Оформлення права власності на гараж в гаражно-будівельном кооперативі

Автор ВКБ, 24 Березня 2022, 13:28:26

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВКБ

На яких правах у кого гараж. Який є документ , підтверджуючий право власності, відомості в реєстрі?

Неоформленмй гараж як право власносиі в гарадних кооперативах, та інші, в т.ч.ге паспартизовані - нп є об'єктом права власності.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Є різні види правового володіння гаражем автолюбителя:
1.Окремий або прибудований гараж на присадибній ділянці, капітальний, розборний.
2. Окремий індивідуальний гараж в житловій забудові, капітальний, розбопний.
3. Зблоковані капітальні та розбопні гаражи в житловій забудові.
4. Окремий або зблоковані гаражі в гаражний кооперативах їх членів, капітальні, розбопні.

По порядку ведення їх забудови є збудовані до 05.08.1992р та після твкої дати, де порядок нормалізований норматиіними документами.

Коден гараж має мати паспорт, адресу, власника в реєстрі ресових прав, а також за чинним порядком, збудованого після 05.08.1992р акт користування або права власності на земельну ділянку та кадастровий номер.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Окрема масова цікава категорія гаражів, розташованмй в гаражних клоперативах, які належать фактично членам кооперативу, які є йошо власниками , але які не офлрмили поаво власності , не внесено відомості в реєсьр і питання таким чином підвішане і іножі власність не визнається, частково колізфйно визнається як колективна власнісь юридичної особи тобто гаражним кооперативом, і не видима така власність для держави, відсутні паспорти.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

У кого є паспорт на гараж? Невже у вміх авто бомжі?
У мене є паспорт і введений в реєстр забудов.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 24 Березня 2022, 19:56:29
У кого є паспорт на гараж? Невже у вміх авто бомжі?
У мене є паспорт і введений в реєстр забудов.
В мене є гараж, але він не окремий, і по документах все рахується як господарська будівля.

Зараз державний реєстр не працює і будь яку нерухомість оформити неможливо, тому тема не актуальна до закінчення війни. День тому спілкувався з місцевим державним реєстратором, то казав що якщо і відкриють якийсь реєстр, то це буде тільки доступ до даних юридичних і фізичних осіб, щоби вчиняти по них якійсь реєстраційні дії.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

https://kr.gov.ua/ua/news/pg/280318147576548_n/

У мене в кооперативі, і я пішов таким шляхом.
Але наткнувся на нестиковку з порядко про держреєстрацію права власності і реальною бездіяльністтю гаражного кооперативу щодо організації ценралізованого будівництва. Річ у тім, що мій гараж будувався попереднім власником самотужки без централізованої участі ГК і цільовий пайовий поворотній внесок не сплачувався, а ГК не збирав, не будував, не паспортизував і не повертав довідкою у вигляді готового гаражу, не паспортизувався. Гараж у блоці, в якому з двох сторін 40 гаражів, тобто в ГК багато блоків різної кількості.
Я подавав документи на реєстрвцію і клерки вчіпились у відсутність довідки про сплату пайового внеску. Аок є судова практика чужа, де несплата прирівнюється до сплати, так як гараж не будуаався ГК і не стаїть на майновому балансі ГК і нп реєструвався, але на території 9 5га знаходиться.
У нас в ГК 1200 гаражів  з яких мій єдиний і ще мого попутника, теж члена ГК є паспорт на гараж і в реєстрі теж. Питання зависло на реєстрації , клерки блокують і очкують. Я їм наводи приклад Кріворізької ради, зізванювавмя. Мені вони кадуть подай на них в суд та ще й моральну візьми.
Потратив поки лиш 230грн, і війна обірвала подальшу процедуру.
По своєму гараду маю всі документи, розписку про купівлю, свідків з пампортами там вписані, печатка ГК як свідка, довідку дід ГК про адресу, рішення ради про адресу ГК, паспорт інвентаризації (1000грн) , довідку що пайовий не збирався.
Рішення суду розглядають як загальну практику яку мають брати до уваги, де несплата пайових поворотних і бездіяльність ГК та побудова власником стоянкомісця самотужки - викладу, це вагомий аргумент врегулювання і тлумачення судами, що має лягти колись і в порядок реєстрації такий нюанс, напишу якось в юстицію і кабмін, вони реагують і дякують за таки неврегульовані питвння і їх фільтрацією громадянами.
Рєстратор тупо каже я не хочу бо це вперше і я бздю, і т.д., бортують.
А ГК стадно внесли корекцію що вме мвйно що на території є майно ГК по закону про кооперацію. Я каду, тоді, коли буде в майновій відомості, а те що я його купив, а попередній власник саи будуаав- то ідіть в жопу.
Для суду моїх документів вдосталь, як і для реєстрації реєстратором. Просто корупцій якийсь блок.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Цитата: Володимир від 25 Березня 2022, 08:45:58
Цитата: ВКБ від 24 Березня 2022, 19:56:29
У кого є паспорт на гараж? Невже у вміх авто бомжі?
У мене є паспорт і введений в реєстр забудов.
В мене є гараж, але він не окремий, і по документах все рахується як господарська будівля.

Зараз державний реєстр не працює і будь яку нерухомість оформити неможливо, тому тема не актуальна до закінчення війни. День тому спілкувався з місцевим державним реєстратором, то казав що якщо і відкриють якийсь реєстр, то це буде тільки доступ до даних юридичних і фізичних осіб, щоби вчиняти по них якійсь реєстраційні дії.
Не спорю, і в мвйбутнє дивимось без війни, і це не означає що не рухатись в напрямку реєстрації прав.
Але цю тему крутив давно, пару років до війни.
Мотив: в гк немає жодних документів, крім членстких кнндек, плану гаражів, а юридично гаражів немає, немає жолних паспортів, і як я вияснив, гк ніколи належно не займався організацією будівництва, від того і гаражі по дизайну різножерстні якись.
Кооператив гафно, одні побори послуг ніякизх толком, крім електрики, охорори нема.
Коли крадуть в гк поліція не займається, так як вважає що чоени гк як орендарі бо не оформлена власність, а гк не подає заяву в поліцію як наче вороги.
При руйнації гараду наче і не було, лише паркомісце.
Коден член гк по закону може вийти з гк і стати абонентом обленерго, але треба право власності або кадастровий номер.
Гаражі які побудовані до 05.08.1992р оформоюються по спрлщегій треба головне паспорт.
Мій паспорт свіжий і має в реєстоі номер ТІ ********** багато цифер.
Також право власності дає волю здійснювати наледно дії. Дрібниця , а приємно.
Також ГК це велика помийка, де неграмотні наглі люли сиають керувати і тупо облирають собі в гаманець, маніпулюють і залякують відібрати гараж при несплаті хто не згоден з оплвтою і псевдопослугами, а таких 80% і 20% , які там пасуться крутять пссивними як циган сонцем.
Також є такі в правлінні які мають по 5 гаражів, шмалять електрику і списують її на освітлення і втрати, що хтось краде а не їх цеха та мвйстерні в гаражах, які займаються нелегальним мінібізнесом.
Право власності дає можливість вільно себе почувати, мати захист держави при злочинах і виступає як об'єкт нерухомості конкретного власника, і при незаврнному проникненню є розряд криміналу.
Вигідно бути офіційним власником, зареєструвати лічильник і конкурентно оскаржувати тарифи і гафнрдіїдовбаного правління, право вийти і не сплачувати. Зміст ГК бути комфортним і відкритим та прозорим і з конкретними послугами. Також захист від посягань на землю під гаражі як це відбуваюється в містах.
Право власності дає можливість укласти договір оренди з орендарем.
ГК має об'єднувати інтересами, будувати оформлювати і передавати власникам гаражі з паспортами і довідками для реєстрації
І для врегулювання і закріплення права на гараж в кооперативі, Криворізька міська рада розвинула і консультує громадян для демократизації відносин в ГК, які зажрались. І право вибору у людей х'являється або бути в ГК або послати нафіг і бути гарадем незалежним. Проїзд і доступ до власного майна не може бути заблокованим у разі знаходження на території ГК. Тому це є почва для покращення відносин на чисто правовфй основі права власності на майно , і не бути ведомим як гіфно в прорубі, під тоталітаризмом тупості наглості і алчності.

На 1200 гаражів є лише мій паспорт і ще одного мужика - цирк. ГК з 1982 року, і юридично крім 2 гаражів там ніфіга немає )) і ті всі інші гаражі якщо танк проїде то і не було наче і хер доведеш ))

І ще, за чинним законом, якщо є гараж і право власності, щемельна ділянка автоматом закріплюється за ним і можна припинити право користування автоматом ГК під гаражем та таке користування оформлюється на власника гаражу, якщо не пртватизовувати землю, або якщо право приватизації було вже використано в іншрму місці. Закрн не обмежує в праві викупити їє під гаражем , якщо право використано приватизації і викуп не обмедений в кількості і площі землі під гаражем.
По новій процедурі спочатку земля оформлюється, потім все інше будується.
На збудовані до 05.08.1992р - по амністії оформлюється гараж через паспорт і якісь докази що він той гараж є власника.

https://kr.gov.ua/ua/news/pg/280318147576548_n/
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Робимо реєстоацію гаражу в ГК знайомому. Отримав рішення реєстратора про пизупинення розгляду заяви на реєстрацію, надпв документи додатково, які і надавав з звявою (вирішили за*бать нас) , потім через місяцб виніс реєстратор необгрунтоване про відмову, так як ніби тотне надав документи присвоєння адреси . Весь пакет документів по феншую,  подані з паспортом, якмй внесено в єдиний державний будівельний реєстр і там вказана адреса гаражу, яка складається з номеру гаражу та рішення ради присвоєння гаражному кооперативу адреси в 2008р, а порядок 2015, який не ліпиться до старих гаражів. Иупорилі вони і лбдина сказала хочу моральну. Реєстратор сразу сказав що не хоче реєструвати от і прилумав відмову, але от халепа, забув написати аналіз наданих документів і чому вони не такі. Ідемо в суд, позов готовий. Люлина зла. Судового збору нема, є вхід без збору
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Wildchild

В мене гараж в ГК, оформлений на покійного дядька, залишився мені в спадщину. Із доків - тільки книжечка-пропуск, куди кожен рік ставлять штампік про оплату. Сказали в конторі хош переоформлюй, хош - не переоформлюй, головне плати внески і т д. Переоформлення в конторі у бухгалтера, вартує шось десь 1000 грн. Єдине до чого жорстко доколупуються і щімлять - це змушують міняти старі лічильники і виносити їх з гаража на вулицю, мотивуючись якимось законом чи постановою.

Андрей

А хто знає порядок і вартість переоформлення приватизованого гаражу в ГК?

ВКБ

Цитата: Андрей від 25 Вересня 2022, 00:06:41А хто знає порядок і вартість переоформлення приватизованого гаражу в ГК?
Як це приватизований гараж в ГК? КГ державної форми чи приватної? Що в стаиуті написано?
Який документ є на руках?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Цитата: Wildchild від 23 Вересня 2022, 18:35:34В мене гараж в ГК, оформлений на покійного дядька, залишився мені в спадщину. Із доків - тільки книжечка-пропуск, куди кожен рік ставлять штампік про оплату. Сказали в конторі хош переоформлюй, хош - не переоформлюй, головне плати внески і т д. Переоформлення в конторі у бухгалтера, вартує шось десь 1000 грн. Єдине до чого жорстко доколупуються і щімлять - це змушують міняти старі лічильники і виносити їх з гаража на вулицю, мотивуючись якимось законом чи постановою.
Якщо Ви платите внески, то Ви член кооперативу і керуєиесь СТАТУТОМ ГК який можете перечитати і законом України "Про кооперацію", який передбачає вільного вступу і виходу, навіть якщо гараж га території ГК. І який статус землі у ГК, користування у міськради чи власність? Якщо власнісь у ГК в цілому, то це є автоматом і власність кожного члена ГК в долі свого гаражу. У Вас гараж як попередня власність чи оренда у ГК? Моментів багато.
Якщо оформити і вийти з ГК, можна нічого не платити або узгодити що саме робе ГК для комфортного проживання. В основному ГК це бульба фейкова яка смокче кошти і нічого майже не робе...ну є винятки належної охорони перимеиру  А твк сидять і нараховують собі зарплату за рахунок тих кому пофіг, аби їх не чіпали.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Допоки гараж не зареєстрований на вас як право власності - він не ваш і ви там квартиранти. Любої миті при несплаті внесків ви можете його втратити.
При відсутності техпаспорта на гараж і не внесення в будівельний реєстр - його юридично не існує. Потрапивши снаряд в гараж, то він потрапив не в гараж а в стоянкомісце і наражу там не було.
Якщо гараж побудований до 05.08.1992 року то оформлення коротке.
Якщо після - проблема.
Гаражний кооператив мав би централізовано його збудувати за ваші цільові поворотні внески , зареєструвати поспорти і кадастровий ділянки і довідкою про їх сплату і членство передати вам (мені в т.с. що не було зроблено) для державної реєстрації саме вами собі, як ваша власність , але на території ГК, а не ГК як свою власність. Тоді вам вирішувати чи бути членом ГК і які блага отримуєте, чи вийти з нього і не платити ні защо. Приватной гараж на території ГК. Перешкоджання доступу до гаража транзитно через ГК - недопустимо. Обленерго надає абонентський рахунок і самі сплачуєте за електрику напряму договором по дротам ГК , уклавши договір небалансу.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Порядок реєстрації гаражу в ГК простий, ціна не велика, техпаспорт 1500...2000тис і адмінзбір на реєстрацію права власності.
Документи такі:
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Повернусь до теми державної реєстрації ПРАВА ВЛАСНОСТІ на гараж (далі - реєстрація гаражу) в гаражних кооперативах.

Що вдалось зробити:

Була подана заява в ЦНАП (центр надання адміністоативних послуг) з пакетом документів, сплачено мито 228грн за адміністоативну помлугу з реєстрації гаражу.

Цнап впродовж 5 робочих днів (обов'язок по закону) розглянув заяву і зупинив розгляд заяви про реєстоацію на 30 днів з підстав, що не додані документи, які підтверддують присвоєння адреси капітальному  гаражу, який був збудований в 1984році.
Ми не погодились з цим  :help: , оскільки всі документи були надані і подали клопотання з вказівкою про те, щоб державний реєстратор звернув на це увагу.
До цього реєстоатор не на пряму, а потім на пряму сказав що не хоче реєструвати тому що цього ніколи не робив і практика в місті відсутня, що всі ринуться реєструвати свої (саме свої, це ключове) гаражі в кооперативах  :hysterics:  :-D )). Обзивав(-ли) нас безграмотними ..майже придурками, що така реєстрація не можлива. :wallbash: Вказував що воги незалежні в прийнятті рішень і ніхто на них не впливає, але забули згадати що лише в межах повноважень і закону. :heppy_dancing:
Після спливу 30 днів державний реєстратор ЦНАП виніс рішення про відмову в реєстрації, пославшись на те, що не надано нами документа на присвоєння адреси гаражу, не обгрунтувавши і не надавши аналізу тих документів в рішенні, які були надані нами. Це насправді не так, все надано було :ok: .
Не погодившись з рішенням і бездіяльністтю реєстратора  :help: подали адміністративний позов в режимі КАСУ на державного реєстратора про скасування незаконного та необгрунтованого рішення.
Суд на початку квітня 2023 року скасував  :clap:  :drinks:  рішення державного реєстратора (задовільнив наш позов) як незаконне і зобов'язав повторно розглянути заяву про реєстрацію гаражу із врахуванням висновків суду в чому саме була незаконність і бездіяльність.
ЦНАП проігнорив виконання судового рішення  :dunno:  :facepalm: . Звернулись з виконавчим листом в виконавчу службу примусово виконати рішення суду і стягнено 26800грн виконавчого збору з боржника.
Чекаємо повторного розгляду тієї самої заяви про реєстоацію гаражу, оскільки вона підвисла в статуті нерозглянутої і має бути розглянута з урахувпнням рішення суду. У державного реєстратора не лишилось більше ходів як зареєстоувати право власності заявника на гараж, який розташований в гаражному кооперативі.
Чекаємо виконання рішення суду, далі буде :popcorm: .

Підітожу - реєстрація права власності свого гаражу в кооперативі передбачена порядком реєсьоації, але має свої особливості, не скдадні.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.