Мій конструктор SDT Славута 1.2si 2007р. VS Лада Калина 1.6 2008р.

Автор Саша, 28 Вересня 2010, 22:37:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Alex Miha

Цитата: Camel TrophyКак у димончика!
Неа. Как у Шкипера :D

Chars

Цитата: Alex Miha
Цитата: Camel TrophyКак у димончика!
Неа. Как у Шкипера :D


как у Ультимуса ;)

Саша

пасяб за коментарі!правильно кажуть деякі з вас \"...головне шоб мені подобалась\"вона мені подобається.бризговики взагаліто чорні просто фоткав на автомийці і світло ззаду на них світить тому ефект такий!кришу хоцю цьорну но чьото бабла жалко тупо так викинути..:)
LED тюнінг

Саша

LED тюнінг

Юрій

Молодець, Сашко! Вітаю з бортовиком!

Мені абсолютно нічого не подобається з того, що ти зробив. Правильно назвав бортовик. Руки робили. Потім,з часом ще і голова буде думати. :)  Особливо класна наклейка на задньому склі! :) Клубна? :/

Хоч мені не подобається - це не значить,що не має право на існування. Твори, пробуй. Порада: фсьо фотай щоб ніхто більше таке не робив. :) Та й тобі потім буде подивитись цікаво на бурну молодість свою.

Не приймай за образу. :)

ЯРОСЛАВ


Ursusbear

С Бортовиком!
А наклейго Спарко предлагаю заменить на Славута.клуб ) :P :P
Шо ти там шукаєш Валер'ян Валер'янович? Может гайка от болта куда закатілась? (c) О.Подерв'янський

владимир

как на меня славута маленькая машина поэтому она должна быть однотонной капот как по мне не смотритса а если уже черный то надо было поставить хром замки
только тех кто любит труд негром а африку берут

Саша

як казав мій шеф: \"..автора обидеть может каждый!\":)
юрій,мені би було цікаво подивитися на твій виходок,якшо не лєнь кинь сцилку!:)
malyr,на форумі дуже багато машин з чорним капотом!своє не задоволення ти висловив саме мені,чому?
LED тюнінг

владимир

на форуме я недавно всех еще не пересмотрел цвет твоей машины класный а на капот смотриш и ощющение какбудто он с другой машины и к томуже я повторюсь нехватает хрома
только тех кто любит труд негром а африку берут

Юрій

Цитата: олександряк казав мій шеф: \"..автора обидеть может каждый!\":)
юрій,мені би було цікаво подивитися на твій виходок,якшо не лєнь кинь сцилку!:)
malyr,на форумі дуже багато машин з чорним капотом!своє не задоволення ти висловив саме мені,чому?


Та ніхто тебе не ображає. Просто не подобається такий тюніх. Шефа поправ - не автора,а художника.
Сцилку не кину. В мну машинка, а не виходок. :angry:
І бортовика я не роблю по причині, що майже все сток. Принаймі, ззовні.
Будеш десь на здибанці - подивишся.

Саша

malyr - в такому разі почитай інші бортовики подивись фоти і побачиш шо не тільки я один такий \"чьорнінькій\")))

ооо!юрчика зацепило....!:)в такому разі, юра,про тюнінг тобі судити нєзя,патаму чьто в тебе (як ти кажеш)сток!
LED тюнінг

владимир

я увидел пару машин только у них капот хоть и черный но за счет того что краска матовая оно не так выдиляет деталь а у тебя глянец да еще и краску взял \" ГЛУБОКО ЧЕРНЫЙ  \" А ОН СИЛЬНО ОТДЕЛЯЕТ ДЕТАЛЬ ОТ МАШИНЫ
только тех кто любит труд негром а африку берут

Саша

мені матовий не подобається,хотів глянцевий чорний от і маю!)майстер краску сам вибирав:)
LED тюнінг

Алексей

Да что вы пристали к человеку то??
Ему нравится.... Не у всех одинаковый вкус. Если кому-то не нравится так что ему переделывать всё? :) не гоните... :kissing: