.Фары головного света (ближний, дальний) и проблемы с ними

Автор DANOren, 28 Лютого 2008, 06:46:42

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

_Oleksandr_

Цитата: Toris від 14 Січня 2020, 20:17:01А світлодіоди у фарах, розрахованих для галогенок - люте збочення, особливо у цоколях H4: кристали охолоджуються погано, імітація кристалами спіралі за рахунок зменшення габаритів кристалів ще сильніше погіршує режим теплового навантаження на кристал. З нормальним рідинним охолодженням ніхто не продає, а оті дохленькі турбінки в закритому пластиковому об'ємі наших фар - погане рішення.
Я так понимаю, у Вас есть отрицательный опыт использования?

Toris

Цитата: _Aleksandr_ від 14 Січня 2020, 21:53:19Я так понимаю, у Вас есть отрицательный опыт использования?
Та який там досвід... У 2008 році загорівся світлодіодними ліхтарями, друзі (підводні мисливці) показали підводний дайверський ліхтар за 200 доларів на звичайній галогеновій лампі. Відтоді й почалось... Світло в наметах, фари на велосипеди. Пізніше з'явились дешеві китайські ліхтарики і всі експерименти були згорнуті у зв'язку з економічною недоцільністю.

А "негативний досвід"... Я отримав опіки шкіри від 3-ватного світлодіода на підложці типу Star. :-D Водяні пухирі, потім шкіра злазила. Знімав параметри партії діодів, ліньки було нормально кріпити конструкцію та дроти живлення. То я пальцями притискував. Цікаво було. :)

Ті 3-ватні діоди нормально почувались на радіаторах від старих процесорів кінця 1990-х (вже не пам'ятаю їхню площу поверхні). А сучасні новомодні компактні збірки кристалів мають працювати або на занижених параметрах, або мають стояти на нормальних радіаторах, як в сучасних процесорів з TDP 100 Вт, що неможливо реалізувати в умовах фари для галогенки. Дорожчі лампи мають контроль температури, який знижує струм/яскравість діодів. Але це все одно до самої сраки, бо ми хочемо бачити гарно і гарантовано довго.

Тому для гарного самопочуття кристалів світлодіодів та максимальної світловіддачі без шкоди здоров'ю кристалів світлодіоди мають розміщуватись на металевому корпусі з достатнім радіатором спеціально спроектованої фари. Так мають стояти, як сьогодні розповів нам Олександр 1968 - зверху, щоби пряме проміння кристалів не сліпило зустрічних водіїв, а СТГ має формувалась від променів з рефлектора, який правильно фокусує світло кристалів (правильна фокусна відстань, кут розходження пучка і все таке).

Володимир

Вчора ввечірі їхав по трасі, то ледерасти через одного, половина з тих хто на галогенах також сліплять, бо лампочку поміняти розум є, а після того настроїти фану нема. Один ледераст навіть попався з лампочками напевне 12000К, то так сліпить ніби і не сильно але коли з ним минувся, то 1-2 секунди пішло на адаптацію очей щоби побачити дорогу.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

_Oleksandr_

Цитата: Toris від 15 Січня 2020, 00:59:22Та який там досвід
О чем тогда разговор.

Цитата: Володимир від 15 Січня 2020, 10:32:13Один ледераст навіть попався
Не стоит забывать, что есть отдельная категория пациентов, которая ставит ксеноновые лампы в рефлектор.

Володимир

Цитата: _Aleksandr_ від 15 Січня 2020, 11:17:49
Цитата: Toris від 15 Січня 2020, 00:59:22Та який там досвід
О чем тогда разговор.

Цитата: Володимир від 15 Січня 2020, 10:32:13Один ледераст навіть попався
Не стоит забывать, что есть отдельная категория пациентов, которая ставит ксеноновые лампы в рефлектор.
Це не ксенон був, ксенон світить яркіше.

Добрий ефект дають додаткові фари ПТФ в бампері (світять жовтим), їхав в одну сторону, то по трасі майже повз, розмітки нема, ям на дорозі куча, по дорозі назад включив ПТФ, то вже можна було собі дозволити трохи додати швидкості.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

_Oleksandr_

Цитата: Володимир від 15 Січня 2020, 12:13:26Добрий ефект дають додаткові фари ПТФ в бампері
Не могу не спросить - у Ваших ПТФ даже СТГ есть?

Romka

Буду занудою, але ПТФ установленні з порушенням правил ПДД!
Хоча так зручніше ставити і красивіше, але не позакону...
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Romka

Цитата: _Aleksandr_ від 15 Січня 2020, 12:33:34
Цитата: Володимир від 15 Січня 2020, 12:13:26Добрий ефект дають додаткові фари ПТФ в бампері
Не могу не спросить - у Ваших ПТФ даже СТГ есть?

Не знаю які у Володимира ПТФ, але умене фірми Весем такоїж форми, то СТГ є, - це рівна горизонтальна лінія. Але ці фари розроблялись для установки в бампер, тому щоб повністю вилалити всі засвітки потрібно скло, що покраям чимось закрити, я заколхозив чорною ізо стрічкою. Проте з пару метрів вид має нормальний і засвітки вдсутні.
Подруге це все ж ПТФ і дорогу вони підсвічують низько.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: _Aleksandr_ від 15 Січня 2020, 12:33:34
Цитата: Володимир від 15 Січня 2020, 12:13:26Добрий ефект дають додаткові фари ПТФ в бампері
Не могу не спросить - у Ваших ПТФ даже СТГ есть?
Ху іс СТГ?
Цитата: Romka від 15 Січня 2020, 12:40:13
Буду занудою, але ПТФ установленні з порушенням правил ПДД!
Хоча так зручніше ставити і красивіше, але не позакону...
Там є 40 см від крайнього габариту.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

_Oleksandr_

Цитата: Володимир від 15 Січня 2020, 12:54:11Ху іс СТГ?
That's an abbreviation also known as Cветотеневая граница. Don't be shy, Google is your friend http://letmegooglethat.com/?q=%D0%A1%D0%A2%D0%93+%D1%84%D0%B0%D1%80

Цитата: Володимир від 15 Січня 2020, 12:54:11Там є 40 см від крайнього габариту.
Из ПДД: Противотуманные фары должны размещаться ... и не далее 400 мм от внешнего габарита по ширине.

Володимир

Цитата: _Aleksandr_ від 15 Січня 2020, 13:16:59Из ПДД: Противотуманные фары должны размещаться ... и не далее 400 мм от внешнего габарита по ширине.
А я про що? 40см=400мм.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Цитата: Romka від 15 Січня 2020, 14:36:43У Вас далее 400 см
До загину бампера, якщо примружитись, то десь 40 см, до зовнішнього габариту кузова - більше 40 см, а якщо ще й дзеркала рахувати - то взагалі всьо.

Romka

Протитуманні фари повинні розміщуватися на висоті не менше 250 мм від поверхні дороги (але не вище фар ближнього світла) симетрично до поздовжньої осі транспортного засобу і не далі 400 мм від зовнішнього габариту за шириною.

Дзеркала тут нідочого, тепер беремо лінійку і йдемо міряти.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4