Бензобак Славута 1103

Автор ВолодимирS, 21 Вересня 2022, 10:10:22

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВолодимирS

Подскажите чем отличается бензобак инжекторный от карбюраторного
Славута 1103-2006г

Володимир

Цитата: ВолодимирS від 21 Вересня 2022, 10:10:22Подскажите чем отличается бензобак инжекторный от карбюраторного
Славута 1103-2006г
Інжекторні баки, в середині навколо отої виямки на дні, мають буртик з отвором, щоби в поворотах насос не хапав повітря, бо на швидкості в лівому повороті може бути зупинка двигуна.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВолодимирS

получается даже если поставить карбюраторный бензобак то ездить машина будет
нюанс получается только в том что когда мало бензина в баке то она может на повороте глохнуть
верно?
Цитата: Володимир від 21 Вересня 2022, 11:45:57
Цитата: ВолодимирS від 21 Вересня 2022, 10:10:22Подскажите чем отличается бензобак инжекторный от карбюраторного
Славута 1103-2006г
Інжекторні баки, в середині навколо отої виямки на дні, мають буртик з отвором, щоби в поворотах насос не хапав повітря, бо на швидкості в лівому повороті може бути зупинка двигуна.



Володимир

Так, але дехто вирішує проблему встановленням на приймальну трубку стакана з тонким отвором внизу, тобто бензонасос має мати свій резервуар, з тонким отвором внизу для заповнення бензином, бажано з лівої сторони, при лівому повороті коли бензин зміщується в праву сторону, а ліва осушується, насос живиться бензином з резервуару. Але тут потрібно і обратку перенести з бака на корпус датчика рівня, щоби обратка текла в резервуар.


Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Skiper


Цитувати виділенеесли поставить карбюраторный бензобак то ездить машина будет
Але не довго ;)
На карбюраторну можно ставити від інжекторної, але не навпаки. Не забувай, що на інжекторі є абсорбер, а також необхідно правильно організувати вентиляцію парів бензину.
Чи подобається кожен раз наступати на граблі і їздити зі сплющенним баком.
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

Володимир

Можна обійтись без адсорбера і залишити штатну карбюраторну систему вентиляції.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion