БК на інжектор своїми руками

Автор Володимир, 15 Червня 2010, 16:27:22

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: Charsкльово! А  ідеі на карбову машину є???
На карбову ныби вже придумали все що можна.
Цитата: Camel TrophyВолодимир- откуда такие познания в науке и технике???? :)
Та, маю диплом інженера по спеціальності \"Автоматизація виробничих процесів\".
Цитата: Camel TrophyКакова примерная сибистоимость оборудования?
LCD WH0802A-YGH-CT /WINSTAR     34,58
PIC16F876A-I/SP PBF /MCRCH /DIP28-300 53,33
DS1307N+  18,62
MC33290D=MCZ33290   13,33
І т.д. думаю в гривень 150-200 по деталях можна вложитись
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Nemetsss

Молодец, такие специалисты у нас на сайте.

Chars

я тоже маю:автоматизація  процесів хімічних виробництв,але нажаль не шарю......ось так я вчився :sick:

Володимир

Цитата: Charsя тоже маю:автоматизація  процесів хімічних виробництв,але нажаль не шарю......ось так я вчився :sick:
В мене основний напрямок був розробка електричних та інших схем, та програмування.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Camel Trophy


Володимир

Цитата: Camel TrophyНа какаом этапе сборка?
Поки що доводжу до остаточного варіанту схему, бо постійно приходять в голову свіжі думки і щось справляю, щось додаю/викидую. Далі піде розробка печатної плати монтаж елементів, і на сам кінець візьмусь за програму щоби можна було зразу пробувати результат.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Сергей

Очень интересен будет финал. Если всё будет в ажуре, то думаю сам бы не отказался от такого приобритения. Надеюсь для своих не пожалеешь поделиться гос.секретами)))). Удачи!!!!!!!!

Володимир

Почав робити розводку плати і виявилося що не все так просто, схемка получилась солідною тому односторонньою платою обійтися неможливо, доведеться таки згадувати те що мене вчили в університеті і освоювати P-CAD. Раніше думав поки освою P-CAD то за той час розведу плату в SLayout, тепер зрозумів що потрібно зразу все робити полюдськи.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Max 55

Володимир можно и в ручную развести, в проге долго расчехлятся надо, в итоге вручную будет быстрее, карандаш и миллиметровка и готово, если хош могу помочь с разводкой? Пиши в личку, если, что  ;)

Володимир

Розвів до кінця та перевірив плату, виложив на сайт, також обновив трохи сторінку.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Антон

как там проект? прошивка МК есть уже? хочеться попробовать собрать уже
Emgrand EC7, Slavuta 1.3Li 2010 г.в.
Бывшая - Slavuta 1.3Li 2008 г.в.

Володимир

Привіт всім.

Був місяць у відпустці, за цей час витравив плати та спаяв БК і та програматор та підібрав елементи, схему трохи переробив і вона вже відрізняється від тої що на сайті, бо коли почав писати програму до мікроконтролера появились деякі нюанси. Зараз залишилась тільки прошивка, буквально вчора почав писати, будуть новини відпишусь.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

YUKON

Володимир - Ты просто молодец!Я очень далек от сложной(на мой взгляд) электроники!Я так думаю просто возми и рвони этих заумных пацанов которые выпускают БК-ки от 1000 и выше, кромь того просто не понимают что такое СлавутоТаврия!Никогда не думал что у нас есть такие парни!(Это не деферамбы, констатация факта!)

Kritik

Володимир
ух ти :|

ну продовжуй, думаю багато інжектороводів не ставлять БК саме через його ціну :(
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Володимир

Вчора зробив першу пробу пера, вдалося запустити мікроконтролер та вивести інформацію на екрн. Почав з годинника але все не вийшло доведеться ще трохи переписати програму.

Планую зробити кілька екранів, перший буде виводити дату час, другий фіксований екран я хочу зробити для себе, перша стрічка буде виводити миттєвий розхід за годину чи на 100 км в залежності чи стоїть машина чи їде, друга стрічка буде показувати положення дроселя в процентах та режим роботи двигуна, типу ХХ, ПХХ, РХ, ERR. Решту екранів будуть настроюватися по бажанню користувача, по два параметри на один екран. Якщо ви хочите бачити екнан який виводить більше ніж два параметри на один екран до давайте пропозиції я буду пробувати зробити більше фіксованих екранів, але прицьому враховуйте що розмір екрану дві стрічки по вісім символів.

Сайт поновлю після першої успішної прошивки, бо є ще деякі нюанси в апаратній частині, можливо доведеться відмовитись від лампочки чи динаміка.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion