image credit: nrcu.gov.ua

Автор Тема: Оформлення права власності на гараж в гаражно-будівельном кооперативі  (Прочитано 1566 раз)

Оффлайн ВКБ

• Злий папа (по ситуації )
  • Славутомастер
  • Злий папа (не завжди)
  • Авто: Slavuta 1.2Li (ГБО-4 Stag Gofast 200)/ 2007 / сіро-голубий
  • Пробег:
    160000 KM
  • По городу (л / 100 км): 9
  • По трассе (л / 100 км): 7
  • Получил спасибо: 446
  • Сказал спасибо: 374
На яких правах у кого гараж. Який є документ , підтверджуючий право власності, відомості в реєстрі?

Неоформленмй гараж як право власносиі в гарадних кооперативах, та інші, в т.ч.ге паспартизовані - нп є об'єктом права власності.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре, ти жируєш.

Slavuta-club.info

Оффлайн ВКБ

• Славутомастер
  • Злий папа (не завжди)
  • Пробег:
    160000 KM
Re: На яких правах у кого гараж
« Ответ #1 : 24 Март 2022, 14:25:20 »
Є різні види правового володіння гаражем автолюбителя:
1.Окремий або прибудований гараж на присадибній ділянці, капітальний, розборний.
2. Окремий індивідуальний гараж в житловій забудові, капітальний, розбопний.
3. Зблоковані капітальні та розбопні гаражи в житловій забудові.
4. Окремий або зблоковані гаражі в гаражний кооперативах їх членів, капітальні, розбопні.

По порядку ведення їх забудови є збудовані до 05.08.1992р та після твкої дати, де порядок нормалізований норматиіними документами.

Коден гараж має мати паспорт, адресу, власника в реєстрі ресових прав, а також за чинним порядком, збудованого після 05.08.1992р акт користування або права власності на земельну ділянку та кадастровий номер.

Оффлайн ВКБ

• Славутомастер
  • Злий папа (не завжди)
  • Пробег:
    160000 KM
Re: На яких правах у кого гараж
« Ответ #2 : 24 Март 2022, 14:28:17 »
Окрема масова цікава категорія гаражів, розташованмй в гаражних клоперативах, які належать фактично членам кооперативу, які є йошо власниками , але які не офлрмили поаво власності , не внесено відомості в реєсьр і питання таким чином підвішане і іножі власність не визнається, частково колізфйно визнається як колективна власнісь юридичної особи тобто гаражним кооперативом, і не видима така власність для держави, відсутні паспорти.

Оффлайн ВКБ

• Славутомастер
  • Злий папа (не завжди)
  • Пробег:
    160000 KM
У кого є паспорт на гараж? Невже у вміх авто бомжі?
У мене є паспорт і введений в реєстр забудов.

Оффлайн Володимир

• Глобальный модератор
  • Славутомастер
  • Пробег:
    65700 KM
  • Получил спасибо: 1947
  • Сказал спасибо: 357
В мене є гараж, але він не окремий, і по документах все рахується як господарська будівля.

Зараз державний реєстр не працює і будь яку нерухомість оформити неможливо, тому тема не актуальна до закінчення війни. День тому спілкувався з місцевим державним реєстратором, то казав що якщо і відкриють якийсь реєстр, то це буде тільки доступ до даних юридичних і фізичних осіб, щоби вчиняти по них якійсь реєстраційні дії.

Оффлайн ВКБ

• Славутомастер
  • Злий папа (не завжди)
  • Пробег:
    160000 KM
https://kr.gov.ua/ua/news/pg/280318147576548_n/

У мене в кооперативі, і я пішов таким шляхом.
Але наткнувся на нестиковку з порядко про держреєстрацію права власності і реальною бездіяльністтю гаражного кооперативу щодо організації ценралізованого будівництва. Річ у тім, що мій гараж будувався попереднім власником самотужки без централізованої участі ГК і цільовий пайовий поворотній внесок не сплачувався, а ГК не збирав, не будував, не паспортизував і не повертав довідкою у вигляді готового гаражу, не паспортизувався. Гараж у блоці, в якому з двох сторін 40 гаражів, тобто в ГК багато блоків різної кількості.
Я подавав документи на реєстрвцію і клерки вчіпились у відсутність довідки про сплату пайового внеску. Аок є судова практика чужа, де несплата прирівнюється до сплати, так як гараж не будуаався ГК і не стаїть на майновому балансі ГК і нп реєструвався, але на території 9 5га знаходиться.
У нас в ГК 1200 гаражів  з яких мій єдиний і ще мого попутника, теж члена ГК є паспорт на гараж і в реєстрі теж. Питання зависло на реєстрації , клерки блокують і очкують. Я їм наводи приклад Кріворізької ради, зізванювавмя. Мені вони кадуть подай на них в суд та ще й моральну візьми.
Потратив поки лиш 230грн, і війна обірвала подальшу процедуру.
По своєму гараду маю всі документи, розписку про купівлю, свідків з пампортами там вписані, печатка ГК як свідка, довідку дід ГК про адресу, рішення ради про адресу ГК, паспорт інвентаризації (1000грн) , довідку що пайовий не збирався.
Рішення суду розглядають як загальну практику яку мають брати до уваги, де несплата пайових поворотних і бездіяльність ГК та побудова власником стоянкомісця самотужки - викладу, це вагомий аргумент врегулювання і тлумачення судами, що має лягти колись і в порядок реєстрації такий нюанс, напишу якось в юстицію і кабмін, вони реагують і дякують за таки неврегульовані питвння і їх фільтрацією громадянами.
Рєстратор тупо каже я не хочу бо це вперше і я бздю, і т.д., бортують.
А ГК стадно внесли корекцію що вме мвйно що на території є майно ГК по закону про кооперацію. Я каду, тоді, коли буде в майновій відомості, а те що я його купив, а попередній власник саи будуаав- то ідіть в жопу.
Для суду моїх документів вдосталь, як і для реєстрації реєстратором. Просто корупцій якийсь блок.

Оффлайн ВКБ

• Славутомастер
  • Злий папа (не завжди)
  • Пробег:
    160000 KM
В мене є гараж, але він не окремий, і по документах все рахується як господарська будівля.

Зараз державний реєстр не працює і будь яку нерухомість оформити неможливо, тому тема не актуальна до закінчення війни. День тому спілкувався з місцевим державним реєстратором, то казав що якщо і відкриють якийсь реєстр, то це буде тільки доступ до даних юридичних і фізичних осіб, щоби вчиняти по них якійсь реєстраційні дії.
Не спорю, і в мвйбутнє дивимось без війни, і це не означає що не рухатись в напрямку реєстрації прав.
Але цю тему крутив давно, пару років до війни.
Мотив: в гк немає жодних документів, крім членстких кнндек, плану гаражів, а юридично гаражів немає, немає жолних паспортів, і як я вияснив, гк ніколи належно не займався організацією будівництва, від того і гаражі по дизайну різножерстні якись.
Кооператив гафно, одні побори послуг ніякизх толком, крім електрики, охорори нема.
Коли крадуть в гк поліція не займається, так як вважає що чоени гк як орендарі бо не оформлена власність, а гк не подає заяву в поліцію як наче вороги.
При руйнації гараду наче і не було, лише паркомісце.
Коден член гк по закону може вийти з гк і стати абонентом обленерго, але треба право власності або кадастровий номер.
Гаражі які побудовані до 05.08.1992р оформоюються по спрлщегій треба головне паспорт.
Мій паспорт свіжий і має в реєстоі номер ТІ ********** багато цифер.
Також право власності дає волю здійснювати наледно дії. Дрібниця , а приємно.
Також ГК це велика помийка, де неграмотні наглі люли сиають керувати і тупо облирають собі в гаманець, маніпулюють і залякують відібрати гараж при несплаті хто не згоден з оплвтою і псевдопослугами, а таких 80% і 20% , які там пасуться крутять пссивними як циган сонцем.
Також є такі в правлінні які мають по 5 гаражів, шмалять електрику і списують її на освітлення і втрати, що хтось краде а не їх цеха та мвйстерні в гаражах, які займаються нелегальним мінібізнесом.
Право власності дає можливість вільно себе почувати, мати захист держави при злочинах і виступає як об'єкт нерухомості конкретного власника, і при незаврнному проникненню є розряд криміналу.
Вигідно бути офіційним власником, зареєструвати лічильник і конкурентно оскаржувати тарифи і гафнрдіїдовбаного правління, право вийти і не сплачувати. Зміст ГК бути комфортним і відкритим та прозорим і з конкретними послугами. Також захист від посягань на землю під гаражі як це відбуваюється в містах.
Право власності дає можливість укласти договір оренди з орендарем.
ГК має об'єднувати інтересами, будувати оформлювати і передавати власникам гаражі з паспортами і довідками для реєстрації
І для врегулювання і закріплення права на гараж в кооперативі, Криворізька міська рада розвинула і консультує громадян для демократизації відносин в ГК, які зажрались. І право вибору у людей х'являється або бути в ГК або послати нафіг і бути гарадем незалежним. Проїзд і доступ до власного майна не може бути заблокованим у разі знаходження на території ГК. Тому це є почва для покращення відносин на чисто правовфй основі права власності на майно , і не бути ведомим як гіфно в прорубі, під тоталітаризмом тупості наглості і алчності.

На 1200 гаражів є лише мій паспорт і ще одного мужика - цирк. ГК з 1982 року, і юридично крім 2 гаражів там ніфіга немає )) і ті всі інші гаражі якщо танк проїде то і не було наче і хер доведеш ))

І ще, за чинним законом, якщо є гараж і право власності, щемельна ділянка автоматом закріплюється за ним і можна припинити право користування автоматом ГК під гаражем та таке користування оформлюється на власника гаражу, якщо не пртватизовувати землю, або якщо право приватизації було вже використано в іншрму місці. Закрн не обмежує в праві викупити їє під гаражем , якщо право використано приватизації і викуп не обмедений в кількості і площі землі під гаражем.
По новій процедурі спочатку земля оформлюється, потім все інше будується.
На збудовані до 05.08.1992р - по амністії оформлюється гараж через паспорт і якісь докази що він той гараж є власника.

https://kr.gov.ua/ua/news/pg/280318147576548_n/

Slavuta-club.info

*Последние сообщения

Тема / Автор / Раздел Последний ответ
    First PostRe: Sensович Toris'а

Автор Toris about 1 year ago в Бортовой журнал « 1 2 3 ... 46 »

677 Ответов
    62081 Просмотров
    Последний ответот Toris
    about 14 hours ago
    First PostRe: БК на інжектор своїми руками

Автор Володимир about 12 years ago в Технический тюнинг « 1 2 3 ... 157 »

2343 Ответов