БК на інжектор своїми руками

Автор Володимир, 15 Червня 2010, 16:27:22

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Дмитрий

Владимир, добрый день. Подскажите, сколько сейчас стоит БК.

Володимир

Цитата: Дмитрий від 07 Травня 2020, 12:21:30
Владимир, добрый день. Подскажите, сколько сейчас стоит БК.
Приблизно так https://drive.google.com/open?id=1e-V1oxroYIINLJvSziDoPHpUqKHGwXhC
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Володя питання: продуктивність форсунок 0.128мл впливає на її фактичну при зміні чи лише для індикації роззоду потрібно щоб пепераховувати? Якщо я змінюна вищу під газ на 20% я так поняв мікас не змінить час впорскування?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

128 мл, то тільки продуктивність для бк для обрахунку палива.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Ясно, значить можна бачити фактично газ розхід додавши приблизно 20% . Похибка мала то дрібниці. +- півлітра.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Володя, твій БК коеф лямбди і напругу витягає з мікасу якусь середню показує за якийсь період часу чи миттєві значення, чи лише піки напруг? Чи там де опрос застав мікас так БК і захватив?

Цікпво що б по напрузі показало якщо почіпити аналоговий вольтметр на ланцюг інформаційного сигналу з ДК, якесь зглажене середнє значення?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 01 Липня 2020, 11:08:12
Володя, твій БК коеф лямбди і напругу витягає з мікасу якусь середню показує за якийсь період часу чи миттєві значення, чи лише піки напруг? Чи там де опрос застав мікас так БК і захватив?

Цікпво що б по напрузі показало якщо почіпити аналоговий вольтметр на ланцюг інформаційного сигналу з ДК, якесь зглажене середнє значення?
Якусь седеню напругу.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Володя, БК показує в верхній полосімквадрати великі чорні замість символів, а нижня породня. Не скидується . Що йому зробити? Батарейка 2032 допоможе нова?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 28 Липня 2020, 08:46:10
Володя, БК показує в верхній полосімквадрати великі чорні замість символів, а нижня породня. Не скидується . Що йому зробити? Батарейка 2032 допоможе нова?
Якщо під тими квадратиками не видно символів а також не включилась підсвітка, то не запустився контролер, а якщо екран світиться і видно під квадратиками символи, до треба зробити кнопками рестарт екрану.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Символів не видно. Верхня полоса квадратики. Нижня пуста . Світиться.
Фото кинуть,? може щось підкажеш?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 28 Липня 2020, 09:33:36
Символів не видно. Верхня полоса квадратики. Нижня пуста . Світиться.
Фото кинуть,? може щось підкажеш?
То значить десь пропав контакт на шлейфі на проводах що передають інформацію. Попробуй після увімкнення запалювання зачекати кілька секунд, а потім натиснути і утримувати кнопку вправо, і не відпускаючи її натиснути кнопку вліво, якщо робота монітора не відновиться, то десь нема контакту.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Іноді засвічується рваним екраном. Натискав комбінацію то вчора розчихлив, потім рве..короче по різному.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 29 Липня 2020, 08:13:46Натискав комбінацію то вчора розчихлив.
Якщо комбінація допомагає завжди то значить десь в електромережі є потужне джерело радіозавад. Провід до монітору має бути як найкоротшим, можна навіть ферит на нього повісити.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion