Працювати руками - не соромно(адже, ніхто не є геній, а от ледацюг - вистачає).

Автор VAZ 21053, 12 Лютого 2022, 20:14:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Romka

Оце б я з пухирями рамку робив би та ще й показував. :clap: Тут смартфон щось набокопорив.
Ось ще одна, теж якість поганенька, але хоча б видно, що без пухирів та підтікань ліг лак.
Ще рамку перед покриттям можна було б відполірувати, то структура при фотографуванні була б по типу льоду, можливо, але це не точно. Просто ювелірного полірувального кола у мене не було під рукою.

Щодо протерти тампоном - якщо ще буде ватний тампон, то це буде катастрофа!
Рамка буде вщент ворсиста, вкрита волокнами з вати.
Зазвичай я протираю вологою цупкою тканиною по типу лляної. Морілка, коли висохне,  піднімає підірвані дерев'яні волокна, що стоять як їжачки, то поліровка вологою лляною тканиною гарно їх прибирає. Потім просушуємо і наносим лак. Звичайно, без підтікань і розведеним розчинником до стану самовирівнювання, коли наноситься кісточкою.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

vladishtm

Цитата: Romka від 22 Лютого 2022, 12:40:37Щодо протерти тампоном - якщо ще буде ватний тампон, то це буде катастрофа!
Цитата: vladishtm від 22 Лютого 2022, 11:55:01а х/б тампоном
це кусок тканини х/б в середині може бути і вата. Кісті для лаку не дешеві. Крім того тампон втирає лак. Кожен слой сушимо,  обробляємо легесенько нульовкою з водичкою, сушимо і наносимо слідуючий слой )зазвичай три).  Мені більш подобається матовий лак (він "тепліший" на вид). Ось приклад мого лакування тампоном саморобні двері (40см) з ясеню, вставки не лаковані (щось з відходів з мебелі). Коробка (темна) лакована кісточкою, усе інше  -тампон.
Spoiler


[close]
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Romka

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4