БК на інжектор своїми руками

Автор Володимир, 15 Червня 2010, 16:27:22

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: Salek від 01 Квітня 2017, 14:56:06
У тебя в двухрежимке,на втором режиме перестроены карты?
Нічого не підстроював, бензинові карти підходять для газу, що не підійшло, то лямбдарегулятор корегує.
Цитата: Salek від 01 Квітня 2017, 07:35:36ДАД меряет давление и правит ЭБУ. Потом ты измеряешь разницу между разрежением и давлением газа на выходе редуктора.НО давление в редукторе изменяется тем же разрежением. Получается ты измеряешь неравномерность характеристик датчика и редуктора. :wacko:
Мене не цікавить що там міряє ДАД і що потім з цим робить мікас. Я міряю різницю тиску між входом і виходом форсунки, і по отриманим даним роблю корекцію на час впорскування.

Цитата: KOT від 01 Квітня 2017, 18:59:04
Надеюсь память не изменяет и Володя поправит если что.
В мене нема що додати, дякую за вичерпну відповідь а також за допомогу в розробці цієї системи.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Перейшов на контролер 18F2620, доопрацював можливість обліку витрати газу, керування форсунками, керування котушками запалювання, визначення часу розгону авто до 100 кмг.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Фото не мої, прислали поштою після установки.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Оживлю тему. Замовив в Китаї  друкарські плати, якщо хтось має бажання погратись паяльником, можу поділитись.









Доопрацьовано прошивку контролера, тепер можна робити БК при мінімальному наборі комплектуючих, тобто паяти тільки те що чорним коліром.
З нововведень, окремий облік бензину і газу якщо використовувати контролер pic18f2620 замість pic18f2520.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ZaVa

Володю, скільки зараз буде коштувати твій БК з твоїм виготовленням ?
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Володимир

Цитата: ZaVa від 03 Січня 2019, 21:45:46
Володю, скільки зараз буде коштувати твій БК з твоїм виготовленням ?
Розрахунок ціни можна глянути тут https://drive.google.com/open?id=1_GqYWCHoSVccgmv9OeveBnM19Tjzz6IM , але там ціни станом
на 24,11,2018 року, ціна в залежності від контролера, якщо не потрібно рахувати газ, то тоді береться контролер PIC18F2520-I/SP він на
60 грн дешевший.  Є різні варіанти комплектацій, але зара ціни такі, що ціна і не дуже відрізняється.

До нового року була халява з контролерами PIC18F2620-I/SP, вони буди дешевші від PIC18F2520-I/SP і коштували всього 103 грн,
але вони закінчились, і після нового року наступна патртія вже торгується по ціні 199 грн.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ZaVa

\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

ВКБ

Вчора і сьогодгі не загрузився монітор БК Україна. Одна буква Б. А другий раз верхня полоса (верхній ряд) чорних квадратиків. Що сталось?

Потрібен датчик температури. Яке його маркування і де купити? Чи можеш його укрпоштою вислати в конверті..оплата на квртку.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 01 Квітня 2020, 18:55:08
Вчора і сьогодгі не загрузився монітор БК Україна. Одна буква Б. А другий раз верхня полоса (верхній ряд) чорних квадратиків. Що сталось?
Перевір підключення монітору, якщо при включеному запалюванні натиснути і утримувати кнопку вправо і не відпускаючи її натиснути кнопку вліво, то монітор має перезавантажитись, якщо ні, то напевне обрив в шлейфі.
Цитата: ВКБ від 01 Квітня 2020, 18:55:08
Потрібен датчик температури. Яке його маркування і де купити? Чи можеш його укрпоштою вислати в конверті..оплата на квртку.
https://imrad.com.ua/ru/ds18b20-product-49258
або зразу з проводом https://imrad.com.ua/ru/datchik-temperatury-ds18b20-germetichnyj-s-provodom
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Датчик без дроту укрпоштою звичайним листом в конверті проканає? Місцеві морозяться.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Володимире, на БК виводиться для індикації кут запалення...яка природа ціх данних? Тобто це кут вже після відпрацювання в данній півфазі одного оберту коленвалу...чи підготовча на наступну...чи прогноз за кілька спалахів? Чи є доступ до перелічених даних?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 02 Квітня 2020, 07:10:55
Датчик без дроту укрпоштою звичайним листом в конверті проканає? Місцеві морозяться.
Імрад висилає і одну деталь, їм пофіг, за все платиш ти.
Цитата: ВКБ від 02 Квітня 2020, 07:43:31
Володимире, на БК виводиться для індикації кут запалення...яка природа ціх данних? Тобто це кут вже після відпрацювання в данній півфазі одного оберту коленвалу...чи підготовча на наступну...чи прогноз за кілька спалахів? Чи є доступ до перелічених даних?
Це не до мене питання, а до розробників мікаса, що мікас видає на діагностику, те БК видає і на екран.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Володя, чому коли вмикається попарний вприск, наприклад коли датчик відключаю, БК показу розхід в два рази менший?  Це глюк математики бк?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Поняв. Хороший метод поняти коли ДФ не працює.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.