потім зливав і заливав воду з питтєвою содою щоби погасити залишки кислоти. Потім їздив на воді періодично її змінюючи аж поки вона не перестала темніти.

Тосол залив німецький аддідінол, можна розжитися в тов. Buzyan.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Валерий

Цитата: RomanKyten' від 20 Жовтня 2018, 16:31:36
Доброго дня одноклубникам)

Маю таку проблему, машинку купив вже з рижим бачком....і заганяв на сервіс до знайомого, там залили червоний антифриз Фелікс....чи там тільки банка від Фелікс була, хз, але ОР стала рижою за місяць, було діло зимою, то вже не рипався, від'їздив сезон на тому.

Потім інший майстер сказав, що так бути не має і порадив червоний Хепу Ж12...я залив, а він порижів взагалі за тиждень... від'їздив я на ньому десь 5 місяців, за цей час його жертвами стали 2 крани пічки, 1 радіатор, 1 термостат, коли я його злив, то була взагалі &&опа....руда жижа з темно-коричневим осадом...

Зараз залив Тосол А40 (фірму забув)...три місяці він був голубий і прозорий, а тепер і він рижіє....вже хз що думати...
За Фелікс і хепу я думаю то попалися підробки, підсунуті сервісом((

От зараз думаю промити систему і залити Хепу Ж11 але купити вже в нормальному солідному магазині з якою не якою гарантією..

Хочу спитати - що порадите для промивки системи охолодження?
І яка різниця між Хепу Ж11 синім, жовтим і зеленим (крім ціни і кольору) ???
діло не в антифризі є якась деталь яка дає ржавчину  от антифриз і рижіє, така біда була в мене в ланосі.чим тільки не мив ,результату нольмаксимум антифриз був чистий  після промивки дві неділі, так  і продав з рижим антифризом :(
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Buzyan

Антифриз пользуюсь Аддинол этим продуктом пять лет. Проблем нет.
0503881138 0633061992