БК на інжектор своїми руками

Автор Володимир, 15 Червня 2010, 16:27:22

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Володимир

Вирішив я зайнятись розробкою бортового компа на інжектор, щоби він мав можливість інтегруватися в приборну панель. Тобто в якості дисплея буде використовуватися ЛСД монітор WH0802A компанії вінстар розмірністю 8Х2 для мегаранелі та напевне 16Х2 чи 16Х1 для стандарту щоби розміщувати його між показометрами води та бензину, ну і там додатково включати якійсь лампочки, релючки подавати звуковий сигнал. Щоби не курочити проводку всі можливі дані планується брати через діагностичний роз\"єм мікаса.
8Х2

16Х1

16Х2







Запитання до вас, які б осносновні функції Ви хотіли б бачити на БК? Я розумію що можна взяти інструкцію до якогось промислового БК і зробити копію, але переважно там всього багато і половина не потрібна.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Skiper

В первую очередь использовать данный девайс для первоначальной диагностики Микаса в полевых условиях (напр. загорелся Чек),  очистки ошибок, и кол-во оборотов для стандарта. Для этого БК в основном и преобретают. Всё остальное -  по выбору.
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

Chars

а как ты аппаратную часть собрался реализовывать и програмную?

Антон

еще и расход бы желательно
Emgrand EC7, Slavuta 1.3Li 2010 г.в.
Бывшая - Slavuta 1.3Li 2008 г.в.

Володимир

Цитата: Charsа как ты аппаратную часть собрался реализовывать и програмную?
Апаратна частина буде складатись з контролера PIC16F876A до ного буде підключено дисплей такий як в першому пості для виводу інформації, K-Line адаптер на двох транзисторах, п\"ять кнопок для керування, блок живлення, динамік для виводу звуку, ну і там по ходу вихідні/вхідні ключі для керування зовнішніми пристроями та можливого знімання інформації з якихось датчиків і.т.д. Програму буду писати на PicBasicPro, там все досить легко на відміну від асемблера.
Цитата: sheriffеще и расход бы желательно
Ну миттєвий рохід це в першу чергу.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Юрій

А,якби, ще розхід для газу - ціни би йому не було. :)

Romka

Залишок пального в літрах, покази мають бути не хаотичними. А ще залишок можливого пробігу при текучому розході.
ПС. Молодчага за ідею.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Юрій

Якщо це все зробиш - буде краще, ніж заводські БК!!!!! :)

LonelyWolf

Помимо диагностики ошибок - скорость, обороты, температура двигателя, мгновенный и средний расход (хотя можно обойтись и без мгновенного с возможностью сброса среднего), Остаток топлива и прогнозируемый пробег на этом топливе, напряжение. Вроде, все.

Юра

думаю важливими ф-ціями думаю є: обороти,помилки,стриання помилок,розхід миттєвий,ну а другорядними  можна типу: температура в салоні/ззовні,напруга,годинник,розхід за останні 100км і скільки проїдеш на залишку бензини в бензобаку(якщо це реально звісно) ну але другорядні це так...мало важливо якщо їх реалузування  є дорогим.Цікава штука,думаю багатьох зацікавить,я б купив думаю :cool:
Жизнь - игра, играй красиво

Антон

для температуры нужно будет усложнять кострукцию датчиками
Emgrand EC7, Slavuta 1.3Li 2010 г.в.
Бывшая - Slavuta 1.3Li 2008 г.в.

Андрей

Да я б тоже не против такого устройства я так понимаю в люксовой панели его можна розмистить над счетчиком км там есть спец. окно

Дмитрий

Мгновенный,средний расход топлива,напряжение в сети,часы,температура салона,снаружи.

Димончик

Володимир , ну ты поразил идеей :) респектище.
встроенный в верхний экран над одномером/суточником (свободный экран и сделан заводом именно для этого, только руки не дошли, осталось проектом )))
мегопанель таким БК будет просто супер.
авторемонт. ходовая/рулевая, двигатель/КПП, сварочные работы, электрик.  о-67-6I2-28-6I
рихтовка - покраска . большой бокс, легковые и грузовые.

Romka

А еще признак закрытости форсунок,  чтоб видно сколько накатом ити, а когда и нейтраль включить.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4