День Незалежності у Карпатах

Автор 4izmen, 05 Липня 2010, 19:43:04

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

4izmen

Німа Бахуся..... Бахусь поїхав швидше, а в нас швидше не виходило, та ще він осів на якомусь місці і там просто відпочивав, а ми каталися.... тому не судьба...

S@NEK спешл фор ю коментую останню фотку:
Мій знайомий, моя дівчина, я, ще один мій знайомий, Артурчик - друг ЗоЗо, сестра моя, ЗоЗо, жіночка Каюшки, Каюшка :D
Don\'t vorry - be happy

Андрій


Юрій

Шкода, що не вийшло з вами покататися. :(

Андрій


Андрій

нарешті зустрілись з Чізменом та компанією. Рогатин. Прямуємо в Яремче на зустріч з ZoZo


Артур (Зозо) як побачив нас, то тільки і курява за ним здійнялась. Гайда на Говерлу.....


Яремче

Юрій

Цитата: KAJ.... на під\'їзді до Рогатина


Це ти відлити зупинився? :)

Ну і туману наробив! :| :D  :silly:

Андрій


Незмінний продукт веселого настрою - БАНАН

ZoZo

Цитата: KAJнарешті зустрілись з Чізменом та компанією. Рогатин. Прямуємо в Яремче на зустріч з ZoZo

треба було зофоткати момент зустрічі - ото ха-ха би було - два неадекватних заспаних Артурчика і купа якихось людей які кричат\"Здоров... Андрій Старий як.. Оксана.. ти? А шо... Чізмен! спите? ггг а ми приїхали... Гайда\" Дивуйся потом шо як з х.я зірвався і пісьов-пісьов-пісьов))))

Артур (Зозо) як побачив нас, то тільки і курява за ним здійнялась. Гайда на Говерлу.....

Ага, ше якби ви веселіше трохи їхали))))
De profundus clamo ad te, Domine!
Мене знайшли на конопляному полі. Так шо не дивуйтеся)))

Юрій


AndRyuhA

Цитата: ЮрійБанани в лісі нарвали? :)

То в нас тепер такі гриби. :D
097 58 38 675     093 840 44 66

ZoZo

Хароші гриби бля - по два і на Говерлі. А якби по три?
De profundus clamo ad te, Domine!
Мене знайшли на конопляному полі. Так шо не дивуйтеся)))

Андрій

Терниста (корениста) дорога на Говерлу


A2 - пропаганда здорового способу життя


Міша

хахах норм ви погуляли.....класно вам з погодою вканало..... шкода шо я не зміг поїхати (((

нічого другим разом точно....)) можна ше зимою на лижі всією компахою злітати..))

а буде здибанка у львові???
Один из бешених псов.

ZoZo

Цитата: KAJТерниста (корениста) дорога на Говерлу

ГГГГГГ всі втикают як я пру через воду)))) Ми не шукаємо легких шляхів!!!!!
А здибанка в Львові буде - якшо лишиться хоч пару грублів з зп - то А2 - їдуть на Львів))))
De profundus clamo ad te, Domine!
Мене знайшли на конопляному полі. Так шо не дивуйтеся)))

Міша

.. ну то якшо здибанка буде то хоть пропишіть на сайті там львівська зустріч такого то такого то числа.....))

я б приїхав.... бажено не в вихідні .... або в неділю вечерком..))ок ..)) дякую за увагу..))
Один из бешених псов.