День Незалежності у Карпатах

Автор 4izmen, 05 Липня 2010, 19:43:04

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Антон

Где маршрут... ? Надо приезжающим точно рассчитывать свои силы, время, возможности...
Вибро шумо материалы STP Изделия из стеклопластика.
«Все, что решается при помощи денег это не проблема, а статья расходов»

Александр

Я без жінки не поїду, а нашій малій 8 міс тому в палатку рано їй ще, а більши чим на 3 години ми її не лишаємо, пока що,  тому в нас в цьому році нема в планах ніяких подібних відпочинків.
Так що можливо що ви поїдете без мене.
А маршрут мене просили зробити, але як я вам можу навязати маршрут якщо я неїду, тому пропоную зізвонитися з Бахусом, і Каєм, вони скажуть куди вас повезуть
1,2 Dana         Занимаюсь гончарством https://vk.com/glinomaniya  K.C.: 8 096 424 02 94

AndRyuhA

Да, ребенок, то есь важно. І, навіть, якщо ти поїдеш, а ночувати будеш десь на хаті, не з усіма, то так не цікаво...
097 58 38 675     093 840 44 66

Антон

Кто знает на ДНУ какие дни кроме вторника 24 будут выходные? 17-22.. еще ж Сорочинская ярмарка... приходится выбирать блин... :(
Вибро шумо материалы STP Изделия из стеклопластика.
«Все, что решается при помощи денег это не проблема, а статья расходов»

Твердохлебов Юрий Геннадиевич

Немного меняютс планы.

Я еду с 19 по 22.

Кстати собираюсь на рыбалочку по утру.

Міша

Якраз в ті дні буде класна погода ...... хоть відпочинете.........в річці покупаєтесь....))
Один из бешених псов.

4izmen

Окей, їдемо 19-22, я за, думаю решта теж)) :|
Don\'t vorry - be happy

Міша

Але без мене ..... вибаште...(( нема філак.....проблемка....такшо якшо буде якась мінімальна зустріч у Львові ..... то пишіть дзвоніть і побачимось.....)) гарно вам відпочити....!!!
Один из бешених псов.

ZoZo

В мене наче все вимальвується!!!! Планую бути в Коломиї або 19 ввечері, або 20 зранку.
То хто буде, панове?
De profundus clamo ad te, Domine!
Мене знайшли на конопляному полі. Так шо не дивуйтеся)))

4izmen

Давайте якось як їхати то вже разом, а то по одному мене не пре, хоть би зо три машинки було, вже було б веселіше....
я буду ночувати або в палатці або біля вогню)) не буду в доміку, по-перше економія грошей, а по-друге я й без комфорту можу обійтися)) ну то як?? три дні і дві ночі, це я думаю вирішено, десь 350 грн я розраховую на особу, вот, то хто що скаже?))
Don\'t vorry - be happy

Андрій

Виїжджаю так як і планувалось раніше - в ніч з 20 на 21 серпня, щоб бути в суботу в 7.00 ранку в Яремчі, а далі на Говерлу.

ZoZo

Цитата: KAJВиїжджаю так як і планувалось раніше - в ніч з 20 на 21 серпня, щоб бути в суботу в 7.00 ранку в Яремчі, а далі на Говерлу.
Це шо тільки три возика і все?
De profundus clamo ad te, Domine!
Мене знайшли на конопляному полі. Так шо не дивуйтеся)))

acelot

Я точно не поїду :(
Попадаю під скорочення на роботі, так що максимум куди я попаду так це етно фестиваль в Меджибожі, може там і зустрінусь з кимось з одноклубників!

4izmen

Де-де фестиваль?? коли??.....
Походу так, три машіни і все.... мож ще Ельмастер буде, в нього там просто трабл з машіною, якщо все вдастся, то він буде)
Можемо десь там з Бахусом пересіктися, бо він дійсно 19 їде.....
Я більш нікого не знайшов на поїздку....хотя я забув до Ромкозема подзвонити.....баліііін..... ;)
Don\'t vorry - be happy

ZoZo

То хто як їде? Скільки нас буде? Як і де зустрічаємось?
З.І. Я ще не знаю чи зможу мати вихідний в суботу...
De profundus clamo ad te, Domine!
Мене знайшли на конопляному полі. Так шо не дивуйтеся)))