Славута 1.2Li 2008 рік Паннакота-2 (Володимир)

Автор Володимир, 07 Квітня 2010, 13:04:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

igo61

Цитата: Володимир від 26 Квітня 2021, 13:44:00
враження що щітки майже не зносились.
Щітки з заводу тверді (підібрані коряво виробником). Того й не зносились, а погризли колектор.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Ivan1988

А где этот насос Bosch был изготовлен?

Володимир

Цитата: Ivan1988 від 26 Квітня 2021, 15:37:46
А где этот насос Bosch был изготовлен?
На корпусі Німеччина, по штрихкоду упаковки Франція. Можливо причина в тому що насос постійно ганяв в баку один і той самий бензин так як їзджу на газу, я в рік літрів 20 максимум заправляю, і то майже весь іде на мотоблок та мотокосу з безопилою, коли міняв насос то трохи витекло в посуду, то він якийсь трохи мутний.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

60865 км.

Купив та встановив новий бензонасос, ціна питання 1000 грн з доставкою.


Насос як виявлось хоч і магазин має сертифікат, виготовлений в Китаї, але за таку ціну на Європу розраховувати не варто було. Бо в 2010-му я за свій бош віддав 450 грн, що в еквіваленті 56 доларів по тодішньому курсу, а цей вийшов 35 доларів. Насос продукований в ЄС враховуючи інфлацію дешевше 1700 не повинен коштувати.






Ток споживання рідного насоса.


Ток споживання нового.


По насосу, сіточка на вході для грубої очистки присутня, на виході запірний клапан є. По формі як мій старий бош, навіть резинові пробки мають ту саму форму.

Заміряв гучність звуку в салоні двох насосів, то рідний старооскольський в гаражі при відкритій водійській дверці видає 20дб, а новий 13дб. Наразі насос шумніший за попередній бош, тому що він сильно зажатий в хомуті в порівнянні з попереднім бош, пізніше щось придумаю щоби ослабити кріплення що повторно поміряю шум та відпишусь. Рідний староосколький взагалі не був зажати, вільно лежав в хомуті обмотаний поролоном.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Тихіше старооскольского в 4 рази. Гут
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Sergik32

Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Romka від 07 Травня 2021, 12:02:08Тихіше старооскольского в 4 рази. Гут
Наразі майже в два рази, і звук відрізняється, на старооскольському глухий гул, а тут більш високочастотне гудіння. Послаблю зажим хомута, то відпишусь чи помінявся звук бо зараз таке враження що він десь торкається кузова.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Цитата: Sergik32 від 07 Травня 2021, 12:41:49
Рома, 20 і 13 дб це не в 4 рази

Пробачте, різниця 7 дБ це 5.01 раза. Я на вскидку сказав, без калькулятора.

Думав не принципово.

Децибе́л (русское обозначение: дБ; международное: dB) — дольная единица бела, равная одной десятой этой единицы. Бел выражает отношение двух значений энергетической величины десятичным логарифмом этого отношения. Отсюда следует, что увеличение энергетической величины на 1 дБ означает её увеличение в 100,1 ≈ 1,259 раза.

https://ru.wikipedia.org/wiki/Громкость_звука
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

_Oleksandr_

Цитата: Romka від 07 Травня 2021, 22:49:36Пробачте, різниця 7 дБ це 5.01 раза. Я на вскидку сказав, без калькулятора.
Энергетическая величина это не громкость. Советую к ознакомлению вот эту страницу: Громкость_звука
По сути все необходимое в таблице Уровни громкости.

Sergik32

не вумнічайте, тут 2 поняття в славуті, херово  і за...бісь. Раз тихіше стокового то це друге поняття.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Після запуску двигуна коли тиск падає в рампі на 0,5 атм. його взагалі не чути, навіть коли вийти на вулицю і прислухатись біля багажника.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Коли не чую бензовібратор, мені реально стрємно чи він там живий чи кирдик.
І кпп якщо перестане шуміти ... то не нормально для славути. А як радує цокіт клапанів чи дверки. А якщо давно на ходу ляда не відкривалась, прям коробе.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

ВКБ, сьогодні їдучи сенсовичом на роботу, упіймав себе на думці, що почуваюсь, як у ГАЗ-21 "Волга": тихенько, комфортно, кузов плавно погойдується, не треба нічого слухати, усе працює на тебе. Кльово! :ok:

ВКБ

То ти торіс кпп просто замінив , а постав назад ))

А мені щось  форца китайукр приглядаться..віди. ціни смішні і фарш горм. Гловне гниль щоб не купити.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.