БК на інжектор своїми руками

Автор Володимир, 15 Червня 2010, 16:27:22

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Дима

На мое мнение самое основное для панели стандарт,
тахометр, чтение и сброс ЧЕК, мгновеній расход бенза и средний, напряжение сети.
Идея класная, ждем результата. :|
1,3 Si
Страх породжує поганих водіїв.

Валерий

Цитата: DIMONCHIKВолодимир , ну ты поразил идеей :) респектище.
встроенный в верхний экран над одномером/суточником (свободный экран и сделан заводом именно для этого, только руки не дошли, осталось проектом )))
мегопанель таким БК будет просто супер.
По моему они хотели внедрить в это место БСК (блок светового контороля) как на ВАЗах пиктограмма машины и двери показывает открытие закрытие и подает звуковые сигналы  о забытом ключе в замке, количество омывайки, масла,тосола, колодки тормозные, непристегнутые ремни. Я уже задумывался над этим можно взять с десятки или с 15-атки БСК и внедрить жаль что у меня стандарт буду делать в другом месте.

Не нервируйте меня, а то мне некуда прятать трупы!

Володимир

Цитата: ЮрійА,якби, ще розхід для газу - ціни би йому не було. :)
Якщо придумаєш як його рахувати.
Цитата: Mickгодинник
Годинник це ще одна лишня мікросхема тактового генератора щоби відміряв одну секунду часу, а також  доведетья тоді тримати БК постійно підключеним до живлення, а це може розряжати акумулятор.
Цитата: sheriffдля температуры нужно будет усложнять кострукцию датчиками
Знімання показів з датчика не проблема, мікроконтролер має встроєний АЦП то таких можна підключити до 5-ти штук, єдине но, напевне що вони дорогі.
Цитата: Andrey_nsДа я б тоже не против такого устройства я так понимаю в люксовой панели его можна розмистить над счетчиком км там есть спец. окно
Якорат під це вікно я його і задумав.

---------------------------------------------

Створив сайт, та виложив початковий варіант схеми. http://www.bk-ukraine.narod.ru/
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Skiper

В автокаде, а Autodesk AutoCAD 2010 LT нынче 8 850.00 грн. (Я зелёный законопослушный гражданин), а схемку посмотреть хотелось бы.
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

Володимир

Цитата: SkiperВ автокаде, а Autodesk AutoCAD 2010 LT нынче 8 850.00 грн. (Я зелёный законопослушный гражданин), а схемку посмотреть хотелось бы.
AutoCad 14 на шару можна тут скачати http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=1880309 , але на сайт скановану картинку виложив.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Антон

Цитата: Володимира також  доведетья тоді тримати БК постійно підключеним до живлення, а це може розряжати акумулятор.
Идея супер, сам думал, чем бы занять это пустое окно в мега панели :) а по поводу часов, можно поставить мелкий акум, как на материнках и т.д.....
Вибро шумо материалы STP Изделия из стеклопластика.
«Все, что решается при помощи денег это не проблема, а статья расходов»

Skiper

Спасибо, теперь :cool:
На магнитоле обычно есть часы.
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

Володимир

Цитата: MotorheadИдея супер, сам думал, чем бы занять это пустое окно в мега панели :) а по поводу часов, можно поставить мелкий акум, как на материнках и т.д.....
Типу як в цьому проекті http://www.hondamotor.ru/board/index.php?showtopic=42852 ? Можна попробувати, тільки потрібно розібратись з мікросхемою DS1307ZN
Цитата: SkiperСпасибо, теперь :cool:
На магнитоле обычно есть часы.
Я думаю ти правий, якщо почати все так круто робити то получиться собівартість як готового БК
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Навіщо світлодіод закорочувати конденсатором?
З форсунки будеш знімать момент ввімкнені чи ні? Так це можна знати по к-лайну.
Дросель стоїть для фільтрації напруги? Тоді треба конденсатор на землю. А краще два -електроліт і керамічний.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: RomkaНавіщо світлодіод закорочувати конденсатором?
З форсунки будеш знімать момент ввімкнені чи ні? Так це можна знати по к-лайну.
Дросель стоїть для фільтрації напруги? Тоді треба конденсатор на землю. А краще два -електроліт і керамічний.
Цю схему я взяв з реально працюючого прибора що є на цьому сайті http://ant28.ru/index2.php?option=com_content&task=view&id=15&pop=1&page=0&Itemid=22 , але використовувати я це не планую, схему малюю універсальну, на всі випадки життя, лишні дирочки на платі не помішають.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Виложив на сайт остаточний варіант схеми, залишилось тільки підібрати елементну базу. Те що намальвано зеленим коліром на початковому етапі використовуватись не буде, розраховано на перспективу на всякий пожарний випадок.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Skiper

Первоначально нужен макет, что бы опробывать элементную базу и подбирать нужные резисторы и транзисторы.
Шить будешь программатором или как?
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

Володимир

Цитата: SkiperШить будешь программатором или как?
Поки що програматором, надалі якщо розберусь з внутрішнім програмуванням то поновлювати ПЗ думаю через К-line.
______________________________________
Виложив на сайт ніби вже остаточну версію схеми в двох варіантах, на одній к-лайн на транзисторах на іншій на мікросхемі. В БК буде зразу передбачено годинник, при виключеному запалюванні має показувати дату та час, також з мікросхемою годинника буде легше рахувати витрату палива.

Приступаю до розробки друкарської плати.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Chars

кльово! А  ідеї на карбову машину є???

Camel Trophy

Володимир- откуда такие познания в науке и технике???? :)    
Какова примерная сибистоимость оборудования?