Охлаждающая жидкость

Автор Рамиль, 05 Серпня 2009, 16:06:16

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Валерий

Цитата: Buzyan від 21 Жовтня 2018, 00:56:35
Антифриз пользуюсь Аддинол этим продуктом пять лет. Проблем нет.
це проблема не антифризу,така проблема була у ланоса у всіх інших авто нормально, треба найти і поміняти деталь яка дає ржавчину і все буде ок
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

$lavka

Блок ржавеет изнутри , возможно после какой-то бодяги , и как это остановить неизвестно  :(

Romaken

Цитата: Валерий від 20 Жовтня 2018, 23:03:21
діло не в антифризі є якась деталь яка дає ржавчину от антифриз і рижіє, така біда була в мене в ланосі.
І таке може бути :(

А що б там ржавіти могло ? :dunno:
Помпу міняв, блок зсередини був чистий, без раковин, тільки алюміній помпи покоцаний був...

Я ще все ж припускаю, що могли бути антифризи підроблені....бо на сервіс я їздив до знайомого, але виявилося, що це жахливий сервіс, я після їхнього моторного масла другий раз на ZIC синтетиці катаюся і ще на половину то закоксоване гуано не вимило....
Тому думаю, що і рідини були не оригінал....

Vitaliy.

Цитата: RomanKyten' від 22 Жовтня 2018, 00:07:14
на сервіс я їздив до знайомого, але виявилося, що це жахливий сервіс,
:-D
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Анатолій

Цитата: RomanKyten' від 20 Жовтня 2018, 16:31:36
Доброго дня одноклубникам)

Маю таку проблему, машинку купив вже з рижим бачком....і заганяв на сервіс до знайомого, там залили червоний антифриз Фелікс....чи там тільки банка від Фелікс була, хз, але ОР стала рижою за місяць, було діло зимою, то вже не рипався, від'їздив сезон на тому.

Потім інший майстер сказав, що так бути не має і порадив червоний Хепу Ж12...я залив, а він порижів взагалі за тиждень... від'їздив я на ньому десь 5 місяців, за цей час його жертвами стали 2 крани пічки, 1 радіатор, 1 термостат, коли я його злив, то була взагалі &&опа....руда жижа з темно-коричневим осадом...

Зараз залив Тосол А40 (фірму забув)...три місяці він був голубий і прозорий, а тепер і він рижіє....вже хз що думати...
За Фелікс і хепу я думаю то попалися підробки, підсунуті сервісом((

От зараз думаю промити систему і залити Хепу Ж11 але купити вже в нормальному солідному магазині з якою не якою гарантією..

Хочу спитати - що порадите для промивки системи охолодження?
І яка різниця між Хепу Ж11 синім, жовтим і зеленим (крім ціни і кольору) ???
Цитата: RomanKyten' від 20 Жовтня 2018, 16:31:36
Доброго дня одноклубникам)

Маю таку проблему, машинку купив вже з рижим бачком....і заганяв на сервіс до знайомого, там залили червоний антифриз Фелікс....чи там тільки банка від Фелікс була, хз, але ОР стала рижою за місяць, було діло зимою, то вже не рипався, від'їздив сезон на тому.

Потім інший майстер сказав, що так бути не має і порадив червоний Хепу Ж12...я залив, а він порижів взагалі за тиждень... від'їздив я на ньому десь 5 місяців, за цей час його жертвами стали 2 крани пічки, 1 радіатор, 1 термостат, коли я його злив, то була взагалі &&опа....руда жижа з темно-коричневим осадом...

Зараз залив Тосол А40 (фірму забув)...три місяці він був голубий і прозорий, а тепер і він рижіє....вже хз що думати...
За Фелікс і хепу я думаю то попалися підробки, підсунуті сервісом((

От зараз думаю промити систему і залити Хепу Ж11 але купити вже в нормальному солідному магазині з якою не якою гарантією..

Хочу спитати - що порадите для промивки системи охолодження?
І яка різниця між Хепу Ж11 синім, жовтим і зеленим (крім ціни і кольору) ???
Запитання: Систему промивали?   Якщо так - чим? Скільки промивочної субстанції залишилося і що вона робить з чавунієм блоку?
Маю таку саму проблему. Крутячий німецький концентрат мусив вилити нафіґ. Мобілізував жону (вона по-аглицьки дуже...), "перечитала" всю каністру, виявилося що ця рідина виключно для люмінію чимось таким обробленого. Коротше, для "тачок", де бампер по ціні "Славутки". В склепі був вибір: або рідина на пакеті європрисадок; або рідина на основі етиленгліколю. Вибрав останнє - високомолярний спирт ще нікому-нічого-не-роз"їв. Для гарантії, пішов купувати з жменею (реакція на можливу кислоту, буває) соди. Все супер, охолодження, як книжка пише, але за 1000км порудів. "Посиділи" на ящику пива - нічого не вигадали. Підійшов дядько (про хімію і Мєндєлєєва, певно, не чув і питає: Промивав? Промивав! Водою? Водою! Ну і, якщо в системі лишилося 33 грам води, що чавуній "скаже"?
От і думаю.
Поміняю ще раз. Без жодних промивок. Тупо: цей злив - той залив...

Сергей

Цитата: Анатолій від 19 Листопада 2018, 18:50:41
Підійшов дядько (про хімію і Мєндєлєєва, певно, не чув і питає: Промивав? Промивав! Водою? Водою! Ну і, якщо в системі лишилося 33 грам води, що чавуній "скаже"?
От і думаю.
Поміняю ще раз. Без жодних промивок. Тупо: цей злив - той залив...
Ха,ха. А чем же концентрат G12+ разбовляют? Не водой?  :fool:

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Володимир

Цитата: Анатолій від 19 Листопада 2018, 18:50:41
Запитання: Систему промивали?   Якщо так - чим? Скільки промивочної субстанції залишилося і що вона робить з чавунієм блоку?
Маю таку саму проблему. Крутячий німецький концентрат мусив вилити нафіґ. Мобілізував жону (вона по-аглицьки дуже...), "перечитала" всю каністру, виявилося що ця рідина виключно для люмінію чимось таким обробленого. Коротше, для "тачок", де бампер по ціні "Славутки". В склепі був вибір: або рідина на пакеті європрисадок; або рідина на основі етиленгліколю. Вибрав останнє - високомолярний спирт ще нікому-нічого-не-роз"їв. Для гарантії, пішов купувати з жменею (реакція на можливу кислоту, буває) соди. Все супер, охолодження, як книжка пише, але за 1000км порудів. "Посиділи" на ящику пива - нічого не вигадали. Підійшов дядько (про хімію і Мєндєлєєва, певно, не чув і питає: Промивав? Промивав! Водою? Водою! Ну і, якщо в системі лишилося 33 грам води, що чавуній "скаже"?
От і думаю.
Поміняю ще раз. Без жодних промивок. Тупо: цей злив - той залив...
Я літом в систему сипав 100-грамовий пакет лимонної кислоти давав поробити на холостому на температурах включення вентилятора, потім злив і залив води з содою, після соди ще кілька разів мив дощовою водою доки вода не перестала темніти. Тосол брав німецький аддінол концентрат в Бузяна, поки що не темніє.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

EvgenS

Я когда купил машинку,славуту имею ввиду, то на ней был пробит термостат. Так вот жидкость слил на холодную. Потом завел машину подавая проточную воду в расширительный бачок. Такое видео видел в интернете, мужик вроде ланоса промывал. Вобщем прогазовал минуты 3, водичка с блока со всякой сранью выливалась, потм побежала чистая. Авто заглушил, залил красный катапилеровский антифриз и он чистый был до продажи авто (отьездил около 15 тыс. за год)

Ivan1988

Славутоводы, кто-то пробовал ставить фильтр в систему охлаждения? Если да то какой именно и какой результат?
А то вчера менял кран печки и для этого сливал 3 литра антифриза, так заметил что в антифризе много мелкой ржавой взвеси, антифриз не малиновый как был новый, а красный стал, антифриз относительно свежий (меньше года), система промывалась 7 раз перед его заливкой, но всё равно всё не отмылось, так как предыдущий владелец ездил на какой-то коричневой вонючей субстанции))

Vitaliy.

Я дизельный ставил пластмассовый длинный. Само собой некоторое количество мусора в нём осталось. Но как по мне, лучше слить, и пусть денёк отстоится. Заливать медленно, чтобы взвесь со дна не баламутить.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Жулик

Цитата: Ivan1988 від 06 Грудня 2018, 23:03:23
Славутоводы, кто-то пробовал ставить фильтр в систему охлаждения? Если да то какой именно и какой результат?
А то вчера менял кран печки и для этого сливал 3 литра антифриза, так заметил что в антифризе много мелкой ржавой взвеси, антифриз не малиновый как был новый, а красный стал, антифриз относительно свежий (меньше года), система промывалась 7 раз перед его заливкой, но всё равно всё не отмылось, так как предыдущий владелец ездил на какой-то коричневой вонючей субстанции))
Думаю что если бы вы продали авто владелец бы про ваш антифриз отозвался так же как и вы и назвал бы его какой-то коричневой вонючей субстанции))
У меня в авео тоже фелекс уже коричневый(.
Но ничо не течет и не уходит я не парюсь.
А вот в виваро у бати с покупки розовый антифриз, что залито хз, но я его уже год не меняю и он чистый. От и не знаю стоит ли лезть если он чистый  :dunno:. От чего это зависит я хз, от антифриза или от блока и т.д.

Ivan1988

Цитувати виділенеДумаю что если бы вы продали авто владелец бы про ваш антифриз отозвался так же как и вы и назвал бы его какой-то коричневой вонючей субстанции))
Не думаю, тот что сейчас залит вообще не вонючий и не коричневый, просто есть ржавчина, если машина постоит то в бачке кажется он чистым и красивым светло малиновым, когда работает то перемешивается и чуть меняет цвет в сторону тёмно красного.))
Цитувати виділенеУ меня в авео тоже фелекс уже коричневый(.
Точно, вспомнил что то за гуано было, старый владелец говорил что феликс заливал

Жулик

Меньше в бачек заглядуй )))
Ты в коробку в масло заглядываешь?  :-D или в глушак во внутрь.

Всеравно фильтр соберет только большие частицы. Думаю это не на что не влияет.

Vadim_K

Цитата: Ivan1988 від 06 Грудня 2018, 23:03:23
А то вчера менял кран печки и для этого сливал 3 литра антифриза, так заметил что в антифризе много мелкой ржавой взвеси,
Как уже выше правильно заметили дать отстояться и профильтровать в другую емкость через обычную марлю сложенную в несколько слоев.
По поводу фильтра думаю перебор.
На таврофоруме вроде кто-то ставил на пароотводящую трубку. Быстро забивается(если система сильно загажена) нужно постоянно следить.
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

Vitaliy.

Цитувати виділенеНа таврофоруме вроде кто-то ставил на пароотводящую трубку
А вы куда то ещё можете поставить?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх