Славута 1.2Li 2008 рік Паннакота-2 (Володимир)

Автор Володимир, 07 Квітня 2010, 13:04:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Володимир

54150 км.

Заміна поводків задньої полки, старі порвались, купив на заміну ті що не завод. Матеріал звичайна резина, оригінальні нагадували пластмасу.


Перевзувся на літо, на заміну взяв шини Kelly ST 155/70 R13 75T.


В порівнянні із старою белшиною, гуми на них відчутно менше, вага нової Kelly на 400 грам менша ніж в наполовину стертої Би-391.

Старі шини в середині вже мають тріщини.


Для балансування зробив собі з фланця перехідну плиту, щоби на станку центрування диска відбувалось по центральному отвору а не по отворах кріплення.


З середини на фланці зроблена проточка під розмір фланця на балансувальному станку.


На проточку під центральний отвір наклеїв смужки від щітки двірника щоби підігнати розмір, бо проточка на фланці на 1,5-2 мм має менший діаметр ніж центральний отвір на диску, а з врахуванням того що на диску не повне коло а тільки три тодичні точки, то центрується він там ще з більшим розбігом.


Колесо на фланці.


При установці колеса на авто, перед затягуванням гайок між фланцем і колесом вставляв полоску від двірника щоби відцентрувати колесо на фланці, потім полоску знімав. Наразі незважаючи на всю кривизну дисків биття нема.


Додав до тосолу 2-3 см.куб. (посередині мозначок 0-5 мірного стаканчика що на фото) герметика ABRO, бо підтягування хомутів і болтів нічого не дає, постійно на прокладках і патрубках було мокро, зараз вже сухо, нічого не забило і тосол чистий.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Toris

Цитата: Sergik32 від 10 Березня 2020, 12:56:17фотки мій ХР не показує
Замість ХР став 10ку, вона не жере ресурс так безбожно, як 7ка.

Sergik32

на роботі у нас ХР бо він ліцензійний, все решта нада гроші платити.

Зараз така погода що просто не розумієш в чому справа, на дворі тепло а в гаражі холодно, відкрив капота весь движок в росі, ососбливо ті частини які були облиті тосолом, я вже думав що знов потік, але завів і він просох

Ну і як колеса, як по шумності?
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 10 Березня 2020, 12:56:17
фотки мій ХР не показує
Пробуй ще раз, може в той момент не працював ресурс на який загружено фото.
Цитата: Toris від 10 Березня 2020, 13:33:45
Цитата: Sergik32 від 10 Березня 2020, 12:56:17фотки мій ХР не показує
Замість ХР став 10ку, вона не жере ресурс так безбожно, як 7ка.
В кінці поста, треба було поставити багато смайликів.
Цитата: Sergik32 від 10 Березня 2020, 13:47:19
на роботі у нас ХР бо він ліцензійний, все решта нада гроші платити.

Зараз така погода що просто не розумієш в чому справа, на дворі тепло а в гаражі холодно, відкрив капота весь движок в росі, ососбливо ті частини які були облиті тосолом, я вже думав що знов потік, але завів і він просох
В мене так не сохло, двигуна запустив, і по мірі прогріву з редуктора йшла пара що мала запах тосола.

Цитата: Sergik32 від 10 Березня 2020, 12:56:17Ну і як колеса, як по шумності?
Ніби не шумно, але оцінку давати зарано, бо проїхав трохи більше ніж 30 км.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Цитата: Sergik32 від 10 Березня 2020, 13:47:19Ну і як колеса, як по шумності?
Поїздив сьогодні по нашій бруківці 60-их років, то таки відчуваєтсья що в салоні тихіше.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

головне щоб на трасі не тягнула в сторону, бо моя барумка тягне, думав шо то тра на розвал-сходження, а фігушки, на зимовій пускаю руля і їде рівно
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 11 Березня 2020, 08:25:04
головне щоб на трасі не тягнула в сторону
Ніби не тягне і не плаває, накачав я їх до 2,2 атм, бо боковини тонкі, а з нашими дорогами можуть довго не протягнути.
Цитата: Sergik32 від 11 Березня 2020, 08:25:04бо моя барумка тягне, думав шо то тра на розвал-сходження, а фігушки, на зимовій пускаю руля і їде рівно
Можливо через різну ширину протектрора, щодо розвалу, на твердій поверхні виверни руля в сторону і подивись на шині де центь обертання осі, якщо між лівим і правим колесом є різниця, то розвал таки різний.

Ще баруми мають асиметричний протектор, може на шиномонтажі тобі зробили два лівих і два правих колеса?  :-D
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

ну тра буде засарєть, бо вона асиметрична то підберу рисунок
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 11 Березня 2020, 10:28:02
ну тра буде засарєть, бо вона асиметрична то підберу рисунок
Там на одній стороні шини пише IN SIDE (внутрішня сторона) на іншій OUT SIDE (зовнішня сторона), той напис що OUT SIDE має бути зверху.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

то я це знаю, але тоді коли ти ставиш її на іншу сторону авто то направлення канавок в колесі міняє свій напрямок от тому і тягне напевно в сторону
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Toris

Цитата: Sergik32 від 11 Березня 2020, 11:31:22то я це знаю, але тоді коли ти ставиш її на іншу сторону авто то направлення канавок в колесі міняє свій напрямок от тому і тягне напевно в сторону
Нє, напрямок канавок не має значення, вони для відводу води на швидкостях 40+ км/год. В БЦ-11 канавки також навскоси і нічого не тягне. В мене Semperit Comfort Life 2 (до речі, шини без напрямку встановлення, спеціально такі шукав) також канавки навскоси і теж не тягне.

Може, зовнішній діаметр шин різний?

Володимир

Цитата: Toris від 11 Березня 2020, 11:34:34
Цитата: Sergik32 від 11 Березня 2020, 11:31:22то я це знаю, але тоді коли ти ставиш її на іншу сторону авто то направлення канавок в колесі міняє свій напрямок от тому і тягне напевно в сторону
Нє, напрямок канавок не має значення, вони для відводу води на швидкостях 40+ км/год. В БЦ-11 канавки також навскоси і нічого не тягне. В мене Semperit Comfort Life 2 (до речі, шини без напрямку встановлення, спеціально такі шукав) також канавки навскоси і теж не тягне.

Може, зовнішній діаметр шин різний?
На асимеричних шинах на зовнішній стороні шини гума твердіша, якщо відповідно на передній осі одне колесо поставили не тою стороною, то буде тягнути в сторону.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

спріва в тіму що у мене всі покришки надіті ін сіде всередину, а оит сіде на зовні, як книжка пише так і одіто
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 11 Березня 2020, 16:39:29
спріва в тіму що у мене всі покришки надіті ін сіде всередину, а оит сіде на зовні, як книжка пише так і одіто
Значить з колесами все норм, для перевірки правильності розвалу зроби тест як в цьому https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=11849.msg477026#msg477026 пості.

Також, наскільки знаю, в тебе стоять пріороопори, перевір чи вони в тебе відцентувались відносно шпильок кріплення, бо вони мають трохи цікаву форму і центруються в стакані по центральному отвору, я в себе доки не поставив під них підставки 2 мм, ті що ти мені робив, то також тягнуло в сторону.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion