Мій конструктор SDT Славута 1.2si 2007р. VS Лада Калина 1.6 2008р.

Автор Саша, 28 Вересня 2010, 22:37:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Kritik

я колись вів ексель файлик з грошима потраченими на славуту, на тюнінг і ремонт (без заправок/страховок/незамерзайок)
і коли сума в файлику стала більша ніж ціна Славути, я перестав його вести ))))))))
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Жулик


Саша

хлопци!!спакуха!!!рахую для себе, а не для вас!!!дякую!ви б краще на якісь поради так активно відкликалися коли треба а ні на срань всяку!!!о там де патріндєть там бажаючих купа, а порадити одиниці...!!! амінь!!
LED тюнінг

Жулик

а ты шо машину продаешь?
Наклейку вижу...
Че так  -_- -_-?

YUKON

Саньок, дик ти запитуй,  з'являися частіше! Я шо знаю допоможу! Жулік вдруг шо "поспілкується" з всесвітом, пошаманить на кофейній гущі! :-)

Сергей

вы уж меня простите, но считать каждую потраченную копейку это тупо как-то.. омывайка, предохранитель, лампочка в габарит :-D
If your father doesn`t had a BMW, you got two moms

Жулик


Kritik

Цитата: Сергей від 03 Листопада 2016, 13:52:40
вы уж меня простите, но считать каждую потраченную копейку это тупо как-то.. омывайка, предохранитель, лампочка в габарит :-D

нєєє
це якраз розумно
і якби ти так зробив то не їздив би на старому корчі який тягне в тебе хх% місячного доходу
а купив би шось свіже і тратив би х% місячного доходу...

так роблять розумні люди...
я їздив на Ауді і вкладав в неї кожного місяця в середньому по 100 баксів, а потім порахував, плюнув, продав і купив свіжого Форда
і в нього я вклав 100 баксів, за 7 місяців....

вот тобі і різниця
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Жулик

посчитал подумал шо старая продал авео купил новую машину за 6000уе.

Володимир

Цитата: Kritik від 03 Листопада 2016, 15:57:31
Цитата: Сергей від 03 Листопада 2016, 13:52:40
вы уж меня простите, но считать каждую потраченную копейку это тупо как-то.. омывайка, предохранитель, лампочка в габарит :-D

нєєє
це якраз розумно
і якби ти так зробив то не їздив би на старому корчі який тягне в тебе хх% місячного доходу
а купив би шось свіже і тратив би х% місячного доходу...

так роблять розумні люди...
я їздив на Ауді і вкладав в неї кожного місяця в середньому по 100 баксів, а потім порахував, плюнув, продав і купив свіжого Форда
і в нього я вклав 100 баксів, за 7 місяців....

вот тобі і різниця
Я колись так подумав що краще їздити на новій машині і віддавати кредить в банк, ніж їздити на старій і ті самі гроші вкладати в стару машину.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Жулик

Я если начну думать и считать то скоро пересяду на общественный...
Не буду мыться, есть и вообще перееду жить в лес...


Сергей

Цитата: Kritik від 03 Листопада 2016, 15:57:31
нєєє
це якраз розумно
і якби ти так зробив то не їздив би на старому корчі який тягне в тебе хх% місячного доходу
а купив би шось свіже і тратив би х% місячного доходу...

так роблять розумні люди...
я їздив на Ауді і вкладав в неї кожного місяця в середньому по 100 баксів, а потім порахував, плюнув, продав і купив свіжого Форда
і в нього я вклав 100 баксів, за 7 місяців....

вот тобі і різниця

представил сидящего ночью на кухне за столом мужика с блокнотиком, карандашом и калькулятором. задумчиво-удивленная морда и рука затылок чешит... :-D

а по себе скажу, что купил машину 85го.. "целая только изолента, которая фары держит" и ничего! хотя за эти деньги мог купить ланос или 99 и вообще не париться с ней! и я нормально езжу на работу, дачу, в магазины.. покупаю запчасти, меняю одну за другой и как-то не заморачиваюсь куда и сколько потратил. просто выделяю сколько могу в данный момент и все! а когда меня все таки спрашивают "сколько вкинул", отвечаю "дофига!!"  :lol:

вот видео про изоленту:
https://www.youtube.com/embed/fZOghLjOA9E
If your father doesn`t had a BMW, you got two moms

Саша

дик для того шоб скільки це дофіга для того й пишу!


Жулик дик продаюсь і досить давно вже!
LED тюнінг

Саша

LED тюнінг

Жулик

снег на выходные, вернее слякоть...

А я мою на самообслуживания, пока на 30грн успеваю даже коврики помыть... Мою после каждой поездки по дождю  :-D