ЗАЗ 110307 Славута Люкс 1,2 карб by Labukh

Автор Labukh, 30 Травня 2023, 17:24:32

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Labukh

Цитата: User2108 від 02 Жовтня 2023, 09:34:37А зимову, нє?
Є два нульцеві скати зимової на передок, дісталися разом з машиною в подарунок. Зібрані, на дисках. По першим холодам перекину. А на задок вирішив все ж всесезонку.

Володимир

Цитата: Labukh від 01 Жовтня 2023, 20:40:17
Малюнок протектора на всесезонку не схожий, чисте літо-осінь.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Labukh

Цитата: Володимир від 02 Жовтня 2023, 11:01:14
Цитата: Labukh від 01 Жовтня 2023, 20:40:17
Малюнок протектора на всесезонку не схожий, чисте літо-осінь.
Маркування A/S All seasons, не бачу приводу не довіряти.

Toris

Цитата: Володимир від 02 Жовтня 2023, 11:01:14Малюнок протектора на всесезонку не схожий, чисте літо-осінь.
Там додаткові надрізи ламелей, схоже на "єврозиму" для міста.

Володимир

Цитата: Labukh від 02 Жовтня 2023, 11:12:00Маркування A/S All seasons, не бачу приводу не довіряти.
Як не забуду, то завтра сфоткаю свою всезизонну.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Моя всесизонка, малюнок більше нагадує зимову резину ніж літню.





Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Владимир

Земляче привіт я теж з Полтави !!!Сам звідки де мешкаешь??? Я біля Супрунівки.
С уважением Владимир!!!

Labukh

Привіт землякам! Я живу на Юрівці, в приватному секторі.

Останнім часом не відбулося майже нічого цікавого, про що можна було б написати. Але з настанням морозів почув неприємний звук з-під машини - на холодну щось неприємно чиргикало при заведеному двигуні. Після короткочасних пошуків з'ясувалося, що чиргикання пропадає при вижатому зчепленні. Подумалося про підшипник первинного валу. Вже почав був моніторити майстрів по ремонту коробки, але розумні люди підказали, що для початку варто було б перевірити рівень мастила в коробці. Мастило було, але чорне, брудне, навіть бралося стружкою - не дивно, що підшипник так реагував. Відразу залив свіженьке, напівсинтетику латвійського виробництва, фото каністри додам згодом. Машина відреагувала миттєво - неприємні звуки зникли, коробка працює як годинник.
Крім того, мороз виявив проблему зі старим акумулятором. Якщо по теплу він більш-менш крутив, то по морозу заводити стало важче, незважаючи на те, що я заводжу машину на бензині, і лише потім перемикаюсь на газ. І хоча "хватає" вона швидко, провернути холодний мотор слабим акумом дуже важко. Тому в Епіцентрі був куплений новий акумулятор, зараз стоїть на зарядці, зранку піду ставити.

 photo_2023-11-28_15-34-52.jpg

Володимир

Цитата: Labukh від 01 Жовтня 2023, 20:40:17Отримав премію за вересень та порадував "ластівку" новими колесами - поставив на задок всесезонку KAPSEN H202 COMFORTMAX A/S 155/70 R13 75T.
Я як всесезонка в умовах зими?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Labukh

Цитата: Володимир від 15 Січня 2024, 11:22:25Я як всесезонка в умовах зими?
Виїзжаю хоч і не кожен день, але 2-3 рази на тиждень точно. Доводилося і по ожеледиці кататися. Питань до гуми немає - все ж спереду стоїть нова зимова, всесезонка лише ззаду. Я задоволений.
Вирішив поміняти мастило в двигуні, бо з моменту придбання машини у квітні руки не доходили - мастило було чисте, підтікань не помічав. А зараз побачив, що вже потроху темніє. Придбав отаку напівсинтетику, на днях поїду до знайомого міняти. photo_2024-01-15_13-03-12.jpg

Володимир

Цитата: Labukh від 15 Січня 2024, 13:06:27Виїзжаю хоч і не кожен день, але 2-3 рази на тиждень точно. Доводилося і по ожеледиці кататися. Питань до гуми немає - все ж спереду стоїть нова зимова, всесезонка лише ззаду. Я задоволений.
Ну якщо з переду зимова і їздити акуратно, то питань може не бути, я на початках кілька років їздив з зимовою на передній осі і літньою Би-391 на задній осі, єдине що несподівано зад міг почати обганяти перед в поворотах, навіть був випадок на вкатаному снігу, коли правим колесом наїхав на нерозчищену ділянку дороги.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Цитата: Labukh від 15 Січня 2024, 13:06:27Придбав отаку напівсинтетику, на днях поїду до знайомого міняти.
На майбутнє надавайте перевагу 5W40, воно трохи краще прокачується на холодний двигун. Бренд ніби нормальний.

Labukh

Цитата: Toris від 18 Січня 2024, 16:58:00На майбутнє надавайте перевагу 5W40, воно трохи краще прокачується на холодний двигун. Бренд ніби нормальний.
Дякую. Сьогодні поміняв, про відчуття розповім пізніше. Вдобавок довелося поїхати на СТО ГБО, щоб подивились на редуктор - чомусь перестала їхати на газу, 30-літрового балона вистачило лише на 120 км. Перебрали редуктор, поміняли шланги, якісь шайби - я не дуже в цьому розбираюсь. Начебто все запрацювало. Задув 10 літрів газу, подивлюсь, на скільки км вистачить.

Labukh

Питання до спеців. З моменту придбання машини не працював лічильник добового пробігу (електронний, люксова панель). Кілька днів тому знімав приборку, щоб поміняти перегорілу лампочку. Приборку від колодок не від'єднував. Але після цього дивним чином запрацював лічильник добового пробігу, нарахував майже 6 км. Сьогодні перед тим, як їхати, натиснув кнопку обнулення добового пробігу, поїхав - знову не працює. Підозрюю, що справа десь в контактах на колодках. Можливо, хтось знає, як знайти потрібний контакт або куди в даному випадку копати?