Ford Fusion EU 1.25 (3 в 1)

Автор Володимир, 28 Вересня 2023, 15:09:24

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romuald

А ото зправа в багажнику сабік..?

Володимир

148647 км.

Заправив до повного та заміряв витрату пального, на 30,12 літрах 95-го бензину проїхав 543 км, середня витрата пального 5,55 л/100, в основному траса, не менше 50 км місто та виїзди з причіпом  на город.

Цитата: romuald від 06 Жовтня 2023, 19:43:07А ото зправа в багажнику сабік..?

Нема там сабіка, це арки.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

148679 км.

Заміна масла та фільтра.
Масло 968 грн + 125 грн доставка = 1093 грн.
Фільтр MANN 311 грн.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Знайшов на деталях.зп пару задніх бризговиків того самого коліру що і передні, ціна питання аж 103,50 грн., на вигляд не ідеально, але свою функцію виконують, бампер не заляпується.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

14900 км.

Зробив додаткову підсвітку багажника, бо обшивка чорна, то навіть в день в гаражі з штатною підсвіткою нічого не видно. Коли робив проводку на фаркоп, то в обшивку вмонтував гніздо живлення, єдине що полінився  і не задіяв третій провід щоби вимикати штатну лампу коли вставляється штекер в гніздо, доведеться з часом зняти повторно обшивку і погратись.



В якості підсвітки використав самоклеючу світлодіону стрічку, яку закріпив до полки багажника так щоби не світила в очі.





Ну і результат до і після.



Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

149164 км.

Чергова заправка і перевірка витрати палива, холодно, доводиться трохи прогрівати двигун, було більше коротких поїздок та їзди по місту, витрата виросла. Але як на мене, для авто вагою >1200кг і не малим коефіцієнтом лобового опору 0,35 досить не погано.

31.71л / 517км * 100 км = 6,13л/100км.
61.83л / 1060км * 100 км = 5,83л/100км.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Вітаю зі зміню коня!  :drinks:

Вітаю з новим бортовиком!  :clap:

Цікаво читати!

Розкажи які там датчики, який тип датчика контролю суміші, який ступінь стискання, компресія, які мізки.
Чи є подушки безпеки. Як на даху для рейлингів.
Як там з безпекою клапанів при розриві ременя, хоча це треба не геть ушатати і провтикати.
Прикинувши характеристики то ккд мотора порівняно з мемз на 11% вища. Цікаво бо це 2006р.
Завчасно дякую за відповіді!
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 22 Листопада 2023, 09:05:52Розкажи які там датчики, який тип датчика контролю суміші,
Датчити ті самі що на славуті, тільки плюс ще одна лямбла після каралізатора.
Цитата: ВКБ від 22 Листопада 2023, 09:05:52який ступінь стискання, компресія, які мізки.
Ступінь стиску в основному в неті пишуть що 10:1, але на одному сайті https://ford-fusion.infocar.ua/mod_1.25-mt-ambient_fusion_id31.html пишуть що 11:1, тай взагалі, на різних сайтах різні дані. Компресію не міряв, мозок на фото.



Цитата: ВКБ від 22 Листопада 2023, 09:05:52Чи є подушки безпеки.
Так, дві з переду, дві в спинках сідушок, машина з Німеччини, там подушки та АБС мають бути обов"язково.
Цитата: ВКБ від 22 Листопада 2023, 09:05:52Як на даху для рейлингів.
Поняття не маю, треба шукати в неті.
Цитата: ВКБ від 22 Листопада 2023, 09:05:52Як там з безпекою клапанів при розриві ременя, хоча це треба не геть ушатати і провтикати.
Гне, але ресурс ременя дуже великий, дехто пишуть, перший раз міняв на 180-ти тисячах.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Цитата: ВКБ від 22 Листопада 2023, 09:05:52Розкажи які там датчики
Згадав, відмінність таки є, стоїть електронна педаль газу і електронний дросель, після звичайного дроселя трохи не привично, але вже майже привик.

Рейлінги на дане авто в продажі є, але мене таке не дуже цікавить, бо лишній шум і витрата палива.









Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Круіз-контроль є?
Ти його надовго взяв чи приміряти і зарубку на преклад?) :mitsu: Вибач за пряме питання ;)
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 22 Листопада 2023, 13:19:24Круіз-контроль є?
Круїз напевне тільки на автоматах, на механіці щось схоже бачив на фабіях.
Цитата: ВКБ від 22 Листопада 2023, 13:19:24Ти його надовго взяв чи приміряти і зарубку на преклад?) :mitsu: Вибач за пряме питання ;)
В порівнянні з дачією при їзді на цій машині я отримую задоволення, та й по конструкції і стану вона мені подобається, тому планую надовго.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Вихлопна по сземі каталізатор, резонатор, глушник? Системамнєрж чи чорний метал?
Вага авто? Каталізатор і лямбди в тонусі?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Romka

Ну яка нержавійка?  :-D  А що тій системі випуску в Европі буде?
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: ВКБ від 22 Листопада 2023, 16:27:20Вихлопна по сземі каталізатор, резонатор, глушник? Системамнєрж чи чорний метал?
Катколектор, глушник ніби нержавійка, далі не заглядав.
Цитата: ВКБ від 22 Листопада 2023, 16:27:20Вага авто?
З урахуванням того що попередній власник поставив захист двигуна, а там великий кусок бляхи товщиною міліметра 2, а я поставив фаркоп вагою 15 кг, то 1200 кг є гарантовано.
Цитата: ВКБ від 22 Листопада 2023, 16:27:20Каталізатор і лямбди в тонусі?
Я не перевіряв, їде тай добре, помилок блок не видає.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

#29
Цитата: Romka від 22 Листопада 2023, 21:43:31Ну яка нержавійка?  :-D  А що тій системі випуску в Европі буде?
А що водяна пара там інша якась від вихлопів  :) ? Просто бачу що у нормальних авто немає проблем з вихлопними і не міняють.
Володя, що на дніщі, подоба гравітекс? Гідропідсилювач чи електро? Щеплення з гідропідсиленням?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.