День Незалежності у Карпатах

Автор 4izmen, 05 Липня 2010, 19:43:04

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

4izmen

Думаю теж не проблема, в когось буде)) :)
Don\'t vorry - be happy

Димончик

Як жаль, шо Ви так далеко :(
так хочу приіхати :)
але більше 1000 км в один бік - забагато для мого гаманця :(
авторемонт. ходовая/рулевая, двигатель/КПП, сварочные работы, электрик.  о-67-6I2-28-6I
рихтовка - покраска . большой бокс, легковые и грузовые.

4izmen

еххх... а мож на поїзді???????
Don\'t vorry - be happy

Димончик

не поезде ?
идея неплохая) но ехать сутки :unsure:
за такое время в поезде я здохну :pinch:
авторемонт. ходовая/рулевая, двигатель/КПП, сварочные работы, электрик.  о-67-6I2-28-6I
рихтовка - покраска . большой бокс, легковые и грузовые.

4izmen

та ладно, заради того, щоб 2-3 дні з нами провести можна і помучитися)))
ну давай, таку пропозицію розглядай :)
Don\'t vorry - be happy

Міша

Ну якшо не проблема то супер..............я думаю шо 250-300грн мені хвате, зі всім....?? Чи брати більше?
Один из бешених псов.

4izmen

Незнаю я, зовсям поняття немаю, чим більше тим краще, решту додому привезеш :D
Don\'t vorry - be happy

AndRyuhA

Міша, при тому всьому, тобі як мінімум треба буде мати власний спальнік, каримат, зубну щітку і туалетну бумагу. бо як спати не буде місця в палатці, то можна лягти в машині, або просто неба, а вот в спальнік тебе навряд чи хтось до себе покладе. ну і як припре, зранку то ж не будеш бігати по всьому лагеру, будити сонних пацанів і дівчонок ,і просити туалетку.
097 58 38 675     093 840 44 66

Юрій

Цитата: AndRyuhAМіша, при тому всьому, тобі як мінімум треба буде мати власний спальнік, каримат, зубну щітку і туалетну бумагу. бо як спати не буде місця в палатці, то можна лягти в машині, або просто неба, а вот в спальнік тебе навряд чи хтось до себе покладе. ну і як припре, зранку то ж не будеш бігати по всьому лагеру, будити сонних пацанів і дівчонок ,і просити туалетку.

Тебе прееееееееееее! :)
Краще зразу памперси, щоб нікого не будити. :silly:
Зобачу. Може і я впаду на фіст. :)

AndRyuhA

Цитата: ЮрійТебе прееееееееееее! :)
Краще зразу памперси, щоб нікого не будити. :silly:
Зобачу. Може і я впаду на фіст. :)

Та чо, правду кажу. От дивись, ти спиш, на дворі 8 ранку, спати лягли в 6. До 6 бухали, співали, секас, зірки, вопщем культурна програма. І тут залазить хтось в твою палатку, так ласково посмикуючи за ножку приговорює: \"пацани позичте бумагу, ато ср@ти хочу\"! От куда ти пошлеш такого утренего серуна? В ліс звичайно, зі словами витирайся листочками лапуха. Це, звичайно, якшо ти спросоння не перепутаеш його з злодієм і не прикладешся смачно. Або варіант другий: просипаєшся ти від того, шо хош ст@ти. Бумагу забув дома, в кішенях хіба фальга від сігарет, ну шо делать? Біжиш в першу палатку в кого вчора бачив якісь предмети, похожі на салфетки. Ну а далі дивись варіант перший.
Такшо всі хто збираються кудась їхати, в гори, на природу, більше ніж на одну ніч, НЕ ЗАБУВАЙТЕ дома туалетний папір, там він вам може знадобитись.
097 58 38 675     093 840 44 66

Юрій

Факт! Хто не має туалетного паперу в клуб не вступає! Треба, щоб модери з адмінами внесли це в Правила!
Причом, 1 пунктом!
А клуб перейменувати в Форум Славутоводов-серунів и не только...

Міша

хахаха ото ви собі гоните...... та то канешно шо я всьо продумаю.....візьму всьо необхідне шей з запасом....якшо я канешно поїду..,!!!!!!!!!!
Андрюха ти ненервуйся.........я тобі обіцяю шо до тебе я за туалеткою не звернусь шоб тебе не будити з просоння і після пянки сам бував в таких ситуаціях і знаю куда мене пошлють...))) такшо я вже таке передбачив..))

Ну шо коли там маршрут буде ???? я вже чекаю той грандіозний круіз...))))
Один из бешених псов.

AndRyuhA

А з чого ти взяв, що я нервуюсь? До мене ти не звернешся точно, бо я в той час буду в Криму.
097 58 38 675     093 840 44 66

Александр

Маршрут будет оглашён перед выездом, :D как на соревнованиях )))
ладно маршрут я ещё не придумал так как нада собраться с знатоками гор, и посоветоватся куда мы можем заехать, куда проедем, что можем увидеть и соответствено места ночёвли.

Есть проблема я могу  и не поехать, но пока что планирую
1,2 Dana         Занимаюсь гончарством https://vk.com/glinomaniya  K.C.: 8 096 424 02 94

4izmen

Но-Но, я тобі блін не поїду! ти собі не приколюйся, так не катіт ;)
Don\'t vorry - be happy