Іржавіє та гниє кузов

Автор Андрій, 27 Лютого 2010, 23:48:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Сьогодні виїхав з гаража, і замітив що десь з серидини порога капає вода, а витікала вона через дренажний отвір, виявляється в славуті  дренажний отвір є спереду і посередині порога, а ззаду нема. Ось відповідь на питання чому пороги починають гнити від чобітка.

Пошерстив інтернет, виявляється в таврії дренажні отвори є біля задньої арки, більше того, дренажний отвір є в багажнику де боковина.



Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: Володимир від 02 Червня 2021, 11:07:59Ось відповідь на питання чому
А де ж відповідь "шо робити?"
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Цитата: vladishtm від 02 Червня 2021, 12:32:28
Цитата: Володимир від 02 Червня 2021, 11:07:59Ось відповідь на питання чому
А де ж відповідь "шо робити?"
Ну, відповідь буду шукати потім, зараз я на роботі зайнятий іншими справами.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Цитата: vladishtm від 02 Червня 2021, 12:32:28
Цитата: Володимир від 02 Червня 2021, 11:07:59Ось відповідь на питання чому
А де ж відповідь "шо робити?"
Виявляється дренажні отвори на славуті таки передбачені, і на лівому порозі за стиком з чобітком я його таки знайшов і почистив, а от на правому порозі, жопоруки автозазу на дренажі біля заднього колеса і посередині порога пройшлись точковою зваркою, тому я його і не знайшов. Біля задньго колеса точно по середині і там по суті дренажу нема, а на середньому трохи збоку то дренаж трохи ще є.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Треба розколупувати. Гляну в себе. Готуюсь рихтуватись після дтп то дивлюсь де карєдить.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 03 Червня 2021, 09:20:52
Треба розколупувати. Гляну в себе. Готуюсь рихтуватись після дтп то дивлюсь де карєдить.
Точкову зварку як розколупаєш, тільки вирвати з м"ясом.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Точкову зварку розсвердлюють, є навіть сверла для розсвердлювання точкової зварки.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

vladishtm

Я чогось не второпаю, якщо просверлити рядом буде вже не то? Краще хай стоїть вода і гниє метал? Звісно що в житті всі проблеми через отих "
Цитата: Володимир від 03 Червня 2021, 09:13:42жопоруки
в любій сфері. Зараз візьму дзеркало піду заглядати, можливо теж тих п...дарів жопоруких помяну незлим тихим
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Цитата: Romka від 03 Червня 2021, 12:25:27
Точкову зварку розсвердлюють, є навіть сверла для розсвердлювання точкової зварки.
Але її потім треба заварити.
Цитата: vladishtm від 03 Червня 2021, 13:29:01
Я чогось не второпаю, якщо просверлити рядом буде вже не то? Краще хай стоїть вода і гниє метал? Звісно що в житті всі проблеми через отих "
Цитата: Володимир від 03 Червня 2021, 09:13:42жопоруки
в любій сфері. Зараз візьму дзеркало піду заглядати, можливо теж тих п...дарів жопоруких помяну незлим тихим
В порозі є ваштамповка яка утворює канал дожиною 1-1,5 см, якщо прото так розсверлити, то в порозі буде куча піску з сіллю.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

.. пішов продивився... мабуть з "просверлити" таки щось трохи не теє (ну хіба шо на крайняк).
Ось стан по правому борту спереду назад. Можно вважати що е дренажні. Хто погнув -це питання цікаве (можливо і піддомкрачуваням), теоретично вода  там може пройти (домкрат туди здаеться пихать не феншуй).
Spoiler
[close]
а також місця розташування (і виходить в Славуті задумано було їх наче достатньо)
Spoiler
[close]

А от лівий борт е екземпляри  }-) (воно наче ще красивіше, але чого такого по правому не зроблено) наприклад

Spoiler
[close]

Знімати пластикові накладки на порог и з трубочкою заливати соляри, щоб бачити через який дренаж потече, а який ні.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Цитата: vladishtm від 03 Червня 2021, 15:16:51Хто погнув -це питання цікаве (можливо і піддомкрачуваням), теоретично вода  там може пройти (домкрат туди здаеться пихать не феншуй).

Це не від домкрату, це від кліщів апарату точкової зварки, в мене так само.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

vladishtm

Цитата: Володимир від 04 Червня 2021, 11:17:38Це не від домкрату, це від кліщів апарату точкової зварки, в мене так само.
таки рукожопи  }-)
Цитата: ВКБ від 04 Червня 2021, 12:54:29Розковиряти.
Та якісь же дірочки може все ж є?. Треба перевірити чи пропускають вони. Якщо пропускають, то навіщо ковиряти? Там що, великі дірки потрібні?
В мене он по лівій стороні ваще круте є, з кришечкою. Наружний край трохи довший і загнутий, щоб прикривав дренажний отвір знизу.   :beee: Чому не всі так? :psih: Справа не одного такого нет  :wacko:
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

ВКБ

Перевірив під ковриком водія де мокрота після дощу часто  було ...там у мене було поварено ще давно, диріще виржавіло здоровезне.
Вчора крило ліве низу приварив точками 2м  електродом, порвав невдало домкратом, розчахнув, та і гниле там все на крилі і ребрі у дніща.
Буду вирізати і варити. Але хотілось би КОРТЕНОМ 1мм, а не звичайним Ст 3пс чи Ст8 , Сталь 10.
З КОРТЕНОМ  би заварив і забув, і електроди відповідні підібрати.
Короче є дирки на сапожку трохи, і по порогу, повирізаю заварю сам, поприколу. Шпакляну, фарбану і далі юзатиму інтенсивно як завжди. Саме такі дрова мені до вподоби, не зможу я перцовати на дорогому без возіння чогось, шаркання і скакання по ухабам )) ціни такі зараз на інж повний люкс, треба з 10 собі купити
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 24 Квітня 2022, 21:05:54Вчора крило ліве низу приварив точками 2м  електродом, порвав невдало домкратом, розчахнув, та і гниле там все на крилі і ребрі у дніща.
Для домкрата по середині порога є спеціальне підсилене місце, приварений кутик.



Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion