Мій конструктор SDT Славута 1.2si 2007р. VS Лада Калина 1.6 2008р.

Автор Саша, 28 Вересня 2010, 22:37:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Sergik32

Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Саша

та ні хлопци!чьото стрьомно!я чел конкретний, відповідальний і уверено хочу знати шо машина моя, а нє... і я не я і хата не моя!
взяв віваро повний пас!
LED тюнінг

Жулик

Отето агонь!
Меняй фильтра особенно топливный! И не заправляй где папало ибо ремонт 40000грн если дизел ).
Какой двиг?

Саша

всьо поміняв шо можна було ))) 1.9 cdti 100 заправляю ОККО дизель пюльс!
LED тюнінг

Жулик

Цитата: Саша від 01 Вересня 2017, 11:43:05
всьо поміняв шо можна було ))) 1.9 cdti 100 заправляю ОККО дизель пюльс!
Вово так держать.
Пробег? Это там цепура стоит на грм?
ДАвай уже:
Мій конструктор SDT Славута 1.2si 2007р. VS Лада Калина 1.6 2008р. Opel Vivaro 1,9   :-D

Володимир

Цитата: Жулик від 01 Вересня 2017, 12:40:44
ДАвай уже:
Мій конструктор SDT Славута 1.2si 2007р. VS Лада Калина 1.6 2008р. Opel Vivaro 1,9   :-D
Ти прям мої думки читаєш, тільки но хотів запропонувати.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

YUKON

Ви тер обидва маєте справу з опелями, в Жуліковому випадку двічі

Саша

ггг!та хз чи продовжувати бортовик?!?!?! бо незнаю чи багато тут народу має спараву з виварками та з дизелями взагалі!шо скажете?
LED тюнінг

Валерий

Ти пиши інфо завжди  полезна.може ще хто надумає брати. Буде знати куди дивитися і що щупати.
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

YUKON

Цитата: Саша від 02 Вересня 2017, 20:57:58
ггг!та хз чи продовжувати бортовик?!?!?! бо незнаю чи багато тут народу має спараву з виварками та з дизелями взагалі!шо скажете?
А тобі хтось заважає основне прописувати тут, і одночасно завести бортовик на профільному форумі??? От давай Санику, всі хто продав ТавроСлавути з форума потікаємо. І що буде з нашим рідним форумом? А що тут робитимуть піонери? Май совість - передай досвід молоді! А потім на пенсію! :-D :-D :-D

Саша

Цитата: YUKON від 04 Вересня 2017, 16:19:33
Цитата: Саша від 02 Вересня 2017, 20:57:58
ггг!та хз чи продовжувати бортовик?!?!?! бо незнаю чи багато тут народу має спараву з виварками та з дизелями взагалі!шо скажете?
А тобі хтось заважає основне прописувати тут, і одночасно завести бортовик на профільному форумі??? От давай Санику, всі хто продав ТавроСлавути з форума потікаємо. І що буде з нашим рідним форумом? А що тут робитимуть піонери? Май совість - передай досвід молоді! А потім на пенсію! :-D :-D :-D
істину глаголиш коллєго! рєшино!продовжую тут!))))

треба бампер б/у хто може помогти?
LED тюнінг

YUKON


Sergik32

з хворума не втікати, бо всі втечуть, а я нічого не знаю в машині і все, буде стояти мертва в гаражі.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Жулик

Цитата: Саша від 05 Вересня 2017, 20:32:08
Цитата: YUKON від 04 Вересня 2017, 16:19:33
Цитата: Саша від 02 Вересня 2017, 20:57:58
ггг!та хз чи продовжувати бортовик?!?!?! бо незнаю чи багато тут народу має спараву з виварками та з дизелями взагалі!шо скажете?
А тобі хтось заважає основне прописувати тут, і одночасно завести бортовик на профільному форумі??? От давай Санику, всі хто продав ТавроСлавути з форума потікаємо. І що буде з нашим рідним форумом? А що тут робитимуть піонери? Май совість - передай досвід молоді! А потім на пенсію! :-D :-D :-D
істину глаголиш коллєго! рєшино!продовжую тут!))))

треба бампер б/у хто може помогти?

На олх не сарел? Я пластик искал на дверь роспашонку то 600 грн просят, решил хай поездить царапаный ))).

Саша

LED тюнінг