ЗАЗ 110307 Славута Люкс 1,2 карб by Labukh

Автор Labukh, 30 Травня 2023, 17:24:32

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Labukh

Ще хотів запитати у знавців, бо не маю достатньо часу для перечитування всіх тем форуму: чи є на наших машинах можливість підключити якийсь бортовий комп'ютер з виводом інформації через Блютуз на екран магнітоли з Андроїдом? Десь читав, що можна підключити до машини ноут і по коду помилки вирахувати проблему, значить, теоретично це можна робити і через Андроїд?

Володимир

Цитата: Labukh від 01 Червня 2023, 11:04:09Ще хотів запитати у знавців, бо не маю достатньо часу для перечитування всіх тем форуму: чи є на наших машинах можливість підключити якийсь бортовий комп'ютер з виводом інформації через Блютуз на екран магнітоли з Андроїдом? Десь читав, що можна підключити до машини ноут і по коду помилки вирахувати проблему, значить, теоретично це можна робити і через Андроїд?
Це тільки на інжекторі.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Labukh

За останні два дні виділив трохи часу для ластівки. Поміняв один з плафонів підсвітки заднього номеру + світлодіодна лампа. В розширювальному бачку антифризу поміняв датчик і долив антифризу до верхньої мітки (було посередині між МІН і МАХ). Фактично перестала блимати контрольна лампа - іноді підморгує на ямах, на рівному все ОК. Видавлювання антифризу з-під пробки не спостерігав, хоча і мотор вище 80 не нагрівав, їздив мало.

Отримав довгоочікувану камеру заднього виду - і розчарувався. По-перше, гидотна якість зображення - як в старому телевізорі, ще й якісь поміхи, ну точно аналогове ТБ. По-друге, з таким кріпленням у нас цю камеру ніде не поставиш, а довбати бампер я не готовий. Вирішив замовити іншу камеру, вбудовану в тримач заднього номерного знаку. За відгуками - показує норм, естетично виглядає і не кидається у вічі. Завтра має вже і приїхати, тож на вихідні маю клопіт ))


Підключив мікрофон для блютуз-зв'язку до магнітоли - якість розмови на висоті, і вільні руки - красота ))

Ще отримав суперклей з Розетки - треба було дещо підклеїти після монтажу магнітоли. Клей я назвав "Один шанс", бо після приклеювання відідрати його фактично неможливо, хоча я не дуже й старався. Коротше, рекомендую, після китайського "502" та "505" почав розуміти, що таке справжній клей.


Замислився, чому не працює добовий показчик на одометрі. Загальний в нормі, а добовий - постійно на нулях. Хтось зтикався з таким?

Олександр 1968

#18
Хтось дуже любив скидати добовий під час руху,скоріш за все привідна шестерня скопитилась.Хоча я мабуть помиляюсь,бо там нібито електронний спідометр.Тоді можливо при спробі скрутити пробіг щось підсмажили...

Ivan1988

Цитувати виділенеХтось дуже любив скидати добовий під час руху,скоріш за все привідна шестерня скопитилась
А що не можна скидати добовик під час руху? Бо в мене теж він погано скидається. Вірніше скидається на нуль, але потім не хоче рахувати км, лише після 20-ї спроби працює

Олександр 1968

Цитата: Ivan1988 від 03 Червня 2023, 00:10:35
Цитувати виділенеХтось дуже любив скидати добовий під час руху,скоріш за все привідна шестерня скопитилась
А що не можна скидати добовик під час руху? Бо в мене теж він погано скидається. Вірніше скидається на нуль, але потім не хоче рахувати км, лише після 20-ї спроби працює
Коли нажимаєш"пімпочку"проміжна шестерня відводиться с сторону,пружинка провертає блок шестерень в "нульове" положення,після чого,при відпусканні шестерня"влітає між дві інші.А сінхронізатора там немає.Проблема всіх таксистів на ланосах-сенсах

Labukh

Цитата: Олександр 1968 від 02 Червня 2023, 22:57:27Тоді можливо при спробі скрутити пробіг щось підсмажили...
Оце ж і мені цікаво, в яку сторону копати. Якби механічне пошкодження - якось би розібрався. А з електронним - складніше. У електрика запитав, він тільки руками розвів. А без добового одометру важче за газом слідкувати. Так би задувся по повній, скинув добовий лічильник - і простіше рахувати до наступної задувки. Оцього реально не вистачає.

Toris

Рахувати можна і по загальному одометру.

У Сенсовича мого також добовий одометр не завжди хоче обнулятись, хоча я його обнулюю виключно без руху після заправки. Коли не обнуляється, проїжджаю кілька десятків метрів, зупиняюсь і знову пробую натискати. Якось побачив, що добовий взагалі нічого не рахував кулька кілометрів. Тепер рахую виключно по загальному одометру. Фоткаю панель про всяк випадок після кожного рейсу, коли гараж закриваю.

Маю ще одну панель приладів, можна спробувати роздобути звідтіля якісь детальки і замінити поточний прилад. Але ж лінь морочитись, тим більше, що запасна панель показує більший пробіг і здоров'я її невідоме.

Labukh

Вже стоїть магнітола з Андроїдом, можна встановити будь який додаток і рахувати кілометраж, розхід і все інше. Але ж стоковий варіант теж має працювати.

Labukh

За останні дні нічого серйозного біля машини не робив, лише поміняв бачок омивателя бо старий репнув. А от сьогодні стикнувся з такою річчю. Придбав ЛЕД лампи Фантом - мені їх дуже рекомендували. Іноді доводиться їхдити увечері, галогенки світять як свічки, тож вирішив поставити толкові лампи. В результаті нічого не вийшло: у цих лампах у хвості стоїть вентилятор, хвіст через те дуже товстий, і рідний тримач лампи неможливо використовувати. Що робити, нести лампи назад в магазин чи можливо якусь приспособу придумати? Хтось стикався?
Нижче за посиланням фото лампи.

https://images.prom.ua/2693279690_w640_h640_svetodiodnaya-lampa-avtomobilnaya.jpg

User2108

Цитата: Labukh від 27 Червня 2023, 18:23:21За останні дні нічого серйозного біля машини не робив, лише поміняв бачок омивателя бо старий репнув. А от сьогодні стикнувся з такою річчю. Придбав ЛЕД лампи Фантом - мені їх дуже рекомендували. Іноді доводиться їхдити увечері, галогенки світять як свічки, тож вирішив поставити толкові лампи. В результаті нічого не вийшло: у цих лампах у хвості стоїть вентилятор, хвіст через те дуже товстий, і рідний тримач лампи неможливо використовувати. Що робити, нести лампи назад в магазин чи можливо якусь приспособу придумати? Хтось стикався?
Нижче за посиланням фото лампи.

https://images.prom.ua/2693279690_w640_h640_svetodiodnaya-lampa-avtomobilnaya.jpg
Прочитати теми про світло і зробити як там написано, або поставити нормальні ледки philips ultinon pro 5000/9000, а не поповняти ряди рульщиків, яким проситься кирпичина

Romka

Нести негайно назад і читати тему приведену вище
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Toris

Вам треба нормальне ближнє світло чи дальнє? Рефлектори у фарах нормальні, дзеркальні, не матові? Заживлювати галогенки нормальними дротами від акумулятора через реле пробували?

Labukh

По трасі майже не їзжу, тож важливіше ближнє. Рефлектори нормальні. Галогенки від минулого господаря дісталися якісь незрозумілі, зелено-блакитного кольору. Світло з жовтуватим відтінком, мені з моїм комп'ютерним зором вночі їздити ну дуже некомфортно.
І до речі, подивився я на Філіпсовські ЛЕДи - в них теж охолодження вентиляторне, і навіть якби я такі купив - вони до нашого крепежу лампи не підходять.

Олександр 1968

Цитата: Toris від 04 Червня 2023, 21:23:18Рахувати можна і по загальному одометру.

У Сенсовича мого також добовий одометр не завжди хоче обнулятись, хоча я його обнулюю виключно без руху після заправки. Коли не обнуляється, проїжджаю кілька десятків метрів, зупиняюсь і знову пробую натискати. Якось побачив, що добовий взагалі нічого не рахував кулька кілометрів. Тепер рахую виключно по загальному одометру. Фоткаю панель про всяк випадок після кожного рейсу, коли гараж закриваю.

Маю ще одну панель приладів, можна спробувати роздобути звідтіля якісь детальки і замінити поточний прилад. Але ж лінь морочитись, тим більше, що запасна панель показує більший пробіг і здоров'я її невідоме.
Є два типи панельок на сенси з механічними одометрами.Старого типу-в них блок спідометра товстий і випирає за основну плату,і є новішого випуску з тоншим спідометром і плоскою платою.Вони не взаємозамінні.У випадку з старим типом,виставити будь,яку цифрову комбінацію-як два пальці...,при нормальних пальцях.А от новішу легше зламати ніж переладнати цифри.