11030840

Автор андрій, 10 Травня 2010, 18:17:14

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

андрій

машинка 2004р.в 1,3інж
купив в 2008р. з пробігом 75000км
через 3тис.поставив газ.
1.3Li GPL

андрій

1.3Li GPL

Юрій

Вітаю з бортовиком! :)
Дальше? Скільки наїздив? Що зробив? І мене дуже цікавить досвід їзди на газі (сам недавно поставив).

Василий

Посмотри лампочки на панеле приборов. По-моему перегорели. Раз освещение неравномерное в районе тахометра

Юрій

То блік від спалаху, при фотографуванні.

андрій

Наїздив 21тис. вже96...
нагазі іздить норм.,
зимою заводив на бенз.на10-20сек.потім на газ.
 один раз відкручував свічки-норм.(незнаю скільки на них поперед.влас.наїздив.









1.3Li GPL

андрій

тепер буду згадувати всі поломки... :pinch:
через 2тижні їзди накрились редуктори spal-насклопідйомниках замісь смазки був пісок :/
масло і фільтр заміна кожні 8тис.
на80тис.почав заклинювати термостат-я знього всьо повитряхував і літо відїздив норм.на осінь купив новий
защолка замка багажніка злам.коли був на віддиху в Берегово(Закарп.обл)-назад вертався з примотаним багажніком.
р.s.недавно зламалась шестерня привода спідометра-замінив(35грн)
1.3Li GPL

андрій

саме більше моя машинка пострадала-коли вкрали полку багажніка(звичайно раді акустики)
лишили зламаний ключ в замку але двері так і не відкрили-тоді додумались розбити вікно дверках:angry:
1.3Li GPL

SLIVKA

За дитяче крісло +1.
Зачотний коврик в багажнику і відро прикольне.
А задню распорку не поставиш, балон мішає!
 Переверни або хочаб нахили на бік сирену під капотом бо вода+сирена= буль-буль
а взагалі перенеси її десь  шоб не зразу не достати (куди читай на форумі, є в наших машинках багато ЗАДНИЦЬ куди рука не долізе)  :D
1.2 S+МПСЗ v.1+БК2.1 +BRCтечно+СПИРТ
вкусняшки для тюнінга

андрій

сьогодні купив торм.шланги.-30грн.
думаю шо норм.
1.3Li GPL

андрій

поміняти шланги невдалось-треба ще трубку міняти-немає гранів на гайці :(
1.3Li GPL

citizen

поздравляю с реальной экономией бюджета.
на газу езжу около 150 тыч. км. не советую переходить сразу на газ, оч. желательно прогревать двигатель хотя бы до 40 градусов. в холодную погоду 0 и ниже не рекомендую заводить на газу вообще, т.к. будешь иметь газ в тосоле. следи за обжимными болтами по кругу редуктора, время от времени их необходимо подтягивать. когда меняешь масло в движке приучи себя также сливать газолин с редуктора и прочищать газовый фильтр (там всегда полно мелкой металлической стружки).
не говорите, что мне нужно делать и я не скажу куда Вам нужно идти :-)

LonelyWolf

Вот реально белой завистью завидую газообладателям! Респект,мужики! А у воров хай руки поотсыхают - за то что залезли в такую машину!
Кстати, с лампочкой на панели реально трабл. Не хочешь тюнинг мегопанели произвести?

андрій

на рахунок тюнінгу треба подумати-а де можна глянути на мега тюнінг?
нині замінив правий торм.шланг+замінив трубку(поставив від ваз-трошки коротша)-10грн.
торм.прокачав,на черзі лівий.
1.3Li GPL

андрій

лампу в приборах замінив(+1грн)
замітив що збільшився розхід газу 12-14л.\\100км-можливо тому що дороги внас помісту \"суперові\"-основна їзда на 2передачі  
:unsure:
1.3Li GPL