Почём бензин - пропан?

Автор Андрей, 04 Січня 2008, 13:10:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Жулик

Цитата: Володимир від 01 Серпня 2019, 16:43:09
Цитата: Жулик від 01 Серпня 2019, 16:27:02
Цитата: Володимир від 01 Серпня 2019, 14:14:31
Може ринок почав діяти, а хто не хоче знижувати ціну то тітушок на конкурентів посилає.
Титушок послали на тех кто снизил цены! А не наоборот). Вы в какой стране живете)?
Уважніше читай пости, тоді задавай дурні запитання. Якщо є проблеми з українською, можу продублювати російською.
Ну ти і написав  :applause:. В нас зараз всі такі вийобисті поставали... Без вичитування не..я не зрозуміло!
Українську я розумію....


Володимир

Цитата: Жулик від 01 Серпня 2019, 16:51:06
Цитата: Володимир від 01 Серпня 2019, 16:43:09
Цитата: Жулик від 01 Серпня 2019, 16:27:02
Цитата: Володимир від 01 Серпня 2019, 14:14:31
Може ринок почав діяти, а хто не хоче знижувати ціну то тітушок на конкурентів посилає.
Титушок послали на тех кто снизил цены! А не наоборот). Вы в какой стране живете)?
Уважніше читай пости, тоді задавай дурні запитання. Якщо є проблеми з українською, можу продублювати російською.
Ну ти і написав  :applause:. В нас зараз всі такі вийобисті поставали... Без вичитування не..я не зрозуміло!
Українську я розумію....
Я людина спокійна, але відповів в тоні запитання, так що про вийобистих до не до мене.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Жулик

Может лишнего и ляпнул. Извиняюсь.
Не разобрался...

Володимир

Цитата: Жулик від 01 Серпня 2019, 17:18:14
Может лишнего и ляпнул. Извиняюсь.
Не разобрался...
Проїхали. Мир, дружба,жвачка.  :-D
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Алексчук

Цитата: Salek від 04 Серпня 2019, 17:31:06
Цитувати виділенеповышение закупочных цен на 70 коп./л ритейлеры "проглотят" незаметно для потребителя
https://zn.ua/energy_market/igra-nachalas-325032_.html
У нас газ подешевел на 50 копеек со вчерашнего дня  :-D

Алексчук

Цитата: Salek від 04 Серпня 2019, 19:16:40
Цитата: Алексчук від 04 Серпня 2019, 18:48:11
У нас газ подешевел на 50 копеек со вчерашнего дня  :-D
Идет передел рынка углеводородов.

Шо!? Апять!? Зее по бесперделу ложит под себя?

Володимир

Укрнафта 11.40 грн, але коєфіцієнт лямбдарегулювання ще більше поліз вверх, схоже що ціни на газ впали через те що продають низькокалорійний зимовий газ.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ivan1988

Цитата: Володимир від 04 Серпня 2019, 21:28:56
Укрнафта 11.40 грн, але коєфіцієнт лямбдарегулювання ще більше поліз вверх, схоже що ціни на газ впали через те що продають низькокалорійний зимовий газ.
Фильтра давно менял? Давление газа после редуктора не упало?

Володимир

Цитата: Ivan1988 від 04 Серпня 2019, 22:47:02
Цитата: Володимир від 04 Серпня 2019, 21:28:56
Укрнафта 11.40 грн, але коєфіцієнт лямбдарегулювання ще більше поліз вверх, схоже що ціни на газ впали через те що продають низькокалорійний зимовий газ.
Фильтра давно менял? Давление газа после редуктора не упало?
Фільтра свіжі, і до чого тут фільтра коли бачу що зразу після кожної з останніх заправок на дисплеї БК коефіцієнт лямбдарегулювання іде в плюс.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ivan1988

Цитувати виділенеФільтра свіжі, і до чого тут фільтра коли бачу що зразу після кожної з останніх заправок на дисплеї БК коефіцієнт лямбдарегулювання іде в плюс.

Перед этим ты заправлялся на другой заправке ( Jazz кажись) и говорил что коррекция в + пошла, теперь на Укрнафте и тоже в +, может не в газе дело.

Володимир

Цитата: Ivan1988 від 05 Серпня 2019, 10:01:47
Цитувати виділенеФільтра свіжі, і до чого тут фільтра коли бачу що зразу після кожної з останніх заправок на дисплеї БК коефіцієнт лямбдарегулювання іде в плюс.

Перед этим ты заправлялся на другой заправке ( Jazz кажись) и говорил что коррекция в + пошла, теперь на Укрнафте и тоже в +, может не в газе дело.
В мене коли заправки переходять на зимову суміш корекція йде в плюс, тоді я піднімаю паливоподачу щоби вирівняти, а коли заправки переходять на літню суміш, то корекція йде в мінус, тоді я навпаки окускаю паливоподачу.

Різниця була зразу ж після кожної з останніх двох заправок. На таврофорумі також пишуть про гіршу якість газу.

Цитати з таврофоруму.

Цитата: _basil_Авіас 10.80
Torque показав збільшення "середнього" значення витрати палива.

Цитата: soladkoМне пришлось обогатить чуть смесь и зажигание раньше на треть/четвертая часть дкоения трамблера. Но расход остался прежний малый, в пределах погрешности
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Kritik

катнув на море в Албанію
побачив найдорожчий бенз в свому житті, в Греції, по 1,62євро/1 літр
добре шо пролетів Грецію заправившись перед нею і після неї  :-D
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Алекс

Пропан опять поднялся,до 23 рэ на рядовых АГЗС ,близко к рекорду прошлой весны
Бензин 42 с чем-то на азс Flash -которая самообслуживание
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Жулик

#4648
Я для себя открыл новое приложение топливо уа. (сайт https://toplyvo.app - примітка модератора)
Типа электронные талоны на топливо. То заправляю соляру шел не по 29,29грн а по 26,29))).
Там талоны шел, ОККО, вог, глуско и мото, на все виды топлива.
Газ тоже есть...

Алекс

А кудой же 3 гривенса ховаютца ?
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328