Не розумію КПП чи ходова

Автор Maxim 2306, 18 Квітня 2023, 09:57:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Maxim 2306

Всим доброго дня , уже дуже надоїло , і ніхто не може підказати в чому діло, Славута 2004 року, коли починаєш їхати на 1 передачі і на 2 , появляється скрегот металічний, особливо коли в натяжку їдеш під гору , переключаюсь на 3 все стає нормально, і у мене коли нажимаєш на педаль зчеплення, появляється шум, ну це вижимний треба міняти , можете підказати буду дуже вдячний?

Володимир

Цитата: Maxim 2306 від 18 Квітня 2023, 09:57:17Всим доброго дня , уже дуже надоїло , і ніхто не може підказати в чому діло, Славута 2004 року, коли починаєш їхати на 1 передачі і на 2 , появляється скрегот металічний, особливо коли в натяжку їдеш під гору , переключаюсь на 3 все стає нормально, і у мене коли нажимаєш на педаль зчеплення, появляється шум, ну це вижимний треба міняти , можете підказати буду дуже вдячний?
Варто для початку глянути подушки.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Maxim 2306

Думаєте , то сам мотор такі звуки видає?

Володимир

Цитата: Maxim 2306 від 18 Квітня 2023, 11:55:51Думаєте , то сам мотор такі звуки видає?
На 1-2 передачах найбільше навантаження на шруси, то при порваних подушках двигун може торкатись кузова, а може бути і випадок що на лижі назбиралось мусору, чи гравію, тому при більших нагрузках вібрації передаються на кузов.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Maxim 2306

Добре,дякую, я подивлюсь , але весь цей скрежет , я чую с під низу