Флудилка 2022

Автор Vitaliy., 01 Січня 2022, 12:10:35

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Toris

Якраз в тему ти написав, це дуже точно характеризує ситуацію у мене на роботі, у саме яблучко. :gvozd:
Прийшов додому, вимкнувся. Проснувся після півночі. Усі навколо сплять, а я тут повечеряв та форуми читаю. О третій годині ночі. :facepalm:

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

igo61

Ты это нашему йуристу в пятницу расскажи.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Vitaliy.

Ага, то есть он любитель тяпницы?  :-D
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Цитата: ВКБ від 11 Липня 2022, 17:39:21
Цитата: Володимир від 11 Липня 2022, 13:40:46
Деякі заз віда комплектувались мікасами, то там так само як і на славуті є підвисання обертів в момент переключення, і це є великий плюч для плавності перемикання передач, бо скажімо на логані, я такої функції не бачу, можливо хтось відключив датчик швидкості, оберти просто повільно падають до холостих, то плавності ходу такої як на славуті нема, треба привикати.
Володь, ти вже на логан пересів?))
Одною дупою на двох табуретках.  :-D
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Йой, Логан! Вітаю!
А простий Логан, чи, може, МЦВ?

Володимир

Цитата: Toris від 13 Липня 2022, 19:05:31
Йой, Логан! Вітаю!
А простий Логан, чи, може, МЦВ?
Щось типу такого.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Вітання, гарний "ровер" :)
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Toris

Ооо! (стогне від захвату) Дуже подобається ця модель, це Dacia Logan MCV. Минулого року пробував попередню (старішу) версію - бімба! Ледь не купив, але трохи не вистачило грошів. Перший власник (колега) тоді хотів 6000 долярів.

А протитуманки знизу бампера є чи можна доставити? У цій же моделі, але виробника Renault, бампер знизу чомусь геть гладенький, протитуманки туди ніяк не втулити без різання. Був дуже здивований, коли придивлявся.

Володимир

Цитата: Toris від 14 Липня 2022, 12:23:01Ооо! (стогне від захвату) Дуже подобається ця модель, це Dacia Logan MCV. Минулого року пробував попередню (старішу) версію - бімба! Ледь не купив, але трохи не вистачило грошів. Перший власник (колега) тоді хотів 6000 долярів.
В Тернопільській області можна взяти дешевше, хоча після 01.07 ціни підняли, бо до цього старались чим швидше продати щоби щось завезти з закордону свіже. Але скажу, що те що завезли свіже не для себе а на продаж, то майже все везли бите, по трасі їхало дуже багато битих машин на лафетах. Для прикладу https://auto.ria.com/uk/auto_dacia_logan_mcv_32038865.html але я дивився цю машину, то потрібно зразу їхати до маляра на косметичну підкраску, бо зверху багато іржі, салон грязний, двигун як зняти маслозаливну пробку також в відкладеннях, ну і плюс потрібно додатково заплатити 3% вартості в пенсійний, хоча власник казав, що вона завезена ще до нового року, і оцінена дешево. За місяць часу ціна цього авто на 10 долярів впала.
Цитата: Toris від 14 Липня 2022, 12:23:01А протитуманки знизу бампера є чи можна доставити? У цій же моделі, але виробника Renault, бампер знизу чомусь геть гладенький, протитуманки туди ніяк не втулити без різання. Був дуже здивований, коли придивлявся.
Туманок нема, це студентський варіант, з покращень тільки АБС і подушки безпеки. З туманками також дачії бувають, але за більші гроші. Місця дуже багато, один багажник чого вартий, 120 см глибини в стандарті, і 170 см при складених сідушках, якщо сідушки викинути то буде напевне всі 2 метри. Хоча чесно кажучи, дійшов до висновку що мені більше до вподоби малі авто, трохи жалію що не взяв сандеро.


Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Якого року ти взяв?
Я до війни хоиів сандеріка степвей з салону. Поки пас
А так то закономірність - другий закон Н'ютона - вага, прискорення, сила, розхід.
Мабуть 8 клапанів і без гідрокомпенсаторів, шумноватий мотор,але деталі всі гарні. Рисачив я на такому, кузов дебелий.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 14 Липня 2022, 15:41:46Якого року ти взяв?
2009
Цитата: ВКБ від 14 Липня 2022, 15:41:46А так то закономірність - другий закон Н'ютона - вага, прискорення, сила, розхід. Мабуть 8 клапанів і без гідрокомпенсаторів, шумноватий мотор,але деталі всі гарні. Рисачив я на такому, кузов дебелий.
1.4, 8 клапанів без гідрокомпенсаторів, не шумний, незважаючи на вагу динаміка зі слів сина краща ніж на славуті, сам їзджу мало. Розхід трохи більший ніж на славуті.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Оо, забув привітати з новим траглодитом, але суперкорисним.!
Вітаю!!! І нема чого іти на новий форум, все воно з одного м'яса.
Фаркоп є? Я так поняв то сину купив.
Ну про линаміку ти сам знаєш що крутити щоб була ще краще ніж у логана.
Якоро ти залізиш в мізки і логану )) розкажеш як воно ))
Як тепер нам автолюьителям відрмо, з запчастинами неходовки, я про інжектор, можна і мікс робити , однопринципове все, не срашно і котушки ставити від інши і датчики якщо номінал підходе і посадкове місце.
А Славуту продаватимеш чи одною ж на два стула як писав, чи як бредок напарник тягач для друга логана?))
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 14 Липня 2022, 17:24:05Фаркоп є?
Поки що нема, і зараз на цю машину вони трохи дорогуваті, можливо поступлю як на славуті, куплю кулю і зроблю сам.
Цитата: ВКБ від 14 Липня 2022, 17:24:05Я так поняв то сину купив.
Купив для сім"ї, але відколи син отримав права, то більше їзджу на пасажирському сидінні, бо ж треба десь набирадись досвіду водіння.
Цитата: ВКБ від 14 Липня 2022, 17:24:05Якоро ти залізиш в мізки і логану )) розкажеш як воно ))
З часом можливо доберусь, бо блок вже хтость перешивав коли вирізали каталізатор, і не виключено що в прошивці виключили датчик швидкості, бо та відсутність добавки обертів під час їзди при перемиканні передач трохи мені не подобається.
Цитата: ВКБ від 14 Липня 2022, 17:24:05А Славуту продаватимеш чи одною ж на два стула як писав, чи як бредок напарник тягач для друга логана?))
Поки що ні, зиму точно перезимує, друге авто поки що ще тягне гроші, бо потрібно повністю обслужити, масла, фільтри, свічки, антикор. Ще потрібен фаркоп і мінімум зимова резина, бо та що стоїть хоч і зимова, але на задній осі лисувата, і для їзди зимою не годиться. Плюс бензинова криза, в наявності є тільки газ, машина без газу, то вільно можна їздити тільки на славуті. Загалом вийшло не так як планувалось.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

User2108

ТО пора вже зміни в бортовик внести  :)