БК на інжектор своїми руками

Автор Володимир, 15 Червня 2010, 16:27:22

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВКБ

Врахую. Раніше такого не було. Може початок смерті його?
Звміна батарейки допоможе?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Володя, кинь в лічку свою електронку.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 29 Липня 2020, 09:17:12
Врахую. Раніше такого не було. Може початок смерті його?
Звміна батарейки допоможе?
Батарейка має відношення тільки до годинника. Монітор це самостійний компонент із своїм процесором, мікроконтролер БК тільки дає команди що на ньому малювати. Але там є нюанс, монітор готовий до прийому команд через 0,5 секунди після подачі живлення, якщо подати команду швидше, то він зависає. Якщо в електромережі є потужне джерело елетрозавад, то процесор монітора перегружається, а так як там іде постійний потік команд, то він зависає.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Тепер прищадумався щодо резестивних свічок НЖК . Потужніше котушки навіть не знаю де може бути високочастотне та амплітудне джерело радіозавад. Про екран, ферит і довжину поняв.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 29 Липня 2020, 09:37:24
Тепер прищадумався щодо резестивних свічок НЖК . Потужніше котушки навіть не знаю де може бути високочастотне та амплітудне джерело радіозавад. Про екран, ферит і довжину поняв.
В мене зараз монітор на 1,5-метровому шнурі, бо руки так і не дійшли поставити плату на панель. Хоча провід екранований, але були інколи зависання доки я зайвий провід не намотав на металічну планку що з"єднує пічку та торпеду внизу. Хоча там і залишилось ще не змотаного проводу до метра довжини, але той дросель що утворився не пускає радіозавади до монітора.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Контакти перевірив нічого не допрмогло. Не працює і як заглушений. Де ті завади можуть бути непонятно.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 31 Липня 2020, 16:30:02
Контакти перевірив нічого не допрмогло. Не працює і як заглушений. Де ті завади можуть бути непонятно.
Ну якщо монітор був чистим і після увімкнення запалювання квадратики і світиться підсвітка, то це не завади. Якщо монутор світиться, то це ознака що контролер на платі БК запустився і включив підсвітку, а якщо квадратики не зникають, значить або монітор помер, або до нього не приходять команди, треба перевірити прохідність сигналу від контролера до монітора, а також при вятягненому контролері перевір чи є по +5 в на керуючих лініях, можливо якийсь резистор має холодну пайку.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

#2317
Спробую. Без бортового ну зовсім не комільфо.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Пппц як без бортового не зречно. Завис і все... Завтра вечером на розборку БК.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Василь1983

Володимире , чи не плануєте змінити розміри монітора хоча б на 16х4 , або ще краще графічний - і щоб БК малював графіки в реальному часі ? ;) Чи може то забагато коду доведеться переписувати ...

Володимир

Цитата: Василь1983 від 11 Лютого 2021, 18:07:52
Володимире , чи не плануєте змінити розміри монітора хоча б на 16х4 , або ще краще графічний - і щоб БК малював графіки в реальному часі ? ;) Чи може то забагато коду доведеться переписувати ...
Зараз нема часу на творчість.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

#2321
Доброго здоров'я, Володимире!

1. Я так розумію, лінію K-Line МИКАСа одночасно два пристрої використовувати не можуть?
Тобто якщо я хочу під'єднатись ноутбуком в діагностиний роз'єм і попрацювати, то БК "Україна" має бути вимкнений або від'єднаний від K-Line МИКАСа?
http://www.bk-ukraine.narod.ru/shema1.htm

2. Почитав можливості БК з посібника користувачу - я у захваті! Це ж у польових умовах обкатки не треба ноутбук возити. :drinks:

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

#2323
Написав листа Вам в електропошту (конвертик під аватаркою).
Хочу придбати Ваш БК.

ВКБ

Цитата: Toris від 12 Березня 2021, 14:30:04
Написав листа Вам в електропошту (конвертик під аватаркою).
Хочу придбати Ваш БК.
Не пожалкуєш, підсилиш теорію двз і втягнешся в проблематику інжектора )))
Лямбда є на секасі?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.