Клуб полуночников!

Автор Kritik, 18 Листопада 2009, 02:55:13

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

YUKON

Цитата: Sergik32 від 01 Червня 2017, 08:46:26
ну для почітку зроблю свою, хоч руки і з дупи, але треба попробувати. от тіко зараз делема, чим паяти бака і чим його ущільнити після розрізання.
Сіткою і

Sergik32

потрясающе, є такий клей у мене на роботі, ну може похожий, але він дорогий і ніхто не дасть мені його стільки, тож там того бака паяти тра метра два шва пройтись. герметик є по 18 євро, але все впирається в пессо
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

Цитата: Sergik32 від 01 Червня 2017, 09:12:42
потрясающе, є такий клей у мене на роботі, ну може похожий, але він дорогий і ніхто не дасть мені його стільки, тож там того бака паяти тра метра два шва пройтись. герметик є по 18 євро, але все впирається в пессо
Ну ти дійсно спробуй соду і суперклей...на чомусь іншому...не на бачку...

Sergik32

а шо сода і суперклей рулять, я не пробував ніколи.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

Цитата: Sergik32 від 01 Червня 2017, 09:15:30
а шо сода і суперклей рулять, я не пробував ніколи.
пробуй  -

Сергей

Цитата: YUKON від 01 Червня 2017, 08:42:11

Бери Бош і не думай! То хоч дійсно зроблене людьми і для людей! Доречі, те що зробив ганс, то гарна речь!
И с каких это пор Бош опять собирают в нимеччине? Кетай и ещё раз кетай, во всяком случае у нас. Правда может ещё поляки, венгры или, на худой конец испанцы что-то собирают. Единственная надежда, что сборка и комплектующие под контролем у фрицев.

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

YUKON

Цитата: Сергей від 01 Червня 2017, 09:19:02
Цитата: YUKON від 01 Червня 2017, 08:42:11
Бери Бош і не думай! То хоч дійсно зроблене людьми і для людей! Доречі, те що зробив ганс, то гарна речь!
И с каких это пор Бош опять собирают в нимеччине? Кетай и ещё раз кетай, во всяком случае у нас. Правда может ещё поляки, венгры или, на худой конец испанцы что-то собирают. Единственная надежда, что сборка и комплектующие под контролем у фрицев.
Так, дійсно майже всю побутову техніку клепають в Словакії, Венгрії, мо в Польщі є, але точно з німецькім контролем!

Володимир

Цитата: YUKON від 01 Червня 2017, 08:52:43
Цитата: Sergik32 від 01 Червня 2017, 08:46:26
ну для почітку зроблю свою, хоч руки і з дупи, але треба попробувати. от тіко зараз делема, чим паяти бака і чим його ущільнити після розрізання.
Сіткою і
Щос мені це нагадує супер клей з содою, особисто недавно пробував, дійсно працює, застигає моментально.


Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

ну тра попрібувати, от тіко не знаю як він себе веде в динаміці де воа з порошкои і вібрації постійні.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

Цитата: Sergik32 від 01 Червня 2017, 09:48:54
ну тра попрібувати, от тіко не знаю як він себе веде в динаміці де воа з порошкои і вібрації постійні.
Ну ото на чомусь такому з вібраціями типа Славути і спробуй...шо немає в авто пласмасок поломаних?

Sergik32

ну вроді немає, вона у мене ще цнотлива. ну тіко бачок був потік і радіатор тоже десь соплить.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

Цитата: Sergik32 від 01 Червня 2017, 10:15:41
ну вроді немає, вона у мене ще цнотлива. ну тіко бачок був потік і радіатор тоже десь соплить.
А кажеш немає...цнотлива...ти її вже 100 разів...одлюбив... і вона тебе теж...бачок як вихід...і якраз агресивне середовище

Володимир

Цитата: Sergik32 від 01 Червня 2017, 10:15:41
ну вроді немає, вона у мене ще цнотлива. ну тіко бачок був потік і радіатор тоже десь соплить.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Жулик

блин та не пыхайте вы те гивно в ож.
Як потик бачек и радиатор то и миняйте йих!
И лыйте хвеликс а не гивно тыпу хвеликс и тыпу хепы, и все буде агонь!

МАлый он катае на родных радиках ше, авто 2006года.



Сергей

Цитата: Жулик від 01 Червня 2017, 10:41:58
блин та не пыхайте вы те гивно в ож.

+ стопитцотт-был печальный опыт.

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк