Моторное масло

Автор Сергей, 11 Січня 2008, 18:46:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

В кого яке масло в двигуні

Aral
4 (2.5%)
Bizol
2 (1.3%)
BP
2 (1.3%)
Castrol
12 (7.5%)
Elf
8 (5%)
Fuchs
1 (0.6%)
Liqui Moly
13 (8.1%)
Mobil
10 (6.3%)
Motul
3 (1.9%)
Neste
2 (1.3%)
Ravenol
1 (0.6%)
Shell
16 (10%)
Total
0 (0%)
Venol
2 (1.3%)
XADO
22 (13.8%)
ZIC
19 (11.9%)
Lukoil
11 (6.9%)
Інше
32 (20%)

Всього голосів: 160

dj_doom

В мене машина крім Кастрол Магнатек іншого масла не знала. Цього літа коли міняв масло, то міняв прокладку кришки головки, бо підтекала, то під кришкою все було чистенько, бензином масло змив, нічого вичищати не прийшлось.
Тілько в лабіринті кришки, коли розкрутив, то прийшлось прокладку теж змінити (але це очікувано, що чуток поповзла, бо 10 років не мінялась) та бензином помити хвилин 5-10, бо чутка було коричневе, але теж легко позмивалося.
То міняти масло мабуть і далі не буду.

romuald

Цитата: Володимир від 21 Жовтня 2021, 09:26:32
Цитата: romuald від 20 Жовтня 2021, 21:14:56
...... Саме таке планував лить одноразово. Сподобалось. Але отого всього, що Ви не читав....тепер в роздумах, що залити наступного разу... дешевого вже не хочеться...
Я на цьому https://vsedoavto.com.ua/oliva-shell-hx7-10w-40-benzin-4-l/p853 вже 13 років, двигун в середині чистий.
То я взяв те мастило, перед тим як розібрать і прочистить редукційний клапан....бо наслухався страшилок, що моєму двигуну кронти і тре капіталка...Ще не визначився, що буду заливать наступного разу...але дешман вже не хочу...Колись туди заливався ZIC, фасований в металеві каністри, але зараз такого щось не бачу..

Ivan1988

Цитата: dj_doom від 21 Жовтня 2021, 10:18:56
В мене машина крім Кастрол Магнатек іншого масла не знала. Цього літа коли міняв масло, то міняв прокладку кришки головки, бо підтекала, то під кришкою все було чистенько, бензином масло змив, нічого вичищати не прийшлось.
Тілько в лабіринті кришки, коли розкрутив, то прийшлось прокладку теж змінити (але це очікувано, що чуток поповзла, бо 10 років не мінялась) та бензином помити хвилин 5-10, бо чутка було коричневе, але теж легко позмивалося.
То міняти масло мабуть і далі не буду.
Когда менял Славуту на Ланоса, то спрашивал на каком масле ездит. Сказал что Castrol Magnatec 10W40, в подтверждение отдал канистру с остатками масла на доливку. Первые 3 ТО были у официалов, там заливали General Motors 10W40, есть подтверждающие документы. Смотрел под заливную крышку вроде бы все чистенько. Нужно будет скоро менять прокладку клапанной крышки, а то подтекает, тогда более детально рассмотрю. Но думаю что перейду на Liqui Moly TOP TEC 4100 5W-40, так как уже хорошо знаком с ним, та и 2 литра нового осталось от Славуты.

ali

#3513
Славута. Двигатель 1,1 карб. Пробег 90тыс.
Масло меняю раз в год
Последние 7 лет лил Lotos 10W40 SL
Двигатель чувствовал себя идеально.
Последние 2 года это масло начало исчезать из продажи.
Вместо него появился более высокий класс допуска SN.
Это масло моему двигателю не понравилось. Он начал работать с металлическим звуком.
Хотя моет хорошо. По ощущениям - последнее масло масло более жидкое.
Сейчас ищу альтернативу.

ali

Малоизвестные масла типа VipOil Professional 10W40 SL/CF не хочу применять, так как не уверен, что найду их через год в продаже (менять производителя не хочется), за брэнды доплачивать, тоже , не интересно.
Да и подделывают их чаще.

ali

Вчера, по совету консультанта, поехал а ранее рекламируемый тут Автозвук (Петровка Киев).
Сказали, что там завалялась канистра старого Lotos 10W40 SL/CF.
В итоге, когда эту канистру нашли, на ней оказалась бумажная печатная самопальная этикетка с обратной стороны 10W40 SL/CF.
Сама Канистра с фирменной этикеткой с лицевой стороны надпись Semisintetsc SN.
Пробка - без фольги, контрольное кольцо тонкое без обратных зубов-фиксаторов.

От покупки отказался. И это в магазине...

Володимир

Цитата: ali від 21 Жовтня 2021, 10:47:33
Славута. Двигатель 1,1 карб. Пробег 90тыс.
Масло меняю раз в год
Последние 7 лет лил Lotos 10W10 SL
Двигатель чувствовал себя идеально.
Последние 2 года это масло начало исчезать из продажи.
Вместо него появился более высокий класс допуска SN.
Это масло моему двигателю не понравилось. Он начал работать с металлическим звуком.
Хотя моет хорошо. По ощущениям - последнее масло масло более жидкое.
Сейчас ищу альтернативу.
Повторю своє запитання, при роботі на холостому після вижиму зчеплення металічний звук пропадає чи ні?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

#3517
...Повернувся від хіміків. Виявив у них дві пусті каністри з-під Total Quarz 7000 Energy 10W40 (позавчора я таке ж отримав). :-D Якусь хімію у них тримають; хтось приніс після власного авто.  Домовились, що вивчать стандарти, які я приніс, і вже по результатах вивчення будемо приймати рішення про рух далі. Мають автомобілі, тому їм також цікаво.

Цитата: Ivan1988 від 21 Жовтня 2021, 09:52:56Производители моторных масел зачастую имеют линейку масел рекомендованных для автомобилей с ГБО. Как правило это малозольные масла с более высокими температурами вспышки. Даже есть полусинтетические для авто с ГБО, но тоже с высокой температурой вспышки. Не думаю что это только маркетинг и все производители масел, в том числе украинские в одном сговоре.
Якщо ці оливи для LPG/CNG, то на метані ніби більша температура (спеціально не вивчав).

Цитата: Ivan1988 від 21 Жовтня 2021, 10:33:24Но думаю что перейду на Liqui Moly TOP TEC 4100 5W-40, так как уже хорошо знаком с ним, та и 2 литра нового осталось от Славуты.
А по якому критерію проводите заміну оливи, пробіг, мотогодини, кількість палива?

ВКБ

А по якому критерію проводите заміну оливи, пробіг, мотогодини, кількість палива?
[/quote]
По масляній плямі на папері білому принтерному А4 ))
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

Цитата: ВКБ від 21 Жовтня 2021, 12:40:32По масляній плямі на папері білому принтерному А4 ))
Прошу фото двох плям до студії: перша пляма свіжого мастила і друга пляма відпрацьовки.

Ivan1988

Цитувати виділенеА по якому критерію проводите заміну оливи, пробіг, мотогодини, кількість палива?
1 раз на 1,5 года, это примерно 8 - 10 тыс км с моими не большими пробегами и на газу. Масло Liqui Moly TOP TEC 4100 5W-40 долго не стареет, имеет допуск Лонглайф, а это 30 тыс. км, конечно с оговоркой если это допускает производитель авто.

ВКБ

Цитата: Toris від 21 Жовтня 2021, 13:05:30
Цитата: ВКБ від 21 Жовтня 2021, 12:40:32По масляній плямі на папері білому принтерному А4 ))
Прошу фото двох плям до студії: перша пляма свіжого мастила і друга пляма відпрацьовки.
Тема моя ж є десь, там все є. Реально видно стан.

Мастилу головне жирне чисте, змиватєльне, в'язке, все інше забобони ))
Внаслідок того що бензиги вже не жловті а прозорі як вода, то нагару майже немає , тому і не потрапляє сажа з мастилом в картер, а сажа як абразив првцює. Тому не як мастило, а як паливо покращало. А дизель який зараз прозорий..як вода.


Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 21 Жовтня 2021, 14:32:02Мастилу головне жирне чисте, змиватєльне, в'язке, все інше забобони ))
Внаслідок того що бензиги вже не жловті а прозорі як вода, то нагару майже немає , тому і не потрапляє сажа з мастилом в картер, а сажа як абразив првцює. Тому не як мастило, а як паливо покращало. А дизель який зараз прозорий..як вода.
В 90-х роках ресурс двигунів таврій що їздили на маслі що можна було купити у нас був в середному 50 тисяч, але я собі брав двигуна з таврії 93 рв реекспортованої з Польщі яка судячи по наклейкам під капотом їздила все життя на маслі ельф, то пробіг був 116 тисяч і капіталки двигун не хотів. Так що масло має бути не тільки жирним а ще й з присадками які забезпечують стійку масляну плівку.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

...а сучасні оливи мають до 20% присадок, тобто 20% об'єму - це якраз присадки. Навіть, якщо в'язкість у нормі, мастило може бути вже шкідливим для різних сплавів, які використані у двигуні. Гола база найдорожчої синтетики без присадок така ж сама безглузда, як і чиста базова мінеральна олива без присадок. Тому варто замінювати оливу після випрацювання присадок.

Дякую, хлопці, за інформацію по режимах мастила. Піду сьогодні капати оливу на клітинки, будемо дивитись, чи є життя у краплях.

_Oleksandr_

Цитата: Ivan1988 від 21 Жовтня 2021, 13:59:11это 30 тыс. км, конечно с оговоркой если это допускает производитель авто.
В Европе где-то так и меняют. Но, говорят, вместо пятой/шестой/седьмой (кому как повезет) замены можно попасть на контрактый двигатель. Или продать авто в Украину.