ФАРКОП или тавро-грузовичкам посвящается!

Автор ViaLaV, 28 Квітня 2010, 23:39:19

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

grigorij

Эта втулка на всю глубину. Как бы проставка.
Я так понял что прокладки ставить нельзя.

Володимир

Закину свій в профільну тему.

Spoiler













































[close]
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Мені треба теж. Ще глибоко не вивчав, а як бути з балоном сосискою 30л під низом, обходе його фаркоп .
Яка мінімальна відстань по горизонталі від сфери до бамперу допускається? Інж. Насос бензо прикручений на балці поперечній і між балоном нестандартно.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

Цитата: Володимир від 27 Квітня 2021, 13:44:12Закину свій в профільну тему.
Якщо з цитати беру посилання на фото і вставляю його у новому вікні бровзера - фото показує. А на форумі чомусь нічого не показує...

Володимир

Цитата: Toris від 27 Квітня 2021, 15:24:12
Цитата: Володимир від 27 Квітня 2021, 13:44:12Закину свій в профільну тему.
Якщо з цитати беру посилання на фото і вставляю його у новому вікні бровзера - фото показує. А на форумі чомусь нічого не показує...
Такий прикол точно є на хромі під андроїд, на інших браузерах проблем нема.

Цитата: ВКБ від 27 Квітня 2021, 14:36:40
Мені треба теж. Ще глибоко не вивчав, а як бути з балоном сосискою 30л під низом, обходе його фаркоп .
Яка мінімальна відстань по горизонталі від сфери до бамперу допускається? Інж. Насос бензо прикручений на балці поперечній і між балоном нестандартно.
Цей фаркоп був спеціально зроблений бід газовий балон.

Spoiler






[close]
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Володя, який саме фарком під газовий балон?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

На моїх фото один і той самий фаркоп, тільки на одних фото не крашений щоби в процесі тестування можна було виявити тріщини, а далі вже крашений.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Володя, фото можеш сюди викласти фаркопа для інж і балона під багажником? Завчасно дякую!
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 28 Квітня 2021, 08:53:40
Володя, фото можеш сюди викласти фаркопа для інж і балона під багажником? Завчасно дякую!
Якщо ти не бачиш фото в моїх попередніх повідомленнях, то відкрий сторінку в браузері відмінному від хром, бо хтом на андроїді чомусь мої фотки не показує, напевне посварився з сервісом uCoz.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Цитата: Володимир від 28 Квітня 2021, 09:08:47Якщо ти не бачиш фото в моїх попередніх повідомленнях, то відкрий сторінку в браузері відмінному від хром, бо хтом на андроїді чомусь мої фотки не показує, напевне посварився з сервісом uCoz.
Зараз усі популярні браузери на Хроміумі, інші рушії не витримали конкуренції. У мене такий глюк на Опері та на новому MS Edge (який теж на Хроміумі), ОС Windows 7 та Windows 10. На старому IE11 показує.
Короче, забий. Перекачаю фотки на форум та й усе.

UPD: Фотки з народ.ру прибрав під спойлер, натомність закачав ці фотки прямо до форумного сховища. Тепер буде відображатись геть усюди. :clap:
І вапщє, я би звалив від тих "братів".

ВКБ

На смарті через хром катаюсь андроїд 10
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: Toris від 28 Квітня 2021, 10:27:23UPD: Фотки з народ.ру прибрав під спойлер, натомність закачав ці фотки прямо до форумного сховища. Тепер буде відображатись геть усюди. І вапщє, з би звалив від тих "братів".
Я свіжі фотки вже гружу на форум, можливо колись дійдуть руки в бортовику перезалити, але там вже порядка 600 фото.
Цитата: ВКБ від 28 Квітня 2021, 12:23:48
На смарті через хром катаюсь андроїд 10
Я в себе на телефоні з хрому не бачу фото, але через мібраузер є все.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion