Електроприлади

Автор Славута 1103, 01 Січня 2023, 09:51:38

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Славута 1103

Автомобіль Славута  при повертанню ключа  на приборті лише горять лампочки тиск масла,лампочка акамулятора ,при повернені ключа стартер непрацює.При включенні аварійки дуже швидко щолкат реле але аварійка непрацює,вийнявши ключ із замка зажиганія  ,включивши габарити включилось зажиганіє,при нажиманні на педаль тормозу включається зажиганіє, коли включив дворніки реле також швидко щолкат але непрацює,Коли напряму замкнув стартер іскри небуло,щоб це могло бути?

Vitaliy.

Цитата: Славута 1103 від 01 Січня 2023, 09:51:38щоб це могло бути?
Там полный писец. К электрику.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

vladishtm

#2
https://slavuta-club.info/forum/index.php?msg=562609
А зазвичай таке питання в розділ "Вопрос-ответ"
Цитата: Славута 1103 від 01 Січня 2023, 09:51:38..... ,включивши габарити включилось зажиганіє,при нажиманні на педаль тормозу включається зажиганіє,
Можна почати з цього моменту - можливо  десь коротнуло лампам/проводці/вимикач наружного освітлення
Спробуйте по черзі підняти повязвні запобіжники, або оті "10-11" на вимикачі освітлення.
Ось схєма _стопы.jpg
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Vitaliy.

Правильно сформулированный вопрос, это половина ответа
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Я би почав з маси між АКБ та кузовом.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

Я улыбаюсь слыша одновременно все неисправности, и ни слова с чего оно началось? Может машина кувыркалась с горы? Может её курочили бомжи? Может 10 лет стояла под дождём? Что за мода не писать никакой предистории?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх