Вибрации при торможении.

Автор megaDok, 21 Січня 2008, 09:43:15

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Алексчук

Цитата: Артем від 24 Липня 2019, 14:51:17
Всем спасибо за советы. Пока в процессе. Аккуратно почистил фланцы от окислов. Колодки пока не менял. Просто чистка никаких результатов не дала.
Дальше поменяю колодки.
На тормозных дисках после примерно 600км после замены визуально никаких особых мест нет. Но под определенным углом видно что блеск металла диска напротив крепления болтов все таки не такой яркий как в целом по диску. у меня сложилось впечатление что в этом месте колодка все таки прилегает чуть слабее. Но это только визуально. Если провести пальцев то ничего не заметно.

Фланцы старого или нового образца? Диски старого или нового образца? Об этом нет никаких данных.

Жулик

Цитата: Володимир від 24 Липня 2019, 22:44:36
Цитата: Артем від 24 Липня 2019, 14:51:17
Всем спасибо за советы. Пока в процессе. Аккуратно почистил фланцы от окислов. Колодки пока не менял. Просто чистка никаких результатов не дала.
Дальше поменяю колодки.
На тормозных дисках после примерно 600км после замены визуально никаких особых мест нет. Но под определенным углом видно что блеск металла диска напротив крепления болтов все таки не такой яркий как в целом по диску. у меня сложилось впечатление что в этом месте колодка все таки прилегает чуть слабее. Но это только визуально. Если провести пальцев то ничего не заметно.
То може гайки з фанатизмом затягуєш?
УУ не думаю) скорее расплющит колесные диски где отверстия...
У меня знакомый поставил такие

Второй год полет норм, пробеги около 15тыс в год.


Артем

Цитата: Алексчук від 24 Липня 2019, 22:56:48

Фланцы старого или нового образца? Диски старого или нового образца? Об этом нет никаких данных.
диски нового образца. фланцы, я так понимаю тоже. Славута 2008 года.

Артем

Цитата: Жулик від 24 Липня 2019, 14:57:54

Если визуально видно напротив болтов вот такую лажу

То дискам опа и диски гауно. И хрен они притрутся.


вот, очень похоже, но не настолько ярко выражено. Я бы даже вряд ли сфотографировать смог. Т.е это диски такие? фирма АТ или как то так.

Жулик

Цитата: Артем від 31 Липня 2019, 15:30:19
Цитата: Жулик від 24 Липня 2019, 14:57:54

Если визуально видно напротив болтов вот такую лажу

То дискам опа и диски гауно. И хрен они притрутся.


вот, очень похоже, но не настолько ярко выражено. Я бы даже вряд ли сфотографировать смог. Т.е это диски такие? фирма АТ или как то так.
Это начало, конца...

Артем

Цитата: Жулик від 31 Липня 2019, 20:49:23

Это начало, конца...
отжеж :( новые диски, 600грн и гуано :(((

Жулик

Цитата: Артем від 01 Серпня 2019, 13:55:40
Цитата: Жулик від 31 Липня 2019, 20:49:23

Это начало, конца...
отжеж :( новые диски, 600грн и гуано :(((
а чего ж вы сначала не спросили какие брать? Я он писал что QAP вроде норм ездят. Получается секономил 120грн попал на 600грн (. Все норм я это уже проходил(
Я выбирал так https://detali.zp.ua/catalog/63503-disk_pered_tormoza_1102_nov_obr_QAP1sht/ почитал отзывы. Хотя их там и хреновых хватает.

Пацаны кто на АТ дисках ездил? Я только на их подшипниках ездил...



Артем

та нет, дело не в экономии. Машина стояла на сто, сняли колеса. говорят надо диски менять. Это те которые я нашел в шаговой доступности от сто. а так что QAP что эти АТ все равно 600грн за пару стоят.

Romaken

Наробив собі біди, народ (

Були вібрації і гул в машинці при гальмуванні, терпів довгий час, но зараз вже допекло, поїхав у гараж, розібрав все і побачив, що на флянці і на самому диску повно всякого гуана і окислів, яке подекуди аж відвалювалось...

Бачив десь на форумі тут, що то варто почистити, я так і зробив, плоским загостреним шпателем зняв то гівно і дрібненькою нождачкою (поза 300 вроді) легенько дочистив до заводських рисок (слідів проточки бублика на заводі), так само і диск акуратно почистив, а коли зібрав....ШОК :dunno:

Тепер при натисканні на гальма вібрація така, що люстерка заднього виду на дверках збиваються!!!!!
Що може бути, яка причина ?? :help: :help:

ВКБ

#744
Супорт гальмівний дюралевий перестав рухатись на напрямних кажись. Направляйки супорта повинні бути промазані , зачехлені. І можливо при установці диска і фланця щось попало і став криво.
Також є брак співвісності отворів лиску  тому на 120* можливо не стало на старе місце. Тобто мітки не ставив же як стояли (як варіант, бо є грішки у виробників)

Виправив.
Скарги учасників на нечитабельність повідомлення. Штраф +10% згідно п.4.4 Правил. Модератор Toris.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

для початку відпусти 3 болти кріплення тормозного диску, не повністю але так щоб ти міг його молоточком відцентрувати відносно алюмінієвого, ти крути алюмінієвий і дивись на краєчок тормозного, от в якійсь точці зафіксуй свій погляд, крути і дивись, якщо виступає, гуляє то вторець молоточком стукни, одним словом відцентруй гарно. Але це після того як знімеш супорта і перемажеш усі направляйки. Тормозні накладки якщо знімаєш то став так як і стояли, не міняй місцями, а краще заміни на нові, навіть якщо там ще є і половина. візьми ТОМЕХ, вони з усього самі поки кращі
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

#746
Згоден. Мікс колодок і не попали в борозди диску вичовгані. І зміщення на 120 градусів диску, бо з технолонічними базами там жопа..немає технолонів вже...поколпашили їх і техпроцеси не пишуть з ескізами...і оснастка базова гіфно.

Виправив.   :help:

Сркаги учснків на нчтбльність. :) Порушення п.4. Правил. Штріф +10%. Модератор Toris.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

якшо все виставиш гарно і відцентруєш тормозний по алюмінієвому то зроби мітку напильником алюмінієвого і тормозного диска, щоб потім не поміняти місцями
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Romaken

Мітки в мене є нанесені, ще давніше маркером і напильником поробив три мітки - на ступиці, на бублику і на гальмівному диску
Тобто як зняв, так само і поставив, бублик відносно ступиці, і гальмівний диск відносно бублика...

Еххх, так вже тому й бути напевне, покатаюся легенько кілька днів так, бо авто треба день в день :(

P.S. В коробці вдома маю нові диски QAP і колодки якраз таки Томекс в круг, передні, задні, просто до заміни вирішив глянути і можливо бодай чуть краще зробити щоб трохи від'їздити до заміни, а вийшло як завжди :facepalm:

Sergik32

ну супорта то незабудь переглянути
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0