Хмельницький і тут нарісувався))))

Автор ZoZo, 23 Березня 2010, 10:14:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Богдан

Народ де в Хм. можна купити хороший біксенон?  не підробку

ZoZo

af-af, червоній славутці на Зарічанській. Так рєбяти гайда мігріруєм в таврооргію.
З.І. Красилів, мож якось до нас на пиво?
De profundus clamo ad te, Domine!
Мене знайшли на конопляному полі. Так шо не дивуйтеся)))

Богдан

Цитата: ZoZoЗ.І. Красилів, мож якось до нас на пиво?
))) та вже півроку збираюсь якось на зустріч попасти і ніяк часу нема :D   то на роботі то проблеми, я взагалі тут сам якби ше з кимось то булоб виселіше

ZoZo

Так бачу ше один чоловік є з Красилова. Чи ви ще не знайомі? Якшо шось треба буде звони 097два46453сім
De profundus clamo ad te, Domine!
Мене знайшли на конопляному полі. Так шо не дивуйтеся)))

Богдан

:) да ми не знайомі, тай він на форум не заходить, якшо шо то позвоню ;)

Роман Юрченко

Цитата: Mayor7777:) да ми не знайомі, тай він на форум не заходить, якшо шо то позвоню ;)
я не заходив,. бо не міг згадати... логін, а система щось барахлила,,,,,4.01.11, сижу в машині на парковці біля Цетрального,, підходить якийсь мужик стукає у вікно ,,, в мене музика грає не чую,, пацани кажуть хтось стукає ,, опускаю вікно ,,, мужик в шоці каже--\" Ой,вибачте я думав це Богдан,,,ми всі в ржач,,, а він вибачався,і вибачався\"))))))Треба десь зустрітись,,, бо часто бачу Вас але або Ви кудись їдете або я )))))вічно немаю часу)))))))))

Богдан

Цитата: Роман Юрченко
Цитата: Mayor7777:) да ми не знайомі, тай він на форум не заходить, якшо шо то позвоню ;)
я не заходив,. бо не міг згадати... логін, а система щось барахлила,,,,,4.01.11, сижу в машині на парковці біля Цетрального,, підходить якийсь мужик стукає у вікно ,,, в мене музика грає не чую,, пацани кажуть хтось стукає ,, опускаю вікно ,,, мужик в шоці каже--\" Ой,вибачте я думав це Богдан,,,ми всі в ржач,,, а він вибачався,і вибачався\"))))))Треба десь зустрітись,,, бо часто бачу Вас але або Ви кудись їдете або я )))))вічно немаю часу)))))))))

:d ;)

ZoZo

Цитата: Роман Юрченко
Цитата: Mayor7777:) да ми не знайомі, тай він на форум не заходить, якшо шо то позвоню ;)
я не заходив,. бо не міг згадати... логін, а система щось барахлила,,,,,4.01.11, сижу в машині на парковці біля Цетрального,, підходить якийсь мужик стукає у вікно ,,, в мене музика грає не чую,, пацани кажуть хтось стукає ,, опускаю вікно ,,, мужик в шоці каже--\" Ой,вибачте я думав це Богдан,,,ми всі в ржач,,, а він вибачався,і вибачався\"))))))Треба десь зустрітись,,, бо часто бачу Вас але або Ви кудись їдете або я )))))вічно немаю часу)))))))))
1. Реєструємось тут - http://www.tavria.org.ua/forum/showthread.php?p=1030105#post1030105
2. Приїхати якось на чай-каву
De profundus clamo ad te, Domine!
Мене знайшли на конопляному полі. Так шо не дивуйтеся)))

Богдан

та лічно я зареєстрований, от тільки немає як приїхати млін, то робота то ше шось. тре для Ромки Юрченко якось сказати і приїхатии в гості))),,,

ZoZo

Бодя - ну так работай, работай!
De profundus clamo ad te, Domine!
Мене знайшли на конопляному полі. Так шо не дивуйтеся)))

Сергей

:)  Прошу отметить в своих рядаХ и Мну  :D  !!!!!!!!!!!  Хмельниций   :rolleyes:
Все, что я должен, записано в Налоговом Кодексе. Все, что не должен - в Уголовном. Остальное - просто нелепые Ваши домыслы.

ZoZo

De profundus clamo ad te, Domine!
Мене знайшли на конопляному полі. Так шо не дивуйтеся)))

Серёга

Хмельницький кучкуймося :D Я теж буду на зустрічі :rolleyes:
Эх, березка, мне б твои почки...

Богдан

О на тобі  :o    ще один нарісувався)))

Серёга

Эх, березка, мне б твои почки...