Термостат

Автор Стас, 08 Січня 2008, 14:07:58

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Sergik32

ну виносний у мене з заводу був на 80 градусів, чому не знаю, то ним би я напевно редуктора не нагрів. Нормально працює від ланоса, хоча і стоковий проблем не приносив, просто клинив, або зависав в напіввідкритому положенні.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

Думаю що самий круть був би як РХХ від мікасу. Та ще й з регуліровочкою.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: Sadist від 01 Грудня 2020, 09:58:47
Цитата: VSasha від 30 Листопада 2020, 17:31:13Термостат Ланос 1.4.
Один раз зробив і забув на завжди, що таке проблеми з термостатом.
Після більш глибокого вивчення данної проблеми також схиляюсь до такого - трошки непокоять проблеми з викручуванням шпильок. Є проблемки з часом та місцем переобладнання.
Перед викручуванням все треба прогріти, або наіть прокалити, бо шпильки на фіксаторі різьби.
Цитата: ВКБ від 01 Грудня 2020, 10:26:05
А в чому різниця щодо руху рідин між суперланосячим і гафнотавровим? Енергія тепла з космосу підкачується чи стала на іномарку схожа польську цинковану? )) Чи банально якість?
Рідини на малому крузі менше, тому прогрівається швидше.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Savitar

Народ, такой вопрос, не нашел точного ответа, какой термос травить на 1.2 карб? 80 или 87?

Vadim_K

Цитата: Savitar від 18 Березня 2021, 23:19:27
Народ, такой вопрос, не нашел точного ответа, какой термос травить на 1.2 карб? 80 или 87?
Любой рабочий.
Я бы устанавливал на 87, хотя это личное дело каждого.
Сейчас на 1,3 у меня на 92 установлен (система переделана на ланос-термостат, вставка). Поправил в прошивке температуру включения вентилятора в большую сторону и катаюсь.
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

ВКБ

А нафіга воно ото таке здорове? І головне пустий буже жерти 10, а з пасажирами 10,5. Півлітра ккд автоперевезень ))
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

dj_doom

хто-небудь ставив такий термостат або може чув якісь відгуки?

User2108

Цитата: dj_doom від 25 Липня 2021, 08:35:47
хто-небудь ставив такий термостат або може чув якісь відгуки?

А що це? Звідки він?

dj_doom

Цитата: User2108 від 25 Липня 2021, 08:58:36
А що це? Звідки він?

Гадаю, що це просто роблять корпуси під вставки під різні моделі машин.
https://ins-zapchasti.com/p1422063627-r303fn32-vynosnoj-korpus.html
але ідея зацікавила, бо з ланос-термостатом нема ніякого бажання перероблювати шланги, а це побачив в ФБ сьогодні в коментах.

Romka

Цена кусается, но идея хорошая. Если пропадут качественные аналоги, то можна взять. Главное, чтоб корпус не развалился. С какого материала сделан?
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

dj_doom

Цитата: Romka від 26 Липня 2021, 13:14:58
Цена кусается, но идея хорошая. Если пропадут качественные аналоги, то можна взять. Главное, чтоб корпус не развалился. С какого материала сделан?

а хз.. вся инфа что есть - ссылку дал на магазин..

ВКБ

Тобто вставний елемент.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

dj_doom

Цитата: ВКБ від 26 Липня 2021, 14:09:40
Тобто вставний елемент.

в цьому? ланосовський.. тому і зацікавило..

Toris

Цитата: Romka від 26 Липня 2021, 13:14:58С какого материала сделан?
Нержавійка.

У них ще є трійники з нержавійки: https://ins-zapchasti.com/ua/g92024694-trojniki-otvodom-pod

drone

Цитата: dj_doom від 25 Липня 2021, 09:37:46
Гадаю, що це просто роблять корпуси під вставки під різні моделі машин.
https://ins-zapchasti.com/p1422063627-r303fn32-vynosnoj-korpus.html
але ідея зацікавила, бо з ланос-термостатом нема ніякого бажання перероблювати шланги, а це побачив в ФБ сьогодні в коментах.
Ланос-термостат без допиливания не выпускает ОЖ из головки пока она не прогреется до необходимой температуры, ну за исключением тонюсенького дренажа. За счет этого двигатель и прогревается быстрее.  С этой вставкой антифриз будет гонять по маршруту головка-радиатор-бачок-блок так что нет никакой практической пользы в сравнении с обычным.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"