Додаткова вентиляція салону славути

Автор Володимир, 11 Травня 2010, 15:22:51

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Romka

на трасі має аж здувати водія та пасажирів :)
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: Romkaна трасі має аж здувати водія та пасажирів :)
Не здуває, і шум стику ляди і криші також не пропадає. Але коли включити вентилятор пічки, то дує сильніше ніж коли присутній весь пластик в салоні.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

нормально, станови пластик з перфорацією та доповідай
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: Romkaнормально, станови пластик з перфорацією та доповідай
Той що на машині дирявити не хочу, куплю новий то подіравлю.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

LonelyWolf

Цитата: Володимир
Цитата: Romkaнормально, станови пластик з перфорацією та доповідай
Той що на машині дирявити не хочу, куплю новий то подіравлю.
Так подырявь, а если не понравится - новый купишь.

Володимир

Цитата: LonelyWolfТак подырявь, а если не понравится - новый купишь.
Можливо так і зроблю, поки що потрібно в автокаді намалювати точну копію 1:1 накладки, та намалювати отвори щоби красиво дивилось. Після роздруковки получиться трафарет для сверління отворів.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Taraseevich

Цитата: Camel Trophy:/ тут затыкаеш все а он сверлить собралсо :/
согласен,в славуте столько дырок,шо даже в стоящей в гараже-набирается слой пыли :D

Володимир

Днями в багажнику на обшивці зняв ковпачки амортизаторів, то є трохи різниця у вентиляції, хоча цього дня на дворі температура впала нижче нуля, то вікна запотіли меньше коли виїхав на холодній машині в дорогу, а потом швидше висохли і прочому повністю, до цього за плюсових температур 30 км по трасі не завжди висихали.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ZoZo

Довго мучився і лінувався, але таки зробив.
Першим ділом заліпив вентиляцію яка \"тіпа\" штатна, під лядою. Дя цього зняв ущільнювач, приспустив обшивку даху, і напомацки, звичайним скотчем заліпив зсередини вентиляцію. Там все просто - одна довга щілина, і два вікна - все напомацки, все просто. Вигоди - найбільша в тому що повністю пропав шум від тої щілини, я навіть пробував ставити \"спойлер\" кусок молдінга приклеював так, щоб щілину затулити - зразу почали пріти вікна, потім приблуду зняв, але певне поставлю бо тепер там збирається сніг, який раніше топився за рахунок теплого повітря з салону.
Друге - прорізав в задніх картах дири, і заклав їх сіточкою з цеї ж приспособи з Форда Ескорт Мк2.
Результат - прогрів салона рівномірний, бокові вікна розпотівают дуже швидко, навіть заднє майже не потіє. В машині стало тепло, а не жарко в морду. Взагалі не розумію чому ЗАЗ відмовився від такої схеми, на \"кудлатих\" картах ранніх \"Славут\" таке рішення  було з заводу. Отаке.
De profundus clamo ad te, Domine!
Мене знайшли на конопляному полі. Так шо не дивуйтеся)))

ZoZo

De profundus clamo ad te, Domine!
Мене знайшли на конопляному полі. Так шо не дивуйтеся)))

TOXAT

Цитата: VladimirNNЛучше не надо. Говнофорум еще тот.
Он за наш форум пишет.
Славута 1.2 инжектор -- 2007г.в. -- 120000км. -- М10.3 -- ГБО-1

ZoZo

Цитата: TOXAT
Цитата: VladimirNNЛучше не надо. Говнофорум еще тот.
Он за наш форум пишет.
Так за цей. Отже я думаю принцип зрозумілий. Для провірки, якшо не хочеться різати карту - можна, попередньо заклеївши лядо-вентиляцію, покататися із знятими картами. Результат має бути помітним.
De profundus clamo ad te, Domine!
Мене знайшли на конопляному полі. Так шо не дивуйтеся)))

TOXAT

Цитата: VladimirNNЛучше не надо. Говнофорум еще тот.
+1, хотя есть несколько человек с которыми приятно обсудить и поделиться.
Славута 1.2 инжектор -- 2007г.в. -- 120000км. -- М10.3 -- ГБО-1

Profesor_007

задумка про вентиляцию очень не плохая сам взял пару воздухоотводов с ланоса и с лансера 9 не то чтоб не смог установить.место подобрать не смог.!как то сразу не втулилось,а результатом много кто был бы доволен так как все же не зря они на многих иномарках есть.

TOXAT

Так не на чем тема и затихла? Никто не довел задуманное до конца?
Славута 1.2 инжектор -- 2007г.в. -- 120000км. -- М10.3 -- ГБО-1