Чим відтерти?

Автор Wildchild, 19 Березня 2023, 13:06:59

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Wildchild

Після довготривалого лежання гумового килимка для взуття, на лінолеумі виникла отака темна пляма по всій площині.
Намагався відтерти мийючим засобом, меламіновою губкою, розчинником - марна праця. Чим відтерти? Чи воно вже в'їлось вглиб?

Володимир

Є така штука як дифузія, тут вже нічим не допоможеш.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B8%D1%84%D1%83%D0%B7%D1%96%D1%8F
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

User2108

Спробуй антисилікон (рідкий/спрей). Працює краще просто розчинників. Можливо допоможе.

Wildchild

Знову треба порада. Чи можна реанімувати від плісняви соснові лаги? Походу погано вони просохли,  я їх склав щільно, от і результат. Бачив в епіцентрі термоядерні антисептики для дерева, хотів обробити їх перед укладанням для профілактики, а чи допоможе воно для винищення?


Romka

Як на мене, якщо то саме пліснява, а не старіння дерева під інтенсивною вологою і впливом зовнішньо середовища, то все - викинути. Якщо  старіння, то не сильно страшно.
І як на мене самий сильний засіб - мідний купорос.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: Wildchild від 14 Червня 2023, 21:36:44Знову треба порада. Чи можна реанімувати від плісняви соснові лаги? Походу погано вони просохли,  я їх склав щільно, от і результат. Бачив в епіцентрі термоядерні антисептики для дерева, хотів обробити їх перед укладанням для профілактики, а чи допоможе воно для винищення?
Підозрюю що та чорнота не тільки зверху, а глибоко в деревині. Тут ще залежить чи буде потім деревина мати доступ до вологи, якщо сухо, то думаю не старшно, але якщо буде доступ до вологи, то може зігнити.
Цитата: Romka від 15 Червня 2023, 11:07:06І як на мене самий сильний засіб - мідний купорос.
Залізний купорос, але кажуть треба добре вимочити.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion