Сифонит выхлоп из содинения штаны - резонатор

Автор Avtolord, 14 Травня 2022, 16:29:18

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: ВКБ від 18 Травня 2022, 08:31:49
Кажись карбюраторні і інжекторні різні із за каталізатора який перший пристиковується.
Різниці в штанах нема.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Avtolord

Цитата: Володимир від 18 Травня 2022, 09:46:05Кажись карбюраторні і інжекторні різні із за каталізатора який перший пристиковується

Отож. Везде говорят "кажись" и нигде уверенно.
Проблему решил.  :clap:
Отрезал "яблоко" от старых штанов и приварил к новым.
Варил в первый раз в жизни своим новеньким инвертором.
Получилось лучше, чем ожидалось.

"Гоп гоп гоп - я весело   співаю"

Avtolord

Ну и фото штанов. До моего вмешательства.
Новые слева, старые справа.
Почувствуйте разницу, как говорится.

Володимир

Я ще такого гівняного кооперативу не бачив.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: Avtolord від 18 Травня 2022, 12:10:31Новые слева, старые справа.
Що то зліва за парнуха  :lol:  :hysterics: Там воно апріорі не повинно було нічого_ніде_ніколи втримати.  Це "ізделіє" робило або ну дуже тупе, або суко дуже хитрови...е що заробити на вкраденому металі.  Якби ти зразу зняв старий, поклав рядом з новим, і так сфоткав та виклав сюди до встановлення, з питанням чи ставити той новий, тобі б мабуть зекономили і час і нерви.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Подивись на картинку, штани з лямбдою в тому місці точно не влізуть.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Avtolord

Цитата: vladishtm від 22 Травня 2022, 21:43:29Але все таки можливо є  варіанти   (хтось тут і казав про штаны под лямбда зонд))

Таки странная херня.
Мои штаны точно похожи на те, что для лямда зонда, но без отверстия для лямбда зонда 
А то, что не положил сразу рядом старую и новую деталь - ну не опытный я пока тавровод :wallbash:

ВКБ

Все ріжеться вариться перероблюється . Це народний автомобільчик.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Avtolord

Цитата: vladishtm від 21 Травня 2022, 11:35:36Що то зліва за парнуха     Там воно апріорі не повинно було нічого_ніде_ніколи втримати.  Це "ізделіє" робило або ну дуже тупе, або суко дуже хитрови...е що заробити на вкраденому металі.

Ото хитрови...е ще й не забуло штамп ВТК поставити, ага

Я являюсь счастливым владельцем мотоцикла Днепр МТ 1987 года выпуска.
И ни дай Бог нарваться на детали производства КМЗ после 1992 года. Даже покупая прямо с КМЗ

ВКБ

Цитата: Avtolord від 23 Травня 2022, 15:51:37
Цитата: vladishtm від 21 Травня 2022, 11:35:36Що то зліва за парнуха     Там воно апріорі не повинно було нічого_ніде_ніколи втримати.  Це "ізделіє" робило або ну дуже тупе, або суко дуже хитрови...е що заробити на вкраденому металі.

Ото хитрови...е ще й не забуло штамп ВТК поставити, ага

Я являюсь счастливым владельцем мотоцикла Днепр МТ 1987 года выпуска.
И ни дай Бог нарваться на детали производства КМЗ после 1992 года. Даже покупая прямо с КМЗ

Зачмирили інженерів і одні робочі ліпили . А інженер технолог і конструктор кожен пук і розмір веде від заготовки контроль поопераційний до складання.В керівництво бики прийшли нетєхнарі і давай давай жарь риьу, риьа буде потом, а ти жарь.

У нас з розвалом немодно було робити по феншую і на феншуй наклаои тіпа псевдораціонаоізаторство і економію От і мали гафно, без техпроцесів, без оснащення якісного, без подумати за столом щаписати, без підручника і науки, та ще й цим колхозом пишались, мол диви яеі америкози ідіоти, в лівому вусі кумека а в правому ні. ...а я всероб всемоде запплату за троїх і скоротити інженерів бо вони ж не грязні і нічого руцями не робоять)) ой я дібілів таких надивився, це просто бажання стартаинуть показвть я ж пппц майстернавсіруки  Ага .нуну, є регламент, є посади, є розподіл праці, є наука, є думальщики а є робильшмки і є економіка, яка нещадно ставе на місце.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

vladishtm

Цитата: Avtolord від 23 Травня 2022, 15:42:38А то, что не положил сразу рядом старую и новую деталь - ну не опытный я пока тавровод
Все що нас не вб"є - зробить сильнішим  :rolleyes: Зато ф я тепер буду, якщо що, знати що є варіанти. Раптом прийдеться  :dunno:
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

Цитата: Avtolord від 23 Травня 2022, 15:42:38Мои штаны точно похожи на те, что для лямда зонда, но без отверстия для лямбда зонда
Отвір для лямбда взагалі то в  каталізаторі на його вході.  А штани виходить бувають "під каталізатор" чи під "без каталізатора"  А ти виходить купив "під" а треба було "не під"  :(
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Цитата: vladishtm від 24 Травня 2022, 15:56:21
Цитата: Avtolord від 23 Травня 2022, 15:42:38Мои штаны точно похожи на те, что для лямда зонда, но без отверстия для лямбда зонда
Отвір для лямбда взагалі то в  каталізаторі на його вході.  А штани виходить бувають "під каталізатор" чи під "без каталізатора"  А ти виходить купив "під" а треба було "не під"  :(

Штани є для таврії-славути, і є для сенса з отвором під ДК, наславуту не підійдуть.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

А может ему попался сенсовский вариант штанов?
Моей машинке 18 лет, по выхлопу ни разу ничего не покупал. Так как поначалу всё было ещё годное, потом постепенно по мере ухудшения латал латками, изобретал, а когда менял что то другим, то мне оставались старые, то подшаманивал и оставлял себе на запас. Поэтому имею некоторый оборотный фонд. Так же один раз сделал самодельную лунку на трубу с резонатором, усё получилось как обычно хорошо.
Скмостоятельный ремонт, при наличии желания и оборудования, экономит массу денег и возможно времени, и доставляет удовольствие оаким любителям техники как я :)
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх