Славута 1.2Li 2008 рік Паннакота-2 (Володимир)

Автор Володимир, 07 Квітня 2010, 13:04:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: Romka від 10 Травня 2022, 10:43:57
Ще, 95 залити імпортний, то взагалі буде ракета, там і 3 пасажири поїдуть запросто.
Закралась мені в голову думка, що при наявності хорошого бензину, той газ нафіг треба, тільки лишніх 20-30 кг під багажником вожу. Ще в перші роки коли я поставив в 2015-му році газ, то літом Укрнафта торгувала справжньою літньою сумішшю, на ній двигун тягнув краще ніж на бензині. Останні 3 роки якість газу різко впала.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Схоже що на рахунок того що палець шарової LSA з нержавійки я помилився, корозія таки присутня.


На пластиковій втулці видно, що знос почався від верхнього краю де почалась корозія.


Далі знос пішов вниз по площині найбільшого переміщення кулі в властику.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Не потрібна там ніяка нержавійка. Легована 32ХГТ або біля цього.
Найкраща зборка шарової в місці клеми це з синім розборним анаеробним фіксатором різі промазати по циліндру, короче на деионтуємий клей. Рухів в з'єднанні не буде і всяких негативів, розбиття чавунної клеми. Демонтаж реальний, а з прогрівом легкий.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 11 Травня 2022, 16:18:51
Не потрібна там ніяка нержавійка. Легована 32ХГТ або біля цього.
Найкраща зборка шарової в місці клеми це з синім розборним анаеробним фіксатором різі промазати по циліндру, короче на деионтуємий клей. Рухів в з'єднанні не буде і всяких негативів, розбиття чавунної клеми. Демонтаж реальний, а з прогрівом легкий.
Описаний процес, якось запобігає потряпланню води під пильник і подальшій корозії кулі пальця шарової?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Цитата: Володимир від 12 Травня 2022, 08:59:07
Цитата: ВКБ від 11 Травня 2022, 16:18:51
Не потрібна там ніяка нержавійка. Легована 32ХГТ або біля цього.
Найкраща зборка шарової в місці клеми це з синім розборним анаеробним фіксатором різі промазати по циліндру, короче на деионтуємий клей. Рухів в з'єднанні не буде і всяких негативів, розбиття чавунної клеми. Демонтаж реальний, а з прогрівом легкий.
Описаний процес, якось запобігає потряпланню води під пильник і подальшій корозії кулі пальця шарової?
Ні. Та іржа в неконтактній з капролоном місці. Взагаліі то пппц надійна підвіска макферсон консьруктива. Проста як бубєн. Бачим відірване колесо сдавути і то ну завсім занедбав.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Поновив поліси автоцивілки. Автомобіль 783 грн., (+ 161 грн., до минулого року), причіп 266 грн., (+ 54 грн., до минулого року).
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: Володимир від 17 Травня 2022, 13:10:23Поновив поліси автоцивілки. Автомобіль 783 грн., (+ 161 грн., до минулого року), причіп 266 грн., (+ 54 грн., до минулого року).
Сподіваюсь пенсам ще діють скидки. Яка контора?
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

ВКБ

Я забив міжногого на поліс. Херхтовиплате бо відмазка, війна.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: vladishtm від 21 Травня 2022, 11:40:05
Цитата: Володимир від 17 Травня 2022, 13:10:23Поновив поліси автоцивілки. Автомобіль 783 грн., (+ 161 грн., до минулого року), причіп 266 грн., (+ 54 грн., до минулого року).
Сподіваюсь пенсам ще діють скидки. Яка контора?
Оранта.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Цитата: ВКБ від 22 Травня 2022, 22:38:57
Я забив міжногого на поліс. Херхтовиплате бо відмазка, війна.
Але оштрафують на раз, хоч і війна.  :dunno:
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

ВКБ

Цитата: Romka від 23 Травня 2022, 10:28:39
Цитата: ВКБ від 22 Травня 2022, 22:38:57
Я забив міжногого на поліс. Херхтовиплате бо відмазка, війна.
Але оштрафують на раз, хоч і війна.  :dunno:
Накладаю на постанову перенос розгляду
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

vladishtm

Цитата: Romka від 23 Травня 2022, 10:28:39Але оштрафують на раз, хоч і війна. 
Менти ж наче вже не перевіряли наявність поліса?, і на скло його вже не ліплять.  Просто треба дивитись умови страхування, можливо війна форсмажор, і страхові нічого не виплачують. Чи допоможе поліс тому хто винний?
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

ВКБ

Цитата: vladishtm від 23 Травня 2022, 15:00:51
Цитата: Romka від 23 Травня 2022, 10:28:39Але оштрафують на раз, хоч і війна.
Менти ж наче вже не перевіряли наявність поліса?, і на скло його вже не ліплять.  Просто треба дивитись умови страхування, можливо війна форсмажор, і страхові нічого не виплачують. Чи допоможе поліс тому хто винний?
Отож, не перебіігати неперебігати. При формажері немає гарантії що щось отримаєш. Просто їздити ніндзею.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

romuald

У мене вже майже два місяці як просрочений...І у нас документи перевіряють тільки на блок-постах...і то для того, щоб удостовіритись, що авта не крадена...бо у нас тут масово пішли крадіжки...

Володимир

66430 км.

На балоні появились ділянки іржі, зняв, зачистив, обробив перетворювачем іржі та покрасив. Після заправки чекав сюрприз, заправив трохи менше 4 літра залишив авто на стоянці біля роботи, коли прийшов час їхати, відчув біля машини запах газу і шипіння під багажником. Перекрити вентиль на балоні вже було неможливо, бо він обмерз і при спробі його закрутити витік газу став ще сильнішим і рідкий газ почав капати на асфальт. Довелось чекати повного витоку газу перед тим як їхати. Були підозри що пропускає на під"єднанні магістралі так як вона від"єднувалась, але детальний огляд показав  що газ витікає через вентиль. Після установки ГБО, вентилем користувався тільки раз коли міняв фільтр, як виявилось деталь на мультиклапані дуже не надійна.



Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion