Працювати руками - не соромно(адже, ніхто не є геній, а от ледацюг - вистачає).

Автор VAZ 21053, 12 Лютого 2022, 20:14:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romuald

Цитата: VAZ 21053 від 20 Лютого 2022, 00:10:24колись в більш менш прийнятних умовах до 2014го, робили ось такі проекти:

Ну чому тільки до 2014..?..у мене товариш 5 років тому розібрав Москвича....геть розібрав...і за три роки зробив з нього лялку - сідаєш як в іномарку. Двигун поки рідний, але він вже замахнувся на двиг від бехи...При нагоді зроблю фото..

romuald

Цитата: VAZ 21053 від 19 Лютого 2022, 19:13:26Як на мене путнішого за ПВА поки ще не придумали, просто прочитайте інструкцію...
Ще у мене залишився столяний козеїновий (мабуть) клей. Він в сухих гранулах і його треба заварювать...але ж тут же ввесь використать...ніяк не спробую...

VAZ 21053

Цитата: romuald від 20 Лютого 2022, 00:30:31
Цитата: VAZ 21053 від 19 Лютого 2022, 19:13:26Як на мене путнішого за ПВА поки ще не придумали, просто прочитайте інструкцію...
Ще у мене залишився столяний козеїновий (мабуть) клей. Він в сухих гранулах і його треба заварювать...але ж тут же ввесь використать...ніяк не спробую...
B) незнаю, не спрбуєш не дізнаєшся, Я коли клеїв планку під струни для гітари на ПВА, то мені казали що не витримає, але практика показала що все ОК, також не забувайте про технології...
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

VAZ 21053

Цитата: romuald від 20 Лютого 2022, 00:23:48
Цитата: VAZ 21053 від 20 Лютого 2022, 00:10:24колись в більш менш прийнятних умовах до 2014го, робили ось такі проекти:

Ну чому тільки до 2014..?..у мене товариш 5 років тому розібрав Москвича....геть розібрав...і за три роки зробив з нього лялку - сідаєш як в іномарку. Двигун поки рідний, але він вже замахнувся на двиг від бехи...При нагоді зроблю фото..
Ви мені пропонуєте у Київському дворі багатоповерхового будинку влаштувати тюнінг гараж? :hysterics:
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Володимир

Цитата: Romka від 18 Лютого 2022, 17:22:09А зараз засвічу майже вогнестійкий шкаф, створений з розбірного стелажу та листів оцинковки 0,35 мм і профілю для гіпсокартону. Монтаж - заклепками.
Щоби він був вогнетривким, має бути стінка 10 см набита піском.
Цитата: Romka від 19 Лютого 2022, 21:13:53
Стільці все життя клею свіжим ПВА, краще не траплялось ще клея. Але я не профі.
З ПВА краще брати той що має назву "Столяр".
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

User2108

Цитата: Володимир від 21 Лютого 2022, 09:28:35Щоби він був вогнетривким, має бути стінка 10 см набита піском.
Тут трохи не вірно термінологічно написано, він може бути вогнестійким. Не обов'язково, можна використовувати різні наповнювачі, до того ж дивлячись який клас вогнестійкості має бути.

Romka

Цитата: Володимир від 21 Лютого 2022, 09:28:35Цитата: Romka от 18 Февраль 2022, 19:22:09
А зараз засвічу майже вогнестійкий шкаф, створений з розбірного стелажу та листів оцинковки 0,35 мм і профілю для гіпсокартону. Монтаж - заклепками.
Щоби він був вогнетривким, має бути стінка 10 см набита піском.

Написано ж "майже" вогнестійкий. Малось на у вазі стійкість від сірника та цигарки сусіда, бо якщо буде пожежа в багатоповерхівці, то все це буде непотрібно.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

vladishtm

Цитата: Romka від 18 Лютого 2022, 17:22:09В середині
Подбачив замки -подумав що ромка мисливець, але помилився.
Цитата: Romka від 18 Лютого 2022, 23:06:57Відновлення заводського ножа   https://slavuta-club.info/wp-content/uploads/pub/DSC_0997.jpg   
Блін  :-D в мене це самий ніж (подобається для хліба), і той самий дефект - перша закльопка роздолбалась, правда ще й рукоять біля неє вже теж потрухла. Треба міняти рукоять. Щоб заклепки були рівні потрібно робити з товстого металу формочку (отвір потрібного діаметру і фаска-заглиблення під формування головки заклепки. Можна таку формочку розборну з двох тонших сталевих сегментів.  Таким чином підготуемо заклепку з однією гарною головою, а з другою стороною вже по месту прийдеться тюкать потроху.

Нйакращий сучасний клей для столярки  "поліуретановий вологостійкий клей", жидкий, маже руки як монтажна піна, також розширюється. . Поцікавтесь в інеті відео і т.п. Вся столярка (меблі, сходи, двері і т.п. ) зараз на ньому. Атмосферних впливів не боїться. Тримає мертво -дерево порветься а не місце склеювання. Можна клеїти дерево в брус, пластик, метал і т.п, але добре притискати поки не висохне бо розіпре. Недоліки -ціна, інодв лишній об"ем (немає малих туб), засохне в тубі якщо попадає повітря (зберігати закритим і вверх ногами.....


Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

romuald

Цитата: Володимир від 21 Лютого 2022, 09:28:35З ПВА краще брати той що має назву "Столяр".
Його й користую...але...всеодно роздовбується...може тому, що дехто любить на стільцях повихилитуватись...

vladishtm

Якщо ремонтуєте стільці, і використовуєте  клей ПВА (не беріть клей з магазіну канцтоварів, та ще й проморожений, чи просрочений десь з ларьків базарних) а беріть  ємульсію ПВа, вона густа як сметана. На шип можна наматувать один слой цупкого бинта, чи марлі, промазувати ПВА і стиковать, так тримає набагато краще. Але ніщо всеж не зрівняється як я вже сказав з "поліуретановим вологостійким клеєм" типу
Spoiler
Колись в 90х робили ми "водостійкі обої" зі звичайних. Після поклейки і висихання прокатували добре розведеним водою, ПВА.  B)
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

VAZ 21053

Цитата: User2108 від 21 Лютого 2022, 09:49:56
Цитата: Володимир від 21 Лютого 2022, 09:28:35Щоби він був вогнетривким, має бути стінка 10 см набита піском.
Тут трохи не вірно термінологічно написано, він може бути вогнестійким. Не обов'язково, можна використовувати різні наповнювачі, до того ж дивлячись який клас вогнестійкості має бути.
заради порозуміння можна сказати що шафа нормальна та ще і вогнезехисна, адже не вогнетривка, а саме вогнезехисна, це важливо розуміти, для плит духовок наприклад буде правильним поняття жарозберігаюча, тобто кожна річ може бути в якійсь мірі універсальна, і чого через це казитись?
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Володимир

Цитата: romuald від 21 Лютого 2022, 18:45:45
Цитата: Володимир від 21 Лютого 2022, 09:28:35З ПВА краще брати той що має назву "Столяр".
Його й користую...але...всеодно роздовбується...може тому, що дехто любить на стільцях повихилитуватись...
Я стільці клеїв епоксидним клеєм, вже років 15 тримаються.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Перетворення дерев'яного декоративного кутника і плетінки в рамку для вишитої картинки.
Кутник і плетінка з Епіцентру, досить доступні.

Порізаний кутник ( з іншого боку планки є пробір 4 мм) в потрібних пропорціях скріплюється в кутах скрепкою та клеїться ПВА.

Після висихання, з дерев'яної декоративної плетінки вирізаються елементи декору, що прикривають скрепки, клеються на ПВА в відповідних кутах

І загалом.

Коли клей затвердів, пофарбувати рамку морілкою бажаного кольору та кількості раз для отримання відповідного насичення відтінку.
Після висихання покрити мебелевим лаком НЦ-218 в пару шарів. Для він швидко сохне та цілком гарний для застосування в меблевій справі.


А далі, з цупкого картону вирізати відповідного розміру вставку, на неї натягнути картинку , вставити в паз рамки та зафіксувати.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

vladishtm

Цитата: Romka від 22 Лютого 2022, 11:22:30Після висихання покрити мебелевим лаком НЦ-218
До цього моменту все було клас, але покриття лаком  :psih:, Романе, в тебе вийшло дуже не якісним (на фото наче бачу пузирі, ящо помилився вибачаюсь).
Причин може бути багато.  Можна для запобігання такого, лакувати не кіст"ю,  а х/б тампоном, втираючи тонкі слої біль жидкого лаку, давати слоям висохнути. Після останнього добре сушити, протерти  тампоном з уксусом, сушити і полірнути. Задача - покриттям досягти виду ріаніно, чи скрипки. Щоб рукам хотілося доторкнутися до виробу, щоб було як бурштин  :rolleyes: ... ну і пилюку буде добре прибирати.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2