Заміна люксового щитка приладів на мегапанель

Автор kolyanno, 27 Липня 2023, 17:26:10

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

kolyanno

Доброго дня......хто підкаже, як правильно підключити замість люкс щитка приладів мегапанель

Володимир

Цитата: kolyanno від 27 Липня 2023, 17:26:10Доброго дня......хто підкаже, як правильно підключити замість люкс щитка приладів мегапанель
Вони зваємозамінні, тільки напевне провід тахометра потрібно завести, входи там два, низьковольтний для інжектора і високовольтний для карба.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Сергей


Ага,а ще викинути тросик спідометра і замінити його на новий датчик в коробці.

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

kolyanno

Цитата: Володимир від 28 Липня 2023, 14:22:42
Цитата: kolyanno від 27 Липня 2023, 17:26:10Доброго дня......хто підкаже, як правильно підключити замість люкс щитка приладів мегапанель
Вони зваємозамінні, тільки напевне провід тахометра потрібно завести, входи там два, низьковольтний для інжектора і високовольтний для карба.
так, то понятно......але на який контакт садити датчик швидкості та тахометра....всі джерела, що я находив пишуть по різному

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

kolyanno


kolyanno

А от де взяти схема підключення панелі з механічним спідометром та без тахометра

Володимир

Цитата: kolyanno від 30 Липня 2023, 17:30:20а це тоді що?
Я для кого кілька постів вище писав що для інжектора низьковольтний вхід, а для карба високовольтний (контакт 2 червоної колодки)?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

User2108

Тримайте і читайте уважно повідомлення

kolyanno

та я читаю....лиш в кого не спитаю...у всіх по різному підключено з заводу

kolyanno


Toris

Той, де датчик палива (17), той червоний (2).

Олександр 1968

Можна трохи зекономити на датчику швидкості.Використати вазівський датчик накрутивши його на штатну гайку спідометра в салоні,там ж і підключити проводи.Трохи по колгоспному,але враховуючи різницю в ціні датчиків....

kolyanno

Цитата: Олександр 1968 від 31 Липня 2023, 14:14:57Можна трохи зекономити на датчику швидкості.Використати вазівський датчик накрутивши його на штатну гайку спідометра в салоні,там ж і підключити проводи.Трохи по колгоспному,але враховуючи різницю в ціні датчиків....
та датчик є
проблема в самому підключенні

kolyanno

Цитата: Toris від 31 Липня 2023, 12:50:24Той, де датчик палива (17), той червоний (2).
то датчик палива є на 2 колодках й на білому й червоному