Славута 1.2Li 2008 рік Паннакота-2 (Володимир)

Автор Володимир, 07 Квітня 2010, 13:04:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: User2108 від 11 Січня 2021, 11:34:46
є посилання на продавця? сіко вийшло?
Брав тут https://aliexpress.ru/item/4001244374403.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.7f1033edL6lqpI&sku_id=10000015441095241 зараз вони з доставкою 55,43 грн, я замовляв у день шопінгу 11.11 то були дешевші.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

#946
Був період що були сильні морози, то вирішив підключити підігрів форсунок, живлення брав від підігріву дроселя, хочу сказати що марна трата грошей, ніякого покращення я не відчув, інколи навіть був гіршим запуск, бо нагрівач хаває лишніх 2,5 А з мережі живлення запалювання.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

НАЙКРАЩЕ ЦЕ ПРОГРІВ РЕДУКТОРА, і якщо є додатково якась приблуда що гріє да ще з насосиком то тоді взагалі джекпот
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 01 Березня 2021, 16:23:08
НАЙКРАЩЕ ЦЕ ПРОГРІВ РЕДУКТОРА, і якщо є додатково якась приблуда що гріє да ще з насосиком то тоді взагалі джекпот
В мене редуктор на малому крузі, цієї зими в гаражі двигун до -8 промерзав, то після запуску на безнині на газ переходив двигун без проблем, далі прогрів на газі до +25 і можна помаленько їхати.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

в мене також при при +35 двигла переходить на газ і без смикання, раніше не пробував бо в програмі зашито +35. пробував завестися на газу то незаводиться
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Алекс

Ставьте электроподогрев и будет немного счастье ...
Там есть пара вопросов -плохо заводится перегретый ...из за разницы показаний датчиков или х з
Но через 5 мин после отключения котла показания выравниваются и фсё ОК
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Володимир

Цитата: Sergik32 від 02 Березня 2021, 21:27:15
в мене також при при +35 двигла переходить на газ і без смикання, раніше не пробував бо в програмі зашито +35. пробував завестися на газу то незаводиться
Ти не зрозумів, я в будь який мороз переходжу на газ відразу після запуску, тобто двигун набрав максимум прогрівочних обертів, і система починає переводити двигун на газ. Двигун на бензині я не грію, він гріється на газі починаючи з мінусових температур.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

60625 км.

Знайшлась причина іноді важкого запуску двигуна на гарячу, коли стартер довго крутив двигун в холосту перед запуском двигуна. Виявилось що мій бензонасос бош інколи не вмикався на гарячу, і стартер довго крутив в холосту доки не почали вмикатись газові форсунки. Цей раз він зупинився надовго, грішив на погану масу, але він знову запустився тільки після того як стукнув по його корпусі, довелось поставити назад рідний бензонасос.

Для тих хто надумає ставити газовий балон під багажник, раджу бензонасос так як на картинці не ставити, бо з встановленим балоном доведеться потратити кілька годин щоби зняти насос, і кілька щоби поставити його назад. Кріплення насоса бажано робити після установки балона щоби зробити його ремонтопридатним.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ivan1988

Цитувати виділенеВиявилось що мій бензонасос бош інколи не вмикався на гарячу, і стартер довго крутив в холосту доки не почали вмикатись газові форсунки. Цей раз він зупинився надовго, грішив на погану масу, але він знову запустився тільки після того як стукнув по його корпусі, довелось поставити назад рідний бензонасос.
И сколько этот насос БОШ прослужил в тыс.км пробега?

Цитувати виділенеДля тих хто надумає ставити газовий балон під багажник, раджу бензонасос так як на картинці не ставити, бо з встановленим балоном доведеться потратити кілька годин щоби зняти насос, і кілька щоби поставити його назад. Кріплення насоса бажано робити після установки балона щоби зробити його ремонтопридатним.
У меня крепления насоса и фильтра осталось заводское, ничего не переделывал. Баллон на 35 литров. Насос и фильтр снимается и ставиться без проблем. Пластиковая защита только с усилием ставиться-снимается.

Володимир

Цитата: Ivan1988 від 23 Квітня 2021, 10:07:23
Цитувати виділенеВиявилось що мій бензонасос бош інколи не вмикався на гарячу, і стартер довго крутив в холосту доки не почали вмикатись газові форсунки. Цей раз він зупинився надовго, грішив на погану масу, але він знову запустився тільки після того як стукнув по його корпусі, довелось поставити назад рідний бензонасос.
И сколько этот насос БОШ прослужил в тыс.км пробега?
51000 км, чи 11 років експлуатації. Хоча стоїть газ, насос працює постійно, єдине що на вході нема сітки, сітку від погружного насоса я поставив на приймальну трубку в бак.
Цитата: Ivan1988 від 23 Квітня 2021, 10:07:23
Цитувати виділенеДля тих хто надумає ставити газовий балон під багажник, раджу бензонасос так як на картинці не ставити, бо з встановленим балоном доведеться потратити кілька годин щоби зняти насос, і кілька щоби поставити його назад. Кріплення насоса бажано робити після установки балона щоби зробити його ремонтопридатним.
У меня крепления насоса и фильтра осталось заводское, ничего не переделывал. Баллон на 35 литров. Насос и фильтр снимается и ставиться без проблем. Пластиковая защита только с усилием ставиться-снимается.
Значить балон близько до бампера, край мого балони зпереду попадає на поперечний брус до якого кріпиться насос.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

#956
Вскрив свій насос, захистного кожуха не було, то корозія що на корпусі що на вхідному штуцері, наступного разу треба красити корпус, і чимось промазувати вхідний штуцер в місці контакту із патрубком.



В середині все в ідеалі окрім контактів на колекторі ротора.


Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Romka

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: Romka від 26 Квітня 2021, 12:21:23
Мало б гризти щітки, а не ротор :wacko:
В теорії так, а по факту в мене враження що щітки майже не зносились.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion