День Незалежності у Карпатах

Автор 4izmen, 05 Липня 2010, 19:43:04

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Rom

Свяжытесь с fsv из тавроклуба, они тоже будут ехать в Карпаты....

fsv

Я тут)). Я так розумію хтось має бути організатором. Хотілось би план проведення данного заходу. Яремче і Говерла вітаються. Мну скоріше не буде чим буде, хоча все під питанням. Поки мну не може)
Тавроводы настолько суровы что вместе с сцепой сжигают сервер

Роман

Цитата: fsvЯ тут)). Я так розумію хтось має бути організатором. Хотілось би план проведення данного заходу. Яремче і Говерла вітаються. Мну скоріше не буде чим буде, хоча все під питанням. Поки мну не може)

Пля...  а я вас жду, жду...
______________________________________________________
Первый из Закарпатья... :)

4izmen

В нас два організатори можна так сказати))) я і Кай :)
Програма такова: виїзд зі львова мій буде десь в 3-4-й годині ночі з п\'ятниці на суботу, прибути в Яремчу думаю десь на 07.00, там є основна точка збору, всі хто хочуть їхати з нами мають туди приїхати, далі там мож глянем що і до чого в Яремчі і їдемо в Ворохту під Говерлу. В Заросляках залишаємо машини і ліземо на Говерлу. Далі дивлячись по часу думаєм чи від\'їжджати кудись на нічліг чи їхати далі по турне. В залежності від цього коректуєтьтся час проходження маршруту, проте їхатимемо через Рахів, Ділове (Географічний центр Європи(там прикордонна територія, тому треба мати ОБОВ\'ЯЗКОВО докумет що засвідчує особу, тобто ПАСПОРТ - це основний атрибут поїздки :) )), Великий Бичків, Кобилецька поляна, Солотвино, потім буде Хуст, ще заїдемо на термальні озера, хотя я незнаю де вони знаходяться, а далі вже будемо орієнтуватися по часу і по бажанню куди їхати :)

Так хто їде ще з нами, їдем точно Я (повна машина) і КАЙ (хз скіки в машині)????? Даю сві номер, хто має бажання їхати чи має якісь питання - дзвоніть! :) 0973963280  ...............  0937293929

Ельмастер, як ти там? їдеш??))
Зозо, ти теж рішай, тобто газуй з нами)) :)
Don\'t vorry - be happy

ZoZo

ЯщЯщ ше не знає чи в нього завтра вихідний. І не знає чи поїде аж на Бичків, швидше всього з Говерли на Хотин подамся
De profundus clamo ad te, Domine!
Мене знайшли на конопляному полі. Так шо не дивуйтеся)))

ZoZo

Прибули. Ура!!!! Все було просто супер. Навіть краще!
De profundus clamo ad te, Domine!
Мене знайшли на конопляному полі. Так шо не дивуйтеся)))

4izmen

Всім УВАГА!!)) Ахтунг!!!

Всім кусати лікті, і то бігом!! :D
Поїздка була просто шик, фоток будіт троха, погланете, ну але компанія була ідеальна!))) :P
Don\'t vorry - be happy

Юрій


ZoZo

id16222641 - можна глянути в моїх контактах. Правда було 5 фотиків - один з яких професійний, та ще й в дуже професійних руках - то в мене ще далеко не всі фотки))) Так шо велкам. Відпочинок був просто супер - но мало((((
De profundus clamo ad te, Domine!
Мене знайшли на конопляному полі. Так шо не дивуйтеся)))

Юрій


ZoZo

я не знаю як вигружати фотки((((
De profundus clamo ad te, Domine!
Мене знайшли на конопляному полі. Так шо не дивуйтеся)))

LonelyWolf


ZoZo

De profundus clamo ad te, Domine!
Мене знайшли на конопляному полі. Так шо не дивуйтеся)))

Александр

Класно вам було, бачу погода супер, от тільки непоняв де Бахус, вын що сам по собі а в и самі по собі? І блін чого так мало фоток, І вобще треба хоть підписувати хто є хто, а то я кроме Кая з жінкою, Чизмена і його сестри ніког незнаю :P
1,2 Dana         Занимаюсь гончарством https://vk.com/glinomaniya  K.C.: 8 096 424 02 94

Kritik

Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.