Славута 1.2Li 2008 рік Паннакота-2 (Володимир)

Автор Володимир, 07 Квітня 2010, 13:04:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Сергей

влодимир просто супер получилось! яб там от часов не отказался бы! или там пару функцый часи с датой! и мгновенный расход топлива! больше мне ничего там бы не понадобилось!
сто  ремонт и техническое обслуживание вашего автомобиля любой сложности! 063-44-20-375 Сергей!

Володимир

Цитата: serdgioяб там от часов не отказался бы! или там пару функцый часи с датой!
Година плюс дата присутні на першому екрані, на решту екранах дата переглядається нажавши кнопку \"вправо\"
Цитата: serdgioи мгновенный расход топлива! больше мне ничего там бы не понадобилось!
І я такої думки, але діагностика також не лишня, як на мене те що і так є на панелі дублювати смислу нема, так щоби було \"дешево, надійно і проктично\".
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Сергей

у меня уже есть комп бортовой! одноклубники подарили! просто в том месте очень хотел бы иметь часы!
сто  ремонт и техническое обслуживание вашего автомобиля любой сложности! 063-44-20-375 Сергей!

Buzyan

Шайба на термостате где? Какая она?
0503881138 0633061992

Володимир

#19
Пульт керування БК встановив.



Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

В суботу перезувся в літню резину, вчора вже встиг трохи покататись. По трасі на літній резині машина котисться веселіше, тай дорогу тримає відмінно. Хоча з зимових в мене були тільки передні колеса, і то замітив по БК зниження витрати палива, на тих ділянках дороги де на пустій машині в режимі економії міг тримати максимум 4,5-4,8 л/100 км, то вчора з двома пасажирами можна було спокійно тримати розхід 3,8 л/100км незважаючи на зустрічний вітер.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

#21
Нарешті дійшли руки до омивача скла, хотів ще зимою робити, але всі шланги на морозі дубові то відклав.

Короче кажучи викинув біля бачка з шлангу пробку з сіточкою, натомість поставив такий сіточний фільтр. Насос тепер качає супер.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Саша

3.8 на 100???????   :o   цього не може бути.... славка тож не скутер..  :D
LED тюнінг

Юрій


Володимир

Цитата: олександр3.8 на 100???????   :o   цього не може бути.... славка тож не скутер..  :D
Це не середній розхід а миттєвий. В інжекторі паливоподача йде по дроселю, тому якщо розігнати машину на горизонтальній площині скажімо до 90 км/год, а потім повільно відпускати педаль на максимум до рівня коли машина не втрачає динаміку але підтримує швидкість то получається такий розхід. Хоча якщо брати середній розхід то получається 5.4-6.0 л/100, це вже залежить від того скільки я їзджу по місту, хоча я по місту стараюсь не їздити, люблю ходити пішки.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Саша

мда..... в мене найменше брала 6.2 найбільше 9.5.....
LED тюнінг

Володимир

Цитата: олександрмда..... в мене найменше брала 6.2 найбільше 9.5.....
Ну так я економлю, постійно слідкую за показами БК, з нинішніми цінами на бензин дуже не покатаєшся. Середня швидкість в мене 80км/год.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Саша

ну дик і я не ганяю 80-90... а бензи то більше жрьот...  :|
LED тюнінг

Kritik

Цитата: олександрмда..... в мене найменше брала 6.2 найбільше 9.5.....
це був моментальний розхід
а ти без БК можеш сказати тільки середній і то приблизно...
думаю в Володимира також ніколи не буває 3,8л/100 км....
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Саша

LED тюнінг