Славута інжектор крутить і не заводиться

Автор Oleksiy, 05 Жовтня 2023, 23:37:36

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Oleksiy

Напів дороги знову стала. Зачитав помилки.
Р0443 та Р0135 думаю через те що знімав реле та запобіжники під капотом,
а Р1230 не знаю що за вона, запитаю в пошука  :facepalm:


Oleksiy

Цитата: Володимир від 18 Жовтня 2023, 09:33:54А свій новокуплений модуль 42.3705 можеш вскрити викинути ключі і з"єднати контакти перемичками як і в рідному.

І модуль запалювання буде працювати?
Спробую забрати назад з магазину, бо в інтернеті ціни на 57.3705 1900грн

Oleksiy

Ще може хто по тел зміг би проконсультувати, чи тел розмови то марна трата часу?

Sabre

Славута 1.2 SL

Oleksiy


Oleksiy

Знайшов фото переробки модуля запалювання 42.3705 в 57.3705
Хотілося б підтвердження знаючих, або тих хто вже проводив таку пайку

Oleksiy

Спаяв як на фото вище, завелась з першого, хто  зна як далій буде себе поводити, трішки плавають оберти.

Oleksiy

Автівка возить, поки що все ок. Отже причиною була котушка(типу модуль) запалювання. А оте "ворушіння" проводки під торпедою співпадіння напевно. Хоча також під заміну першим пішов датчик фаз(розпредвалу). Всім ДЯКУЮ!!!

Skiper

Цитата: Oleksiy від 23 Жовтня 2023, 19:48:06Отже причиною була котушка(типу модуль) запалювання.
Як і казав
Цитата: Skiper від 16 Жовтня 2023, 19:52:41але скоріше сам "коцнутий"  :gvozd: з тріщинками модуль мізки виносить, який аж проситься давно під заміну.
Цитата: Oleksiy від 23 Жовтня 2023, 19:48:06під заміну першим пішов датчик фаз(розпредвалу)
Якість цих датчиків не дуже висока, м'яко кажучи. Треба дивитись по виробнику.
З заводу, наприклад, у мене в стоці стояв 2111-3706040-02, повільно віддавав Богу душу, з переходами вприску з фазованого до попарно-паралельного та навпаки, при переходах, доводячи двигун до сказу, потім попускало та через деякий час повторювалось. Чек то горів, то ні. Замість нього поставив аналог від Авто-Трейд - 48.3855 (Ще називають - Нівовський, бо в стоці стояв на інжекторних Нівах). Якість цього більш-менш гідна. А так - рулетка.


Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём