Бензонасос

Автор Николай, 06 Квітня 2008, 16:44:02

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Григорий

Віталій постав три прокладки -  папір  (параніт), прокладку з текстоліту чи магазинну товщиною 8 мм. , і знову папір (параніт) та поміряй максимальний вихід штоку і якщо він більше вказаного в мануалі так зніми на точилі до потрібного розміру. Відносно прокладок папір- параніт я завжди віддаю перевагу  хорошого картону без всяких герметиків, ненавиджу герметиків тим більше якщо там нормальні площі. НІКОЛИ НЕ ПІДТЯГУЙТЕ ГАЙКИ КРІПЛЕННЯ БЕНЗОНАСОСУ ТА КАРБЮРАТОРА КОЛИ ДВИГУН ГАРЯЧИЙ.
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

Vitaliy.

Странно, обычно для этого есть прокладки разной толщины, которыми регулируется вылет штока и производительность насоса. С годами шток может немного стать короче, поэтому нужно прокладками поиграться. А у Вас что, до укорачивания штока две тонкие прокладки стояли?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

quake

#857
Здравствуйте) дошел до бензонасоса.

подтекает масло, кнопка не работает - не качает, просто проваливается вниз. ну и сам он старый как хавно мамонта. решил менять.

вопрос первый, регулировка штока обязательна? или можно просто снять старый, поставить новый и все на этом(естественно с сменой прокладок).
мне эти штоки после установки вакуумника тормозов пугают)))

есть видео на ютубе по смене насоса, там чел просто сняло старый и поставил новый.

и еще такой вопрос. пришел на стоянку к примеру после простоя машины. обязательно делать прокачку или это насос сейчас такой. мне надо или кнопкой бензонасоса прокачать(которая не работает) чтоб она завелась, или педалью газа. по другому она не заведется. так и должно быть?

вот почитал еще, уровень бензина в фильтре падает, получается б.н не держит и топливо уходит обратно в бак...

дополнение купил бн LSA, отзывы разные. у когото работает, кто то проклинает. Предлагали Пекар, но он дророгой,стоит ли ехать менять пока можно? чтоб не постигло разочарование и тлен))

Андрій

Насос якщо міняти, ставити тільки плунжерний пекар. ЙОго і тільки його. Перевірено не на одній машині.
Регулювати шток - обов'язково
Ставити прокладку - проставку - прокладки
ПРокладки є різних розмірів
Ніхто не каже по долях міліметрів. Але як по мурзілкє написано постарайся відрегулювати.
Щодо стікання бенза, я на карбовій сам проїздив, ставив зворотній клапан додатковий, у друзів карбові...
Перші пару днів - заводиться, вистачає
Якщо більше трьох днів стоїть ... ,, - треба підкачати
Влітку куди не йшло, бо там і покрутити можна.
А взимку якщо постояла - то там фатально прокрутка може бути. Тому варто підкачати.
Я ставив зворотній клапан перед входом до залізної трубки під капотом, тобто по ідеї гланг + фільтр + насос (в якому він теж стоїть) + шланг від насоса до карба повинні тримати ..., але всеодно третій четвертий день треба трошки качнуть
Якщо хочеш взагалі позбавитися проблеми цієї, треба купити під карбову машину електронасос
https://detali.zp.ua/catalog/63990-nasos_toplivnyj_jelektr_2101_09_dlja_karb_dvig_CRB_02_bar/
заглушку
https://detali.zp.ua/catalog/93671-zaglushka_nasosa_toplivnogo_pod_jelektronasos_nizkogo_davlenija/

і по ідеї буде щастя. Але у мене карбового такого насоса не було, то казати про його якість не буду.
Але поганих відгуків про нього не чув
тому думай ))
(чесно, якби я був на твоєму місці, я б поставив електро)


[img]http://s

Vitaliy.

Цитата: Григорий від 20 Липня 2018, 15:44:39
поміряй максимальний вихід штоку і якщо він більше вказаного в мануалі
То потрiбно добавити тонку прокладку, або двi, або три. В книжчi що пищуть, требы сточувати зайве? А якщо шток буде коротшим, то наварювати?
Цитата: quake від 02 Серпня 2018, 19:11:53
регулировка штока обязательна? или можно просто снять старый, поставить новый и все на этом
В технике важны размеры. Поэтому у тех, кто соблюдает размеры и расстояния, техника как правило работает.
А остальные-
Цитата: quake від 02 Серпня 2018, 19:11:53
есть видео на ютубе по смене насоса, там чел просто сняло старый и поставил новый.
постоянно дрочатся, и ругают эту железяку, которая нехочет нормально работать.

Цитата: quake від 02 Серпня 2018, 19:11:53
или педалью газа.
А ты подумай, если в карбюраторе пусто, что ты "брызгаешь" педалькой?  :-D
Цитата: Андрій від 02 Серпня 2018, 22:34:34
ставити тільки плунжерний
I де ты знайшов там плунжер  :-D :rofl:
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Vadim_K

Цитата: Андрій від 02 Серпня 2018, 22:34:34
Насос якщо міняти, ставити тільки плунжерний пекар. ЙОго і тільки його. Перевірено не на одній машині.
А я за ВСД.
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

Андрій



[img]http://s

igo61

#862
Хотів промовчати, не зміг. Андрій, ти хоч маєш уявлення - шо то таке плунжерна пара? І тицьни пальцем несвідомих - де в тих бєнзонасосах плунжерА. Це звичайнісінькі мембранно-клапанні насоси, тільки в корпусі, що імітує плунжерний насос.
Хоч не ганьбись, га.  :-D   ;)
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

quake

#863
вообщем процесс шел по чертежу, при затяжке, лопнула термопрокладка, думаю от старости т.к. не пережимал. а так ничего сложного.

LSA заменил на ПЕКАР. качество визуально лучше, но все как обычно в этих дровах.

электрьбензонасос, тема крутая, но не хочется тратить деньги на этот хлам. пекар и то для него роскош.

Инструкция:

Цитувати виділене

Установка бензонасоса на Таврию (Славуту). Регулировка штока
Для новичков чрезвычайно важно знать – установка бензонасоса на Таврию требует точной регулировки. Если Вы просто открутите старый и поставите новый насос, не выполнив необходимых замеров и регулировок, то в лучшем случае, подача топлива будет неудовлетворительной, а в худшем – Вы сломаете новый насос и будете покупать новый. Итак, порядок действий по установке бензонасоса на Таврию следующий:

1.       Снять старый бензонасос, прокладки и теплоизоляционную проставку

2.       Установить автомобиль на ручник (на всякий случай подложить упоры под колеса) и включить четвертую передачу

3.       Поддомкратить переднее левое колесо, чтобы оно не касалось земли

4.       Прокрутить его до тех пор, пока шток (толкатель) привода бензонасоса не выдвинется на максимальное расстояние

5.       Установить на место теплоизоляционную проставку и вручную затянуть её гайками

6.       С помощью штангенциркуля измерить выступающую часть штока бензонасоса (У каждого конкретного автомобиля оно может несколько отличаться. Вероятный диапазон значений для Таврии или Славуты: d = от 6,5 до 7 мм)

7.       Вычисляем величину хода штока с учетом свободного хода язычка (рычага) бензонасоса (округлая деталь насоса в которую упирается шток)
H = 1,7 + 2,8 = 4,5 мм (1,7 мм - свободный ход язычка примерно одинаков для рассматриваемых бензонасосов; 2,8 мм – величина хода штока)

8.       Определяем суммарную толщину регулировочных прокладок – именно в этом заключается регулировка штока бензонасоса Таврии:
S = d – H.
Например, если выступающая часть штока равна 6,7 мм, то S = 6,7 – 4,5 = 2,2 мм (именно такая толщина прокладок должна получиться в сумме).

9.       В комплекте с бензонасосом должен идти набор прокладок (к ПЕКАР прилагаются прокладки 4 прокладки толщиной 1,2; 0,7; 0,3; 0,3). Выбрать из данных прокладок те, которые в сумме дадут 2,2 мм (1,2; 0,7; 0,3).

10.   С помощью прокручивания колеса добиться, чтобы шток бензонасоса максимально углубился (минимальный вылет штока)

11.   Раскрутить теплоизоляционную проставку и установить выбранные прокладки таким образом, чтобы теплоизоляционная проставка оказалась посередине. Измерить минимальный вылет штока (он должен находиться в пределах 0,8 – 1,2 мм) Если измерения выйдут за пределы этого диапазона, следует поменять толщину некоторых прокладок

12.   Снять заглушки с патрубков бензонасоса и надеть его на шпильки. Равномерно затянуть гайки, не прикладывая чрезмерных усилий.

13.   Надеть шланги на патрубки бензонасоса и зажать их хомутами

Теперь можно выполнить ручную подкачку бензина, а затем попытаться завести двигатель. Если все установлено верно, то он заведется и будет уверенно работать на различных режимах. Если детали насоса изготовлены качественно, никаких подтеканий масла в месте сопряжений бензонасоса с блоком двигателя быть не должно. Если подобное наблюдается (что возможно вследствие неровностей фланца насоса), то обычно используют автомобильный герметик.

quake

Цитата: Vitaliy. від 03 Серпня 2018, 01:07:49
Цитата: Григорий від 20 Липня 2018, 15:44:39
поміряй максимальний вихід штоку і якщо він більше вказаного в мануалі
То потрiбно добавити тонку прокладку, або двi, або три. В книжчi що пищуть, требы сточувати зайве? А якщо шток буде коротшим, то наварювати?
Цитата: quake від 02 Серпня 2018, 19:11:53
регулировка штока обязательна? или можно просто снять старый, поставить новый и все на этом
В технике важны размеры. Поэтому у тех, кто соблюдает размеры и расстояния, техника как правило работает.
А остальные-
Цитата: quake від 02 Серпня 2018, 19:11:53
есть видео на ютубе по смене насоса, там чел просто сняло старый и поставил новый.
постоянно дрочатся, и ругают эту железяку, которая нехочет нормально работать.

Цитата: quake від 02 Серпня 2018, 19:11:53
или педалью газа.
А ты подумай, если в карбюраторе пусто, что ты "брызгаешь" педалькой?  :-D
Цитата: Андрій від 02 Серпня 2018, 22:34:34
ставити тільки плунжерний
I де ты знайшов там плунжер  :-D :rofl:

вот какая смысловая нагрузка от вашего сообющения? написать ради того чтоб написать? есть люди которые не знают(это я), есть кто может ошибаться. форум для общения, а не сообщать всем, вы все дураки и не лечитесь, а я молодец.

Олександр 1968

Техніка не любить неточностей і перекручених понять типу ота хреновина налазить на тую фіговину і кріпиться отією х...виною.Для того щоб не отримати по лобі отією чи іншою бажано користуватись реальними технічними термінами і якщо вже маєш авто і хочеш в ній наводити лад було б непогано хоча б знати термінологію і елементарні технічні умови з нормальної технічної літератури

Vitaliy.

#866
Цитата: Андрій від 03 Серпня 2018, 13:34:02
Віталька, ти коли шось не знаєш то думаєш що це все так і треба, а навколо тебе всі тупіші)
Оце ти учудив  :-D :-D :-D :clap: :clap: :clap: :applause: :applause: :applause:  :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Покажи мне, ГДЕ ТАМ ПЛУНЖЕР?????  :-D :-D :-D
Я сразу так и понял, за какой конструктив ты подумал. Он такой же плунжерный, как славута трактор  :-D :-D :-D
Оце знаеш що таке?
https://vitrina.ua/image/cache/catalog/products/10974-iamz-236/10974-tnvd-maz-ural-traktora-htz-yamz-236-601111005-1-800x800.jpg
Подсказка- это не диафрагменный насос.  :-D
Ещё уточнение- на фотке в общей сложности находятся три насоса. Угадай, где какие?
п.с. 6 секций условно можно считать за одну.
п.п.с. судя по этому насосу, у двигателя 6 цилиндров. А вот глядя на твой "плунжерный", сколько цилиндров у двигателя, на который он установлен? (оку не считать  :-D )
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Андрій

#867
мдам
зовсім погані стали...
діафрагмений в корпусі плунжерного. ??
мдам...
я зараз буду сидітиму і по якійсь непотрібній фотці вгадувати насоси))
вам треба попити якісь настійки травяні))))
ви так думаєте, шо я сам мабудь придумав назву насосу))
совок... як бабка стара, вбила в голову що їй табуретка ця точно потрібна і фіг ти цю згнившу табуретку викинеш.....

___

Знаєте хлопці в чому ваша особливість. Що людина коли спитала про бензонасос, ви їй ніфіга не допомогли. Є пекар плунжерний який так і називається, може там всередині якась імітація плунжера стоїть (плунжер по ідеї дуже високий тиск качає), проте його так постійно і скрізь називають і коли людина скаже на авторинку дайте плунжерний пекар, їй дадуть те що треба. А уявіть такі розумники як ви почнуть людині на авторинкє казать "НЕТУ ТАКООГООО", він тицне пальцем так а ось же вроді він на вітрині, і почне там діставати креслення і показувати шо таке по ГОСТ плунжер і тралі валі.
Просто замість реальних речей ви можете тільки шось знайти бестолкове, і зробити вигляд що ви не дурніші ніж хтось інший. Зазвичай в школах таких били... Ви теж такі?
Навічться на форумі не розумничати і мірятися пісюнцами, а для початку допомогати. Я уявляю скікі людина прочитала фігні замість реальної допомоги. А ваші розумності, чесно, взагалі не цікаві. У нас це плунжерний насос пекар, і так його купляють. МОже на донбасі там діафрагма в корпусі плунжерного насоса, ну це ваші інтимні особисті проблеми)))
А Віталька твоя сущность і так давно вже ясна, смисл її постійно підкреслювати? )))

Я над цією славутою сім років раком простояв і міняв мабудь все що там є... Тому і людині кажу так як їй зручно буде шось зробити. І сидіти там писати для розумного вітальки який по справі нічого написати не може, а тільки порозумничати то не бачу в цьому смисла. Для мене так же смішно було, коли ти писав що плюсові дроти більше забиваються брудом тому що по них струм тече... )))) треба було теж велику петицію розвести)))


[img]http://s

Володимир

Цитата: Андрій від 04 Серпня 2018, 08:49:17
мдам
зовсім погані стали...
діафрагмений в корпусі плунжерного. ??
мдам...
я зараз буду сидітиму і по якійсь непотрібній фотці вгадувати насоси))
вам треба попити якісь настійки травяні))))
ви так думаєте, шо я сам мабудь придумав назву насосу))
совок... як бабка стара, вбила в голову що їй табуретка ця точно потрібна і фіг ти цю згнившу табуретку викинеш.....

___

Знаєте хлопці в чому ваша особливість. Що людина коли спитала про бензонасос, ви їй ніфіга не допомогли. Є пекар плунжерний який так і називається, може там всередині якась імітація плунжера стоїть (плунжер по ідеї дуже високий тиск качає), проте його так постійно і скрізь називають і коли людина скаже на авторинку дайте плунжерний пекар, їй дадуть те що треба. А уявіть такі розумники як ви почнуть людині на авторинкє казать "НЕТУ ТАКООГООО", він тицне пальцем так а ось же вроді він на вітрині, і почне там діставати креслення і показувати шо таке по ГОСТ плунжер і тралі валі.
Просто замість реальних речей ви можете тільки шось знайти бестолкове, і зробити вигляд що ви не дурніші ніж хтось інший. Зазвичай в школах таких били... Ви теж такі?
Навічться на форумі не розумничати і мірятися пісюнцами, а для початку допомогати. Я уявляю скікі людина прочитала фігні замість реальної допомоги. А ваші розумності, чесно, взагалі не цікаві. У нас це плунжерний насос пекар, і так його купляють. МОже на донбасі там діафрагма в корпусі плунжерного насоса, ну це ваші інтимні особисті проблеми)))
А Віталька твоя сущность і так давно вже ясна, смисл її постійно підкреслювати? )))

Я над цією славутою сім років раком простояв і міняв мабудь все що там є... Тому і людині кажу так як їй зручно буде шось зробити. І сидіти там писати для розумного вітальки який по справі нічого написати не може, а тільки порозумничати то не бачу в цьому смисла. Для мене так же смішно було, коли ти писав що плюсові дроти більше забиваються брудом тому що по них струм тече... )))) треба було теж велику петицію розвести)))
Щоби не було і надалі спорів, на цій https://www.drive2.ru/c/2076190/ сторінці є пекар в розборі.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

Цитувати виділеневи так думаєте, шо я сам мабудь придумав назву насосу))
Один идиот так их обозвал, а другие тысячи юзеров и поверили  :-D Массовый гипноз, не иначе  :P
Цитувати виділеневам треба попити якісь настійки травяні))))
Не кажи шо мне нужно делать ...
Цитувати виділенеЗнаєте хлопці в чому ваша особливість.
Прежде чем о других говорить, треба на себя глянути.
Цитувати виділене(плунжер по ідеї дуже високий тиск качає),
Далеко не факт. Ты бензопилы ремонтировал? Знаешь устройство? А там тоже пленжерный насос стоит. И давления как такового не развивает.
Цитувати виділенеі коли людина скаже на авторинку дайте плунжерний пекар, їй дадуть те що треба.
А когда людина спитьае на рынку- мандавоши, продавец почему то в свои труселя не лезет  :-D
Цитувати виділенеі почне там діставати креслення і показувати шо таке по ГОСТ плунжер і тралі валі.
На вот, почитай. Может знаний прибавится. Только не скакай, що ссылка имеет ворожу информацию, тому що закинчуеться на ru .
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BB%D1%83%D0%BD%D0%B6%D0%B5%D1%80
Цитувати виділенеЯ над цією славутою сім років раком простояв і міняв мабудь все що там є...
Мы помним, як ты постийно свою тачку обзивав. Тому и ломалася вона часто. Помниш нет, як я раньше писав?- как вы яхту назовёте так она и поплывёт  :-D
Цитувати виділенеДля мене так же смішно було, коли ти писав що плюсові дроти більше забиваються брудом тому що по них струм тече...
Не каверкай слова. Именно так я не писал.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх