Хмельницький і тут нарісувався))))

Автор ZoZo, 23 Березня 2010, 10:14:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Богдан


Богдан

Народ таке питання, хто знає де в Хмельницькому можна прошити ЄБУ??? взагалі де цим займаються в м.Хмельницькому хто знає?

ZoZo

Майор давай ввечері до нас на пиво
De profundus clamo ad te, Domine!
Мене знайшли на конопляному полі. Так шо не дивуйтеся)))

Роман Юрченко

Привет народ , я не знаю який я по рахунку з Хм. але я сосід Mayor7777 , і авто подібне 1.2Si  такогож кольору .

Богдан

ZoZo якби ше по точніше знати куда саме під\'їхати :)

ZoZo

Збіговиська в нас \"під пальмою\" коло \"Оазиса\", перехрестя \"Епіцентр-Рибалка\" - точніше не скажу)))) Так шо можна Красилову повним составом. Жалко шо ми в Красилові не зустрічалися ніколи, я там торговим в вас катався)))) Да, і заглядайте до нас на таврооргії
De profundus clamo ad te, Domine!
Мене знайшли на конопляному полі. Так шо не дивуйтеся)))

Саша

Привіт Хмельниччанам! Давайте якось зберемося на спільну здибанку у Вінниці, так би мовити на нейтральній території. Хто що скаже по цьому поводу, можна продублювати ось тут:
http://tavria.org.ua/forum/viewtopic.php?t=72199&sid=334a5b302b5e0367f0d6a77092029524
Зустрічі у Вінниці проводять кожну пятницю на 19.00 за \"Книжкою\"
Tavria 1.4L Ice + LPG2
VAZ 21104 8v 1.6 +LPG4

Роман Юрченко

Цитата: Alexxx_1982Привіт Хмельниччанам! Давайте якось зберемося на спільну здибанку у Вінниці, так би мовити на нейтральній території. Хто що скаже по цьому поводу, можна продублювати ось тут:
http://tavria.org.ua/forum/viewtopic.php?t=72199&sid=334a5b302b5e0367f0d6a77092029524
Зустрічі у Вінниці проводять кожну пятницю на 19.00 за \"Кижкою\"


я буду в Вінниці в пятницю тільки трішки раніше , так що вибачте не прийду , всім хто буде з Хм, то зустріч не  за  \"Кижкою\"  а за Книжкою, велика будівля яка нагадує книгу .

Саша

Роман Юрченко ти будеш у Вінниці проїздом чи у справах в самій Вінниці??
Tavria 1.4L Ice + LPG2
VAZ 21104 8v 1.6 +LPG4

Роман Юрченко

Цитата: Alexxx_1982Роман Юрченко ти будеш у Вінниці проїздом чи у справах в самій Вінниці??

 Буду  з ранку до 16.00 потім їду в Липовець , а  взагалі я вчуся в Вінниці так що я ще прийду довас полюбому   тільки після 1 вересня

Саша

Цитата: Роман Юрченко
Цитата: Alexxx_1982Роман Юрченко ти будеш у Вінниці проїздом чи у справах в самій Вінниці??

 Буду  з ранку до 16.00 потім їду в Липовель , а  взагалі я вчуся в Вінниці так що я ще прийду довас полюбому   тільки після 1 вересня
Сам мені на \"книжку\" вказував, що не правильно написав, а їхати зхібрався ХЗ куди :) . В нас у області немає міста ЛИПОВЕЛЬ, а є Липовець. В Липовець чому їдеш??? Дивися там ГАйці ї...., будь обережний. В мене там багато родичів, матии звідти родом
Tavria 1.4L Ice + LPG2
VAZ 21104 8v 1.6 +LPG4

Богдан


acelot

Цитата: Mayor7777??? :whistling:
Не свисти, грошей не буде :silly:
Краще бери з собою \"Роман Юрченко\" (або навпаки) і дуйте до нас на здибанку в Хмельницький!

Богдан

Ха треба буде так і зробити, просто ніяк часу нема, а тут бачу тема заглохла, народу мало вот і свищу може хто почує :D

ZoZo

De profundus clamo ad te, Domine!
Мене знайшли на конопляному полі. Так шо не дивуйтеся)))