Почём бензин - пропан?

Автор Андрей, 04 Січня 2008, 13:10:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Схоже що з бензином проблема, газ знову виходить на передній план, але тут питання чи буде в наявності газ.

Нулі на стелах: чому на АЗС немає пального та коли з'явиться
https://www.epravda.com.ua/publications/2022/04/29/686417/
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Бензину в Києві сьогодні практично немає.
Думаю, газа вистачить теж не надовго.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

#4892
Я в суботу заправився, повний бак і повний балон, газ 30,38 грн., можна брати необмежено, бензин А92 по 35 грн, заливають не більше 20 літрів за раз, то люди робили каруселі. Їзджу тепер на бензині, розхід трохи став цікавішим, на трасі без підйомів з одним псажиром в салоні на швидкості 85 кмг БК показує розхід 3,8 л/100.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

ВКБ

Яка компресія має бути у ще здорового 170тис мотору?
Будемо робити бензосамогоногон.

Хочцсапобувати трубочку бензонасосу відкрутити і прркататись на 9г % спирту. Їхати буде , але розхід буде майже в 1,6 разу більший
для зберізання потужності


Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

1. А яка собівартість самогончику зараз?

2. Як люди змішують.

3. Вихід спирту.

romuald

Цитата: ВКБ від 02 Травня 2022, 11:41:07
Яка компресія має бути у ще здорового 170тис мотору?
Будемо робити бензосамогоногон.

Хочцсапобувати трубочку бензонасосу відкрутити і прркататись на 9г % спирту. Їхати буде , але розхід буде майже в 1,6 разу більший
для зберізання потужності
Плять...нібуя не зрозумів...

ВКБ

Цитата: romuald від 03 Травня 2022, 18:17:24
Цитата: ВКБ від 02 Травня 2022, 11:41:07
Яка компресія має бути у ще здорового 170тис мотору?
Будемо робити бензосамогоногон.

Хочцсапобувати трубочку бензонасосу відкрутити і прркататись на 9г % спирту. Їхати буде , але розхід буде майже в 1,6 разу більший
для зберізання потужності
Плять...нібуя не зрозумів...
Сорян

Яка компресія має бути у ще здорового 170тис мотору?
Це питання про мій моторчик, хочу компресію поміряти, він пристаркуватий не капіталений


Будемо робити бензосамогоногон. Це - апапі*дєть

Хочу спробувати трубочку бензонасосу відкрутити і прокатати з бутилочки на 96 % спирту, примутивши в багажник. Їхати буде , але розхід буде майже в 1,6 разу більший
для зберізання потужності, оскільки калорійність спирту менша ніж бензину при майже такій самій щільності, трохан більше 789г/л, а бенз 720..780г/л. Бажано технічний якийсь ближчий до етилового можна брудний не питний з примісями херзними.
Але можна ступінь стиснення зменшити для економії.
Вся бразилія на спирту їзде.


Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Цитата: Toris від 03 Травня 2022, 14:34:36
1. А яка собівартість самогончику зараз?

2. Як люди змішують.

3. Вихід спирту.
Тут вигідно лише з непотріба і краденим паливом і сировиною робити ))
Взага лі то купити було 70 грн літр спирту. Але якщо робити самому , то в 3 разів було дешевше при цукрі в 12грн. 3 1 кг цукру виходе 0,5кг спирту, тобто 0,63л. А ще ж треба енергію випарувати

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 04 Травня 2022, 12:55:55
Цитата: romuald від 03 Травня 2022, 18:17:24
Цитата: ВКБ від 02 Травня 2022, 11:41:07
Яка компресія має бути у ще здорового 170тис мотору?
Будемо робити бензосамогоногон.

Хочцсапобувати трубочку бензонасосу відкрутити і прркататись на 9г % спирту. Їхати буде , але розхід буде майже в 1,6 разу більший
для зберізання потужності
Плять...нібуя не зрозумів...
Сорян

Яка компресія має бути у ще здорового 170тис мотору?
Це питання про мій моторчик, хочу компресію поміряти, він пристаркуватий не капіталений


Будемо робити бензосамогоногон. Це - апапі*дєть

Хочу спробувати трубочку бензонасосу відкрутити і прокатати з бутилочки на 96 % спирту, примутивши в багажник. Їхати буде , але розхід буде майже в 1,6 разу більший
для зберізання потужності, оскільки калорійність спирту менша ніж бензину при майже такій самій щільності, трохан більше 789г/л, а бенз 720..780г/л. Бажано технічний якийсь ближчий до етилового можна брудний не питний з примісями херзними.
Але можна ступінь стиснення зменшити для економії.
Вся бразилія на спирту їзде.
Ну то тобі напевне потрібна буде ратифікаційна колона, бо звичайним самогонним апаратом навряд чи вийде спирт 96% зробити.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Звісно колона, і бажано кооперативом скинутись і на дровах шарових і краденому цукрі , так вигідніше буде.
Бачу що вигідніше на метан і качать в гаражі втіхаря у кого є газ в приватному будинку.
Херня це все. Кому сь то треба торгувати бензином полюбе і простої подібні ніщітє, тому кільце споживчого ланцюга замикається.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

В світі існує палка з двох кінців, одні воліють продати, інші купити, короче попит-пропозиція , тому відсутність бензину на фоні попиту не логічна і не може бути довготривала, і залежить від ресурсів. Зараз ресурси не лімітують. Тому чекаємо продаванів паливаі ціна ринкова має бути за мінусом акцизу. До війни штовхали долю в тому числі свій перегнаний з нафти бенз, вставивши свій пятак прибутку. Ніша пуста ринку - це яуось парадоксально, тому тимчасова логістична  прогалипа товару
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Ivan1988

На окупованій території (конкретно в моєму місті) не працюють АЗС, але почали з'являтися оголошення щодо продажу бензину з каністри, по 45 грн за літр з доставкою додому. Кажуть що в селищі нашого району, яке на сході та взято в окупацію денееровцямі бензин по 20 грн/літр, мабуть місцеві ділки звідтіля возять

ВКБ

Чергенції скрізь. Хто на електрокарі як знали наче. Електросамокати по місту в тренді.
У кого кінь та підвода на дутих колесах працює собі без зупинки.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Грінвей - 39,90 грн.
Укрнафта - 39,95 грн. (обмеження на заправку 30 літрів).

Це єдине що можна у нас взяти за готівку, незважаючи на ціну газ знову в тренді.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion